Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

Paziurejau siu metu filma The Call su Halle Berry ir visiems rekomenduoju.
Itepmtas siuzetas, apie 911 operatorius... Zodziu vertas demesio, senokai praeitu metu filmai buvo tokie geri. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 08 26, 12:43)
Paziurejau siu metu filma The Call su Halle Berry ir visiems rekomenduoju.
Itepmtas siuzetas, apie 911 operatorius... Zodziu vertas demesio, senokai praeitu metu filmai buvo tokie geri. thumbup.gif

Pritariu, tikrai neblogas drinks_cheers.gif Įtampą išlaiko nuo pirmų minučių iki pat pabaigos. Pabaiga tokia šiaip sau, bet iš esmės visai nieko filmas.
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2013 08 14, 20:23)
Nesutinku  schmoll.gif

Taip pat nesutinku - Ispaniska versija mane labiau suzavejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 08 26, 11:41)
Pritariu, tikrai neblogas drinks_cheers.gif Įtampą išlaiko nuo pirmų minučių iki pat pabaigos. Pabaiga tokia šiaip sau, bet iš esmės visai nieko filmas.

paskutiniu metu filmai retai turi tiek idomaus siuzeto ir itampos, todel sitas filmas labia patiko. thumbup.gif

Gal turit siu metu kokiu tikrai idomiu filmu parekomenduot? g.gif


Apie siu metu kai kuriuos ziuretus filmus:

Neseniai Ziurejau After Earth, is sio filmo tikejaus kazko daugiau, be to filmai su Will Smith buna idomus, o sis nezinau, nelabai man... schmoll.gif

Last exorcizm 2- nesamoniu nesamone, pirmas tikrai buvo neblogas g.gif

Broken city - ziureti galima, bet nieko special schmoll.gif

Side effects - eiline siu laiku nesamone doh.gif

Mama - nieko visai, tik pabaiga juokinga pasirode biggrin.gif

Safe heaven - meiles istorija, idomiai prasideda, po to eiline melodrama ir pabaiga tokia...siaip su dar ir fantastika biggrin.gif

Olympus has fallen - rekomenduoju.

The place beyond the pines - man patinka tokio zanro filmai. Biski painumo, vis lauki, ad geruoju cia nesibaigs. Paziureti verta

Oblivion - vienas geriausiu siu metu filmu.

The Purge - nors iskritikuotas, kad nesamone, man sis filmas kazkuo patiko. Bet vel gi del to, kad lyginu su paskutiniais sukurtais neidomiais filmais.
Atsakyti
Labai norėčiau pažiūrėt ,,Po Toskanos dangum", bet nerandu kur...Gal galit padėt? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 08 27, 12:31)


Side effects - eiline siu laiku nesamone doh.gif



O man visai patiko, filmas su intriga bigsmile.gif Kaip ir kitas filmas - The best offer. Abu filmai parodo, kaip moterys moka manipuliuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2013 09 01, 12:26)
Labai norėčiau pažiūrėt ,,Po Toskanos dangum", bet nerandu kur...Gal galit padėt? Ačiū

Thepiratebay yra, zinoma, angliskai smile.gif
Atsakyti
Norėčiau lietuviškai:)
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2013 09 01, 15:23)
Norėčiau lietuviškai:)

As is linkomanijos siunciausi, bet deja rusiskai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 07, 12:59)
Prašom. biggrin.gif Dar yra tęsinys šios istorijos, vadinasi "Scusa, ma ti voglio sposare". smile.gif O jau aktorių gražumas, vien dėl Raoul Bova verta žiūrėt. biggrin.gif
Iš itališkų dar geri filmai "La finestra di fronte" - tas pats R. B. wub.gif  Ir "Io non ho paura" - toks pietų italijos dvasios, patrauklus savo paprastumu. smile.gif

Labai norėčiau juos pamatyti .Gal juos galima pamatyti online?su rusiškais arba bent jau angliškais subtitrais?
Atsakyti
Vakar pažiūrėjau Hors de prix smagi neholivudinė komedija, patiko
Atsakyti
QUOTE(-LiuksE- @ 2013 09 01, 19:35)
As is linkomanijos siunciausi, bet deja rusiskai ax.gif


Ar tikrai is Linkomanijos, as ieskojau, bet yra tik anklu k., ar nemoku ieskot? g.gif
Atsakyti