Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

QUOTE(abiga @ 2011 11 23, 17:21)
Gal kas matėt "La Piel Que Habito" (The Skin I Live In) su A.Banderasu ir gali pasakyti, kaip patiko? Nerandu nuorodos, o girdėjau, kad labai vertas dėmesio.



Dauguma filmu yra verti demesio del skirtingu dalyku, kuriuos juose pastebime. Sis filmas, mano galva, tikrai neblogas, ir mane labai dziugina, kad jis ispaniskas smile.gif paziureti verta thumbup.gif
Atsakyti
Tipping Velvet
Blue lagoon
Wuthering Heights
Zwartboek
su Paz Vega - Karmen ir La masseria delle allodole
su Monica Bellucci - Irreversible ir Malena
D. Lynch'o - Twin Peaks (nuo 3 metuku istriges atminty biggrin.gif )
dievinu Kate Winslet - The reader, Quills, Sense and sensibility
beau pere (1981) (kazkas pan. i Lolita)
Black Swan
Desert flower
Deception
Disturbia
Inventing the abbotts
Mysterious skin
Palmetto
Scusa ma ti chiamo amore (aktoriu grozis thumbup.gif )
Surveillance
The notebook
The prestige
The painted veil
The Shawshank Redemption
Mean Machine
Thirteen
Undisputed 3
Voroshylovksij strelok
Weisse massai
Eve Dönüş
The while balloon
NOt without my daughter
Calikusu
visi iraniecio Majid Majidi filmai, visi puikus thumbup.gif wub.gif
13 ghosts
Sin city
The amityville horror
Doberman
Thursday thumbup.gif
Bound
If only
Serdca treh
Lenku - Vabank ir Ogniem i mieczem thumbup.gif ypac antras wub.gif

neminiu tokiu kaip Green mile, Godfather ir pan. - nemirtinga klasika biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip niekad neturėjau tokio filmo, kuris būtų ant tiek sukrečiantis, kad būčiau verkus per visą filmą, praktiškai nuo pradžios iki pat galo.. Tačiau parodė prieš Kalėdas per televizorių "Palikti vandenyne 2: Dreifas" - "Open Water 2: Adrift"
Nemoku apsakyt kaip sukrėtė, privertė pamąstyt apie brangiausius žmones, ir dar ilgai užmigti po to filmo negalėjau - verkiau verkiau.. blink.gif
Superinis filmas! thumbup.gif
Atsakyti
'The sound of music'.... N kartu matytas ir dar ziureciau n kartu... Silta silta sirdyje palieka po tokiu filmu wub.gif
Atsakyti
Na, žiūrėt iš naujo šito filmo tikrai nenorėsiu, bet kad gerulis, tai faktas.
Našlaitė
Paskutinį pusvalandį sėdėjau įsikibus vyrui į ranką. Brrrr. Kas mėgstat labai psichologinės įtampos filmus, rekomenduoju.
Atsakyti
Na, cia gal ne visai i tema bet radau sena sena seriala, cia turbut atsimins tos kurios ziurejo budamos 9-10 metu wub.gif
uzsiciklinau - jis mane vel "veza" kaip kadaise wub.gif wub.gif
http://smailas_net/l...ka-1serija.html
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 05 sausio 2012 - 14:02
QUOTE(abiga @ 2011 11 23, 16:21)
Gal kas matėt "La Piel Que Habito" (The Skin I Live In) su A.Banderasu ir gali pasakyti, kaip patiko? Nerandu nuorodos, o girdėjau, kad labai vertas dėmesio.


IMDB 7.8 vadinasi verta. as asmeniskai ziuriu filmus kurie prasideda nuo 7,0. ax.gif
Atsakyti
Na, imdb ne visada rodiklis, ten gi daugiausia vertina amerikiečiai, kaip suprantu tą sistemą, todėl ir klausiau nuomonių. Nors šitą filmą vertinčiau gerai, nėra iš tų, kurie verti žiūrėti vis iš naujo smile.gif
Atsakyti
Man labai patiko sie filmai:
Ярик (2007 m.) drama, paremta tikrais faktais, kiek ziuriu tiek verkiu verysad.gif
Madrasapattinam (2010 m.) taip pat labai wub.gif
Pianistas (2002 m.) drama
The Notebook (2004)
Džija (Gia) (1998 m.) filmas paremtas tikrais faktais
Mano vardas Khanas (2010 m.)
Schindler's List (1993 m.)
The Shawshank Redemption (1994 m.)
Braveheart (1995 m.)
Знахарь (1981)
Coco avant Chanel (2009 m.)
Atsakyti
Swimming pool, patiko man labai, wub.gif
Atsakyti
127 Hours, tikrai labai geras, paremtas tikrais faktais 4u.gif bet turbut toks filmas, kuri ziureciau viena karta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2012 01 23, 02:17)
127 Hours, tikrai labai geras, paremtas tikrais faktais  4u.gif  bet turbut toks filmas, kuri ziureciau viena karta  ax.gif


Va va, aš tą irgi buvau paminėjusi anksčiau. O dar labiau šiurpina faktas, kad tikru įvykiu filmas paremtas...
Atsakyti