Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

Gabija, skambink rytoj daktarei. Ji tiksliausiai įvertins padėtį ir patars. Iki pirmadienio laiko šiaip dar yra.

Dar vakar balsuoti ėjai unsure.gif su tokiu imunitetu...
Atsakyti
QUOTE(nepataisoma optimiste:) @ 2011 02 28, 00:48)
Sveikutes,

<...>Todel iskilo toks klausimas-ar nepakenks jai skrydis lektuvu(juk galvoje augliai)?Ka manote Jus?Ar vis gi reiktu skambinti klausti jos gydytojo?


Turite paklausti gydytojo, bet mano nuomone kuo gali pakenkti, jei ji gyvena normalų gyvenimą, neturiu nei kraujospudžio didžiulio, nei skausmų galvoje.
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 28, 17:47)
Pasidariau kraujo tyrimą .Dvi ampulės Grasalvos ir iškentėtas kojų skausmas perniek.Neutrofilai-0,5, dar taip nebuvo.Praeitą kartą dvi ampulės pakėlė iki 2,7.Durniausia, kad pirmadienį sutarta išimti stentą. O jei imunitetas nulinis, kaip tada bus? O jau praleisti visi terminai.Reiks gydytojai skambinti už poros dienų.Gal dar išskirs Grasalvos? Nenusimato mano treniruoklio minimo pabaigos.Gerai, kad dar gripas neprikimba.


.GABIJA., svarbiau neutrofilai, nei leukocitai? Butinai skambink gydytojai, gal net rytoj.
Atsakyti
Patriccija, tik ka parasiau tau kitoje temoje, o tu cia sedi biggrin.gif

Gabija ir as sakau, paskambink pasitark.
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 03 01, 00:22)
Patriccija, tik ka parasiau tau kitoje temoje, o tu cia sedi biggrin.gif

Gabija ir as sakau, paskambink pasitark.

Parašyk tikslų tu vaistukų žirniukų pavadinimą ohmy.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 28, 22:55)
Parašyk tikslų tu vaistukų žirniukų pavadinimą ohmy.gif bigsmile.gif



Radau pati smile.gif

http://www.bdn-stein...5CStannum.xhtml

As geriu po 7 tris kartus 4u.gif

Kepenu darbui pagerinti as geriu po 2 tab. vakare Hepatodoron. Cia :

http://www.kids-pric...ron_477249.html

Nereklamuoju ir niekam nieko nekisu. Kiekvienas turi savo galva 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos!

Su pavasariu! clap.gif

As poryt einu uzbaigt treciaji chemo kursa. Po 4ojo padarys KT ir bus aisku, ar is to buvo kokia nors nauda. Siaip jauciuosi neblogai, nors visokiu dienu buna. Didziausias nepatogumas, tai pazeistas virskinamasis traktas, bet kaip nors. Puse kelio jau nueita. smile.gif
Pabosta vienai namie but, pasiilgau darbo, bet atradau is naujo gaminimo dziaugsma, kai turiu jegu, vis koki nauja patiekaliuka isbandau:). Dar Ajurveda labai sudomino, gilinuosi i sita sriti dabar:)

Gabija, prajuokinai su tom gyvanaslem:D. Man pries pora metu teko sutikti is mokyklos pazistama. Jis taip nustebo mane pamates, nes girdejo pletkus, kad as mirus. lotuliukas.gif Apsidziauge zmogus, kad man viskas gerai:)
Beje, kiek tau israso filgrastimo (cia turbut ta Grasalva). As leidziuos Neupogena, man gydytoja nuo pirmojo kurso 5 svirkstus iskart israse, kol kas uztenka 1 vienam kursui. Kaulus irgi nezmoniskai suka, man atrodo, kad issinarins kojos, kai reikia nuo kedes atsitot ar laiptais lipt.

Geros nuotaikos visoms ir daug daug sveikatos!

Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 02 28, 18:05)
Gabija, skambink rytoj daktarei. Ji tiksliausiai įvertins padėtį ir patars. Iki pirmadienio laiko šiaip dar yra.

Dar vakar balsuoti ėjai  unsure.gif  su tokiu imunitetu...


Labas
taigi aš nežinojau.galvojau , kad viskas gerai.
Susiskambinau su onkologe , šiandien važiuoju 4-os ampulės.
Papildyta:
QUOTE(robyte_ff @ 2011 03 01, 13:00)
Sveikos!

Su pavasariu! clap.gif

As leidziuos Neupogena, man gydytoja nuo pirmojo kurso 5 svirkstus iskart israse, kol kas uztenka 1 vienam kursui. Kaulus irgi nezmoniskai suka, man atrodo, kad issinarins kojos, kai reikia nuo kedes atsitot ar laiptais lipt.

Geros nuotaikos visoms ir daug daug sveikatos!


Gerk Diclofenaką, trink su Diclofenako mostimi.Prieš miegą dar minu treniruoklį ir įkalu migdomųjų .Kada išsijudina ne taip skauda kojas .Asperino tabletę išgeriu.Nors skausmas lieka, o jis labai gerai žino kada aš einu miegoti.Kol nieko nedariau, tai būdavo, kad eini ir atrodo , kad kažkas kerta per kelius ir sutupi.Nebijok vaistų, man onkologė liepė gerti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 01 kovo 2011 - 12:20
user posted image

user posted image

user posted image


SVEIKUTĖĖĖĖĖĖS, renku per google varlyčių paveiksliukus-skulptūrėles ir saugau kompe savo. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 01 kovo 2011 - 12:59
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 28, 16:47)
Pasidariau kraujo tyrimą .Dvi ampulės Grasalvos ir iškentėtas kojų skausmas perniek.Neutrofilai-0,5, dar taip nebuvo.Praeitą kartą dvi ampulės pakėlė iki 2,7.Durniausia, kad pirmadienį sutarta išimti stentą. O jei imunitetas nulinis, kaip tada bus? O jau praleisti visi terminai.Reiks gydytojai skambinti už poros dienų.Gal dar išskirs Grasalvos? Nenusimato mano treniruoklio minimo pabaigos.Gerai, kad dar gripas neprikimba.

oi, Gabija, kaip mažai sad.gif Nu gal pagelbės ketvirta ampulytė smile.gif

Patriccija, kolekcionuojat varlytes?

Oi, taigi su pavasariu visas

user posted image

Robyte, kantrybės ir sėkmės tau, tu šaunuolė 4u.gif Tikėk, kad nauda tikrai bus smile.gif

Vakar pasidariau kraujo tyrimą, viskas normoj, tik pasiskundžiau dėl to nuolatinio šaltkrėčio gydytojai, tai gavau siuntimą tirt skydliaukę, varysiu ryt tyrimus priduot.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 01, 13:51)
user posted image

user posted image

user posted image
SVEIKUTĖĖĖĖĖĖS, renku per google varlyčių paveiksliukus-skulptūrėles ir saugau kompe savo. blush-anim-cl.gif


Mano anūkas labai myli varlytes, ypač žalias.Vasarą žaisdavo su jomis.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 28, 21:15)
Turite paklausti gydytojo, bet mano nuomone kuo gali pakenkti, jei ji gyvena normalų gyvenimą, neturiu nei kraujospudžio didžiulio, nei skausmų galvoje.
Papildyta:
.GABIJA., svarbiau neutrofilai, nei leukocitai? Butinai skambink gydytojai, gal net rytoj.

Sveikos dar karteli.Kraujospudis mamos labai daznai pakyla iki 180 ar net 200.Be to,ji labai sunkai vaiksto-tik isikibusi i ratelius ar jei ja kas nors prilaiko uz pazastu... verysad.gif Taciu del judejimo-ne problema-yra ratukai,bet stai kraujospudis... verysad.gif
Ji labai nori,kad as ja priziureciau,bet Lietuvoje.I Anglija nelabai sekasi ikalbet,kad atvyktu.Kiek tik imanoma-imu atostogas(apmokamas ir ne),kad kuo dazniau gryzti.Nes zinau,kad niekas ja geriau nepasirupins uz mane...Stai buvau gryzusi po Nauju,veidelyje kauliukai jau matesi.Tai ko tik nedariau-sultys,vitaminai,sureliai,vaisiai,kosytes-atsistate,parausvejo veidukas,atsigavo thumbup.gif .Kadangi ji gyvena su mano teciu,bet jis yra dirbantis ir negali nuolat,kaip as,kad tas 2 sav taip rupintis ja.Todel ir pagalvoaju apie mamos pasiemima bent menesiukui pas save.Dirbu naktimis,o diena galeciau ja visokeriopai rupintis.
Atsakyti
QUOTE(nepataisoma optimiste:) @ 2011 03 01, 21:39)
Sveikos dar karteli.Kraujospudis mamos labai daznai pakyla iki 180 ar net 200.Be to,ji labai sunkai vaiksto-tik isikibusi i ratelius ar jei ja kas nors prilaiko uz pazastu... verysad.gif Taciu del judejimo-ne problema-yra ratukai,bet stai kraujospudis... verysad.gif
Ji labai nori,kad as ja priziureciau,bet Lietuvoje.I Anglija nelabai sekasi ikalbet,kad atvyktu.Kiek tik imanoma-imu atostogas(apmokamas ir ne),kad kuo dazniau gryzti.Nes zinau,kad niekas ja geriau nepasirupins uz mane...Stai buvau gryzusi po Nauju,veidelyje kauliukai jau matesi.Tai ko tik nedariau-sultys,vitaminai,sureliai,vaisiai,kosytes-atsistate,parausvejo veidukas,atsigavo thumbup.gif .Kadangi ji gyvena su mano teciu,bet jis yra dirbantis ir negali nuolat,kaip as,kad tas 2 sav taip rupintis ja.Todel ir pagalvoaju apie mamos pasiemima bent menesiukui pas save.Dirbu naktimis,o diena galeciau ja visokeriopai rupintis.



O kada miegosit? Del auksto spaudimo reikia pasiklaust pas daktara 4u.gif
Atsakyti