Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

QUOTE(*Gabriella* @ 2011 03 06, 20:42)
wub.gif

Aš tikiu, stipriai tikiu!


Tu gyvensi[SIZE=7]

user posted image
Atsakyti
GRAŽIOS GĖLYTĖS, GABRIELLAI!

Mes visos optimistės, tik Gabrielos gydytojos skesciojimas rankomis, tai nei vienai nebutu malonu, negeriete daktaryte!


Man dar liko 3 kartai spinduliuku i stubura krutines stityje, o juosmens stityje dar paskyre 10 kaartu, kazin kaip man cia seksis iki bal 5 d.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 07, 19:16)
GRAŽIOS GĖLYTĖS, GABRIELLAI!

Mes visos optimistės, tik  Gabrielos gydytojos skesciojimas rankomis, tai nei vienai nebutu malonu, negeriete daktaryte!
Man dar liko 3 kartai spinduliuku i stubura krutines stityje, o juosmens stityje dar paskyre 10 kaartu, kazin kaip man cia seksis iki bal 5 d.


Labas
Ar labai nuobodžiai slenka laikas? Kiek ten trunka procedūra , o visa diena tuščia.Su manimi gulėjo moterys iš rajonų, tik joms tų švytinimų labai daug buvo, tai praleido ligoninėje gal po 2 mėnesius.Žinojo mintinai kiekvienos dienos valgiaraštį.

Aš šiandien gavau saulės spinduliukų thumbup.gif Pasėdėjau pietinėje namo pusėje, bet vėjelis tai aštrokas. schmoll.gif
vakar Maximoje nusipirkau trijų rūšių geltonų tulpių.Tikiuosi nebus taip, kad sūnus parvežė iš Olandijos juodų tulpių, o buvo visos geltonos. lotuliukas.gif Paskui jos iš viso iššalo.O mano kavos pupelės nesudygo.
Atsakyti
Del tulpiu viska suprantu, bet kam kavos pupeles (ir kaip?) daigint g.gif Koks cia fokusas biggrin.gif Pasakok.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 03 07, 14:52)
Tu gyvensi[SIZE=7]

user posted image

Dėkoju už gėlytes ir palinkėjimą wub.gif




Šiąnakt pabudau nuo sunkaus kvėpavimo, kaip išsigandau. Arba vakar Kaziuke per daug pasivaikščiojau, nes lyg ir kosulys kabinasi arba plaučiai g.gif
Atsakyti

SU TULPIŲ ŠVENTE
[SIZE=7]

user posted image


Kas nematė namų šeimininkių, kad gėlės ilgai gyventų, merkiama lygiomis dalimis į vandens ir druskos mišinį.Bus proga išbandyti.


QUOTE(pelkių Monas @ 2011 03 07, 20:17)
Del tulpiu viska suprantu, bet kam kavos pupeles (ir kaip?) daigint g.gif Koks cia fokusas biggrin.gif Pasakok.


Labas
sėklų parduotuvėje parduodamos kavos medelių sėklos, kurie ar ne po 5-ių metų veda vaisius.Taigi jos ir nesudygo.Na tikėtis man vaisių , tai jau optimizmo viršūnė lotuliukas.gif

user posted image




Papildyta:
QUOTE(*Gabriella* @ 2011 03 07, 23:26)
Dėkoju už gėlytes ir palinkėjimą  wub.gif
Šiąnakt pabudau nuo sunkaus kvėpavimo, kaip išsigandau. Arba vakar Kaziuke per daug pasivaikščiojau, nes lyg ir kosulys kabinasi arba plaučiai  g.gif


Šiuo gripų periodu eiti į tokią masę žmonių buvo labai negalima. doh.gif
Tuoj pat susiskambink su šeimos gydytoja,kad priimtų kaip ekstrinę. Gal namuose lanko arba kvieskis greitąją.Žinok , kad mes ne paprasti žmogeliukai.Negaiš nė dienos.

Sėkmės tau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 08 kovo 2011 - 10:10
QUOTE(*Gabriella* @ 2011 03 06, 20:42)
Gal žinot kiek kartų jai teko ten važinėti? Man kolkas nepasakė kiek ten prireiks, nors esu girdėjus kad keliems lietuviams panašiai ivardijo kiek kartų reikės ten lankytis.

Deja, nieko negaliu pasakyti, nes mano giminaite seniai gyvena Rusijoje, Pamaskveje, turi Rusijos pilietybe, tai jos gydymas vyko turbut kitaip nei laikinai atvaziuojanciu uzsienieciu.
Bet galiu dar karta patvirtinti (specialiai paprasiau giminiu atsargiai pasidometi) - viskas jai ir dabar gerai, remisija tesiasi jau beveik 1,5 metu!
O buvo gydytoju visiskai nurasyta, prognozavo ne daugiai nei 3-6 men., ir jau nieko nebegyde.
Jai dabar 35 metai, kai susirgo, buvo 31.

Laikykis ir tikek, GABRIELLA! 4u.gif
Atsakyti
Su pavasariu, Mergaitės - sveikatos, meilės, optimizmo - kiekvienai po didelį krepšį... wub.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 08 kovo 2011 - 11:14
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 03 08, 10:04)
parduotuvėje parduodamos kavos medelių sėklos, kurie ar ne po 5-ių metų veda vaisius.Taigi jos ir nesudygo.Na tikėtis man vaisių , tai jau optimizmo viršūnė  lotuliukas.gif



Dar sodinsi mirksiukas.gif Reiks paieskoti, sudominai mane tais 5 metais biggrin.gif Pas mane is idomesniu tik lauru 2 medeliai, tai sriubai nusiskinu lauro lapa. Dar kalijos baltos 2, senoviskos. Vyro prasiau kad juodu nupirktu, neperka, uzsispyres. biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites,su musu diena! Kiekvienai po gelyte!


user posted image
фото цветов
Atsakyti
user posted image

Su švente visas 4u.gif

Vakar vakare apturėju "pilnas nervų kelnes". Kažkada rašiau, kad stresavau dėl seilių liaukų. Ir no-špą gėriau, ir antibiotikus - ir nieko. Neskauda, bet vakar šeimos gydytoja pažiūrėjo ir sako - didėja, gal cista kokia g.gif O didėjo tai ryškiai. Va tada ir pasijautau per daug žinanti....

Šiandien turėjau važiuoti į Lazdijus, dar vakar kolega pavedė, tai viena nuvažiavau, grįžau. Ir tiesiai į klinikas. Pažiūrėjo tokia pagyvenusi moteriškė. Sako - jei dėl šito gumbelio - tai 100 metų gyvensi. Vos bučiuot visų aplinkinių nepuoliau. Nesvarbu jau, kad nei nuskausmino, nieko - sako, žirkles paduokit. Prakirpo pūslelę, išvalė. Tiesą sakant, beveik ir neskaudėjo.

Tai jau šiandien laiminga kokia blush2.gif Va kiek nedaug tereikia....

Pasidžiaukim mažais dalykiukais...
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2011 03 08, 20:19)
Vos bučiuot visų aplinkinių nepuoliau.
Tai jau šiandien laiminga kokia  blush2.gif Va kiek nedaug tereikia....
Pasidžiaukim mažais dalykiukais...

smile.gif na, įsivaizduoju tavo džiaugsmą thumbup.gif

Ir aš esu tokių apturėjus wub.gif Kai noris visus išbučiuot... Apsiriboju savo dukryte smile.gif

_________________

Su blynų ir moters diena visas!!!
Atsakyti