Įkraunama...
Įkraunama...

Paradontozė

QUOTE(fuksė @ 2011 04 19, 11:48)
O as vaikstau pas Puriene, mano laikas tikrai pamatuotas ir ne karta    mirksiukas.gif
Jusu ortodonte  thumbup.gif , labai daug apie ja gero girdejau. Periodonto sio nzn. visiskai, bet maciau mamkos kalbejo apie ji.
Atsiprasau, nesupratau gydymo kainos?  blush2.gif 19 tukst. lt.? blink.gif

Čia bendrai dantis tvarkiau tai viso 54 vizitai per 3 metus: konsultacijos, lopų operacijos, breketai, 1 vainikas, 1 implantas, kelių dantų blombavimas, 3 protinių rovimas, higieniniai valymai.

Planuoju pereit per kelis periodonto specus, nes kažkaip dar nėra aiški mano situacija ir planas ką toliau daryt..
Atsakyti
QUOTE(gedpal @ 2011 04 19, 13:22)
Čia bendrai dantis tvarkiau tai viso 54 vizitai per 3 metus: konsultacijos, lopų operacijos, breketai, 1 vainikas, 1 implantas, kelių dantų blombavimas, 3 protinių rovimas, higieniniai valymai.

Planuoju pereit per kelis periodonto specus, nes kažkaip dar nėra aiški mano situacija ir planas ką toliau daryt..


blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif eina peklan............... sumele blink.gif
Siulau A.Puriene aplankyti thumbup.gif , o apeiti dideliu ratu prosal ,,Denticija" ir Jurgita R. is ten. doh.gif schmoll.gif
Kaip kaulo, ar daug like?
Atsakyti
sveiki
turiu problema reikia darytis operacija doh.gif bet suzinojau kad galima lazeriu ir ne taip skauda.gal kas jau daresi su lazeriu noriu suzinoti nuomone kaip paskui viskas.ir gal kaune kas nors ka nors zino kur gerizau eiti g.gif
Atsakyti
nu ka atsakymo nesulaukiau blink.gif ,bet as ja jau pasidariau bigsmile.gif galiu tik pasakyti jokio skausmo viskas praejo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne/// @ 2011 06 18, 22:04)
nu ka atsakymo nesulaukiau  blink.gif ,bet as ja jau pasidariau  bigsmile.gif galiu tik pasakyti jokio skausmo viskas praejo  thumbup.gif  thumbup.gif

Laba diena. Pasidalinkit prašau smulkesne informacija. Ar lazeriu darėte, kur darėte, kiek kainavo? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 20, 08:00)
Laba diena. Pasidalinkit prašau smulkesne informacija. Ar lazeriu darėte, kur darėte, kiek kainavo? Ačiū  4u.gif

sveiki 4u.gif
taip dariausi lazeriu ,kaune cia .vieno danties kaina 100lt.kaip viskas sugijo suzinosiu po puses metu,nes tik tada sutvirtes dantys.nors man ne visi klibejo.ispradziu buvau nutarus darytis su skalperiu,bet kai pasake kad po to tarp visu dantu bus dideli tarpai doh.gif issigandau.tai viena pazystama patare nueiti kur daro su lazeriu.jau praejo menuo jokiu tarpu nera. bigsmile.gif .dar man isrove protinius ,nes tipo po jais kaupiasi bacilos ir t.t..tie kurie klibejo dabar tvirtesni thumbup.gif .aisku as juos vis patikrinu ar nustojo klibet , tai uz sita dalyka gavau velniu ,kad prie ju lendu ax.gif nu ir teks daug dantu pergyditi doh.gif kas menesi pas higienista bigsmile.gif jau buvau tai sake viskas graziai sugyja bigsmile.gif .ir aisku viso pasekmes priklausys nuo manes pacios rolleyes.gif .nu bet galiu pasakyti niekada dantu taip nevaliau kaip dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif
apie pacia operacija:suleido vaistu,nu bet jie man veikia tik pusvalandi lotuliukas.gif tai prileido doh.gif isrove protinius ir toliau dirbo su savo zaislais lotuliukas.gif (instrumentais)viska padare per keturis kartus .operacijos metu neskaudejo,po to irgi .reikejo gert nemizili.
nu pliusas tai SVORIS KRITO thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne/// @ 2011 07 04, 00:10)
sveiki  4u.gif
taip dariausi lazeriu ,kaune cia .vieno danties kaina 100lt.kaip viskas sugijo suzinosiu po puses metu,nes tik tada sutvirtes dantys.nors man ne visi klibejo.ispradziu buvau nutarus darytis su skalperiu,bet kai pasake kad po to tarp visu dantu bus dideli tarpai  doh.gif  issigandau.tai viena pazystama patare nueiti kur daro su lazeriu.jau praejo menuo jokiu tarpu nera.  bigsmile.gif .dar man isrove protinius ,nes tipo po jais kaupiasi bacilos ir t.t..tie kurie klibejo dabar tvirtesni  thumbup.gif  .aisku as juos vis patikrinu ar nustojo klibet , tai uz sita dalyka gavau velniu ,kad prie ju lendu  ax.gif  nu ir teks daug dantu pergyditi  doh.gif  kas menesi pas higienista  bigsmile.gif jau buvau tai sake viskas graziai sugyja  bigsmile.gif .ir aisku viso pasekmes priklausys nuo manes pacios  rolleyes.gif .nu bet galiu pasakyti niekada dantu taip nevaliau kaip dabar  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
apie pacia operacija:suleido vaistu,nu bet jie man veikia tik pusvalandi  lotuliukas.gif tai prileido  doh.gif isrove protinius ir toliau dirbo su savo zaislais  lotuliukas.gif (instrumentais)viska padare per keturis kartus .operacijos metu neskaudejo,po to irgi .reikejo gert nemizili.
nu pliusas tai SVORIS KRITO  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū už atsakymą, bet jau apačioje vienoje pusėje porai dantų man padarė skalpeliu. Kol kas gyja dar tik, tai apie tarpus nieko nežinau kaip bus. Pažiūrėsim. Kol kas atrodo panašiai kaip ir buvo. Darė man tik 6 ir 7 dantims. Man taip pat reikia traukti visus protinius dantis, tai traukimas mane kur kas labiau gąsdina, nei pjovimas, nes skaudėjo po traukimo kur kas labiau, nei po operacijos.
Atsakyti
QUOTE(ugne/// @ 2011 07 04, 00:10)
viska padare per keturis kartus .operacijos metu neskaudejo,po to irgi .reikejo gert nemizili.
nu pliusas tai SVORIS KRITO  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Laba diena dar kartą. Dar noriu paklausti kokiais intervalais jums darė tas operacijas per 4 kartus, t.y. kas kiek dienų. Ir ar dantų rovimas irgi kažkaip su lazeriu kas nors mandriau, ar rovė paprastai kaip ir visur? Ir ar jums visai visus dantukus operavo? Va kiek daug klausimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 07 05, 11:12)
Laba diena dar kartą. Dar noriu paklausti kokiais intervalais jums darė tas operacijas per 4 kartus, t.y. kas kiek dienų. Ir ar dantų rovimas irgi kažkaip su lazeriu kas nors mandriau, ar rovė paprastai kaip ir visur? Ir ar jums visai visus dantukus operavo? Va kiek daug klausimų  4u.gif

operacija dare karta per savaite,o rove tai paprastu budu.operavo visus bigsmile.gif
oi kaip trumpai parasiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugne///: 05 liepos 2011 - 20:27
QUOTE(ugne/// @ 2011 07 05, 21:22)
operacija dare karta per savaite,o rove tai paprastu budu.operavo visus  bigsmile.gif
oi kaip trumpai parasiau  g.gif

Ačiū. Tinka ir trumpai, svarbu aiškiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 04 19, 14:53)
blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif  eina peklan............... sumele  blink.gif
Siulau A.Puriene aplankyti thumbup.gif , o apeiti dideliu ratu prosal ,,Denticija" ir Jurgita R. is ten. doh.gif  schmoll.gif

Galite parašyti kodėl?Aš kaip tik dabar ten gydausi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*oksi* @ 2011 08 31, 13:14)
Galite parašyti kodėl?Aš kaip tik dabar ten gydausi unsure.gif

Kokios pas jus problemos? Kaip gydo?
Atsakyti