Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "SUPERVAIKAI"

Aš manyčiau - agitacijas balsuot ir toliau būtų galima draust, ir visokius foto rodymus kitose temose baust šalinimu, o šioje temoje autorės turėtų galimybę foto pristatyt ir apie ją papasakot, ir nebeliktų bendravimo per Rustę, visus iškilusius klausimus galima būtų paklausti tiesiai foto autorės. Be to, anonimiškumo panaikinimas leistų nebesukt galvos dėl foto atpažinimo - ir su dvynukais, ir su pametinukais galėtumėm dalyvaut nesukdamos sau galvos, atpažins ar ne. O kad moterys susiplieks - o dabar ką, nesipliekia? lotuliukas.gif . Ir kiek kartų esu mačiusi, kaip net ir gražios foto buvo išimtos vien dėl to, kad autorė temoj netyčia ar tyčia išsidavė.
Aš taip pat pasilieku prie nuomonės, kad anonimiškumo taisyklė jau tapo absurdiška - kai kurios foto visvien ir dabar atpažįstamos. O jei šios taisyklės nebeliktų, nebereiktų sukti galvos, kad foto atpažins, apie foto galėtumėm daug įdomaus papasakot ją pristatydamos, niekas nebeišsiduotų foto gindamas. O jei kas mano, kad kažkas puls nebalsuot tik todėl, kad buvo pakritikuota jo foto... Juk tai vaikiška... Čia kas, vaikų darželis? tongue.gif Man asmeniškai jei graži foto, tai ir graži, nesvarbu, kieno ji bebūtų. Ir tiesą pasakius, aš nė neskaitau, koks nikas ką parašė, arba tiesiog neprisimenu vardų, tat iš manęs garantuotai gautumėt balsą tik už gražią, man patikusią foto, o ne už tai, kas ką pasakė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2011 02 10, 20:55)
smile.gif o man ši simpatiška irgi
user posted image

g.gif ar aš akla - ar nebeliko tokios gražios foto konkurse mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2011 02 15, 15:40)
* Aš manyčiau - agitacijas balsuot ir toliau būtų galima draust, ir visokius foto rodymus kitose temose baust šalinimu,
** o šioje temoje autorės turėtų galimybę foto pristatyt ir apie ją papasakot, niekas nebeišsiduotų foto gindamas.

* drinks_cheers.gif
** dar geresnis variantas mano nuomone - leist autorei prisijungt kitu nicku ir šioje temoje, jeigu prisireiktų, apgint foto smile.gif

o jei į temą,tai man ši nuotrauka yra gerokai aukščiau už visas kitas thumbup.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balanda: 15 vasario 2011 - 15:03
QUOTE(Balanda @ 2011 02 15, 15:03)
** dar geresnis variantas mano nuomone - leist autorei prisijungt kitu nicku ir šioje temoje, jeigu prisireiktų, apgint foto  smile.gif


Turbūt pajuokavot? Nuo kada galima (leidžiama) dviguba narystė SM? Nors ne paslaptis, kad ir tam tikros SM taisyklės skatina kurti aibes 'nickų'.
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 02 15, 16:22)
Turbūt pajuokavot? Nuo kada galima (leidžiama) dviguba narystė SM?

na,taisyklėse tai nepasakyta,kad griežtai draudžiama turėt antrą nicką smile.gif Tam tikrais atvejais leidžiama. tai va ir dėl autorystės anonimiškumo gali būt išimtis.
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2011 02 15, 14:55)
g.gif ar aš akla - ar nebeliko tokios gražios foto konkurse mastau.gif

Labai grazi mergyte,
bet ir as jau sios foto neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 02 15, 15:22)
Turbūt pajuokavot? Nuo kada galima (leidžiama) dviguba narystė SM? Nors ne paslaptis, kad ir tam tikros SM taisyklės skatina kurti aibes 'nickų'.

dviguba narystė leidžiama tam tikrais atvejais.

pačios savęs palaikymui - turbūt labiausiai baustinas atvejis.

aš pati turėjau 2 nikus, nes man buvo nesmagu kalbėti apie dukters ligą, bet paskui išdrąsėjus klonas dingo. likau šituo.
lygiai taip pat visiems nariams leistina turėti antrą niką, dėl ligų aptarimų, šeimos bėdų ir t.t. kada tikrai reikalingas anonimiškumas.

bet jei pasijungia niku "x" ir su juo dalyvauja konkurse, o atėjusi į šitą temą niku "y" giria savo foto... ir foto pašalinimas gresia ir narei klono užšaldymas, ir originalo nikui bausmė su įspėjimu...
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 02 15, 18:09)
dviguba narystė leidžiama tam tikrais atvejais.

pačios savęs palaikymui - turbūt labiausiai baustinas atvejis.

bet jei pasijungia niku "x" ir su juo dalyvauja konkurse, o atėjusi į šitą temą niku "y" giria savo foto... ir foto pašalinimas gresia ir narei klono užšaldymas, ir originalo nikui bausmė su įspėjimu...


Tai vat va - o jei neliktų anonimiškumo - galėtum apie savo foto papasakoti, ar atsakyti į iškilusius klausimus - žinoma, kas to nori, kas nenori - dalyvautų ir tiek. Manau, ir Rustei sumažėtų bereikalingų rūpesčių 4u.gif
Nejau išties neįmanoma šios taisyklės pakeisti?

Papildyta:
QUOTE(Balanda @ 2011 02 15, 17:03)
drinks_cheers.gif
** dar geresnis variantas mano nuomone - leist autorei prisijungt kitu nicku ir šioje temoje, jeigu prisireiktų, apgint foto  smile.gif



Aha - o koks skirtumas - tas nikas ar kitas - juk jei gins kaip autorė - ir matytus, kad gina autorė, nes pvz foto berniukas ar mergaitė žino tik ji doh.gif . Dabar tokius ir kitokius reikalus autorės aiškinas per Rustę, o jei būtų galima tiesiai šviesiai - mažiau rūpesčių ir Rustei būtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapelokė: 15 vasario 2011 - 16:50
jei nėr anonimiškumo,tai gaunasi tiesiog paroda mano akim lotuliukas.gif anonimiškumas būtinas,vaikai auga,kiti turi ir po du ar daugiau,gi nebūtina kaskart dėti vieną ir tą patį,tik gal nereiktų taip akivaizdžiai dalyvauti su tos pačios fotosesijos kadrais kiekviename konkurse ax.gif
Atsakyti
galėtų mergaitė būti ryškesnė
user posted image
Papildyta:
Šita man superinė thumbup.gif tik rankos mažoka
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 15 vasario 2011 - 17:31
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 02 15, 17:29)
galėtų mergaitė būti ryškesnė

ax.gif o aš manau čia dėmesys akcentuotas į sveiką maistą ax.gif ir mergytei nebūtina būt ryškiai - nes tada nebeliktų fotografijoj "centro"

Antra foto man nelabai, nors vaikutis labai gražus wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2011 02 15, 17:31)
ax.gif o aš manau čia dėmesys akcentuotas į sveiką maistą  ax.gif  ir mergytei nebūtina būt ryškiai - nes tada nebeliktų fotografijoj "centro"


Tada vaikas visai nebūtinas.
Mano akiai.


ai, tiesa, konkurso sąlygos reikalauja...
Atsakyti