Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(blackberry @ 2011 08 18, 21:24)
na ka, tapetai isklijuoti, sienos beveik visos isdazytos, greit rodysiu fotkes blush2.gif

bigsmile.gif laukiam
Atsakyti
Ir blackberry, ir ~VEGA~ nuotraukų labai lauksim. bigsmile.gif
O aš tai įsikursiu pati paskutinė tikriausiai, nes dar tik sienos stovi plikos ir jos po truputį glaistomos ir lyginamos, grindys - betonas, tualete ir vonioje tik vamzdžiai. Bet svarbu, vizija yra. rolleyes.gif Nors irgi, visas patalpas įsivaizduoju kaip darysiu, ale skandinaviškai, o tualetas su vonia man dilema.
Atsakyti
matau uzderes nuotrauku bigsmile.gif
as sulauskiu baldu ir taip pat pasirodysiu. beje, siandien buvo pirma naktis naujuose namuose ax.gif
Atsakyti
tamsios durys ir baltos futrinos
user posted image
Atsakyti
Labas vakaras merginos, smile.gif Perskaiciau jau tris temas bet visvien nelabai zinau kaip pasielgt blush2.gif
Patarkit man zmogui kuris nelabai moka sukurti grazu interjera o galeciau tik pamacius pasakyt ar grazu,bet siaip paciai kazka kurti sekasi sunkiai doh.gif Dizainerei man truksta lesu,bet jusu pagalba man praverstu rolleyes.gif
Pabandysiu jums apibudint kambari ir Kad jus padetumet man apsipresti kur ka deti.Musu kambari db yra laminuotos azuolo spalvos grindys ir laaaaabai svelniai kremines sienos.Patarkit kokios spalvos rinktis Sofa staliuka kilima ir uzuolaidas?Kambarys bus laabai sviesus nes visa diena i ji patenka saule:) Tiesa nepaminejau kambarys taps musu ir svetaine ir miegamuoju jo dydi ne pilni 17Kw tad ka dar geriau rinktis kampa-su miegamuoju mechanizmu ar sofa-lova unsure.gif Man patinka Ruda spalva Violetine(slyvu),zalia,pilka Noreciau ir sviesiai bet bijau kad greit su vaiku viskas susiteps tad sviesios sienos,langai ir durys,dar mastau apie sviesu kilima o del baldu sviesiu abejoju. Na va gal jus isivaizduojat kaip galima ji apstatyti? unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija911: 19 rugpjūčio 2011 - 20:07
QUOTE(Euforija911 @ 2011 08 19, 21:00)
Labas vakaras merginos, smile.gif Perskaiciau jau tris temas bet visvien nelabai zinau kaip pasielgt blush2.gif
Patarkit man zmogui kuris nelabai moka sukurti grazu interjera o galeciau tik pamacius pasakyt ar grazu,bet siaip paciai kazka kurti sekasi sunkiai  doh.gif Dizainerei man truksta lesu,bet jusu pagalba man praverstu  rolleyes.gif
Pabandysiu jums apibudint kambari ir Kad jus padetumet man apsipresti kur ka deti.Musu kambari db yra laminuotos azuolo spalvos grindys ir laaaaabai svelniai kremines sienos.Patarkit kokios spalvos rinktis Sofa staliuka kilima ir uzuolaidas?Kambarys bus laabai sviesus nes visa diena i ji patenka saule:) Tiesa nepaminejau kambarys taps musu ir svetaine ir miegamuoju jo dydi ne pilni 17Kw tad ka dar geriau rinktis kampa-su miegamuoju mechanizmu ar sofa-lova unsure.gif Man patinka Ruda spalva Violetine(slyvu),zalia,pilka Noreciau ir sviesiai bet bijau kad greit su vaiku viskas susiteps tad sviesios sienos,langai ir durys,dar mastau apie sviesu kilima o del baldu sviesiu abejoju. Na va gal jus isivaizduojat kaip galima ji apstatyti? unsure.gif  blush2.gif


Sunku patarti neisivaizduojant kaip atrodo kambarys. schmoll.gif imeskit kambario foto ir planeli, patarianciu tikrai atsiras. 4u.gif
Atsakyti
hm net nezinau kaip tai padaryt na ryt imesiu foto jei bus laiko nufotkint,o db pamasciau kad gal man su savo problema reiktu i kita tema kreiptis blush2.gif radau tema mazos erdves manzi butai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija911 @ 2011 08 19, 21:21)
hm net nezinau kaip tai padaryt na ryt imesiu foto jei bus laiko nufotkint,o db pamasciau kad gal man su savo problema reiktu i kita tema kreiptis blush2.gif radau tema mazos erdves manzi butai thumbup.gif

Bet kokiu atveju- daug lengviau patarti, kai matai realu vaizda. 4u.gif

As nebijojau baltu sienu su mazu vaiku.Minkstu baldu (gobeleniniu) labai sviesiu nesirinkciau ne tik del vaiku, bet ir del saves- juk nukrenta koks trupinys, sololado gabalelis, issilieja arbata...Nebent butu skalbiami ir impregnuoti nuo demiu baldu apvalkalai, kas LT retai pasitaiko.
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif Nerealion temuken pataikiau thumbup.gif Saunuoles, su Jusu pagalba susideliojau mintis tvarkingai ir tapo aiski nauju namu vizija smile.gif

Vat norejau dar pasiklausinet ir pasiziurinet kaip Jus isirenget vonios kambarius skandinavisku stiliumi?

















Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2011 08 20, 14:17)
Vat norejau dar pasiklausinet ir pasiziurinet kaip Jus isirenget vonios kambarius skandinavisku stiliumi?

Vat vat, ir mane šitas domina. biggrin.gif
Atsakyti
Nu , sunku sakyti skandinavisku ar ne stilium baigiu isirengti vonia...
bet sienu plyteles svelnios spalvos, likutis sienos dazytas kreminiais dazais - taigi sviesios sienos, ir balta spintele po praustuvu:)

kai spintele bus galutinai pastatyta, ir bus galimybe, pasifotkinsim:)


o man darosi idomu sviestuvai i saliona:)))
apzvelgiau senuku pasirinkima kaune. nezadu skirti daugiau kaip 120-130 lt.
kai bus kada galimybe reikes pasizvalgyti dar kur nors.
zinau savanoriuose pries papajazz is pigesniu salonas sviestuvu...kur cia dar apsilankius.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~VEGA~: 20 rugpjūčio 2011 - 18:41
Mes sakėm šviestuvus, kol rasim sau tikrai patinkančius, kabinsim tuos apvalius popierinius.
Atsakyti