Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės suprasti kosmetiką 2

Taip pat norciau Jusu nuomones kuris drekiklis sudetimi geresnis misriai,kimstis linkusiai odai? Ar auksciau minetasis Dermatologica intensive moisture balanse ar sis Mary Kay oil free hydrating gel?
Sudetis:
Water, dimethicone, cyclopentasiloxane, glycerine, propylene glycol, cyclohexasiloxane, betaine, camellia senensis extract, algae extract, tocopheryl acetate, sodium pca, proline, arginine, glycine, alanine, lysine, glutomic acid, serine, threonine, sorbitol, butylene glycol, hydrogenated polyisobutene, glyceryl polyacrylate, C13-14 isoparaffin, polyacrylamide, peg-12, dimethicone, carbomer, laureth-7, disodium edta, benzophenone-4, triethaolamine, phenoxyethanol, methylparaben, dmom hydantoin. EXT violet 2, red 40.
Atsakyti
o kaip del Avenes soothing moisture kaukes?

Ingredients:
Water (aqua), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Steric Acid, Caprylic/Capric Triglycerides, Carthamus Tinctorius (Hybrid Safflower) Seed Oil, Propylene Glycol, PEG 6 Esters, Microcrystalline Wax (Cera Microcristallina), PEG 100 Stearate, Butylparaben, Carbomer, Disodium EDTA, Ethylparaben, Fragrance (parfum), Methylparaben, Phenoexthanol, Phenyl Trimethicone, Propylparaben, Triethanolamine.

ant pakuotes Triethanolamine kazkur ties vidurio, internetiniam puslapy gale.
bet tai kad Mineral oil yra antroj vietoj - yra labai negerai?...
Atsakyti
Labai ačiū už komentarus 4u.gif
Atsakyti
Atsiliepimai bloge. http://kosmetikosanalize.blogspot.com/
Jei ką praleidau- trimituokit.

QUOTE(Amelita @ 2011 02 15, 02:57)
Labas,
rasete apie si kremuka.
O.D.A. Regeneruojantis stangrinantis kremas 7%- O.D.A. sudėtys yra super. Labai labai geros. Gaila, kad nesugeba kremų pakuotės pasikeist į nepraleidžnačios oro (rūgščių oras ir šviesa nepavekia, bet kiti nuostabūs ingredientai po kurio laiko taps nebeveiksmingi).
Tai blogai, kad ta pakuote yra  atsukamas indelis?Ar dar kaz kas?
Po kiek laiko taps tie ingredientai neveiksmingi?

O.D.A. kosmetikoje vienintelis minusas ir yra- pakuotės. Per kiek laiko antioksidantai sunyksta pasakyti sunku, priklauso nuo ingrediento, formulės. Pvz., vitaminas C yra ypač nestabilus. Gali užtekti ir kelių trumpų kontaktų su deguonimi, kad jis sunyktų. Svarbiausia, kad O.D.A. žino apie tą problemą, nes rašo, kad jų kremai dėl oksidacijos po kurio laiko pakeičia spalvą. Bet pakuotės vistiek neperdaro...

QUOTE(Amelita @ 2011 02 15, 04:06)

Aš iš tų dviejų rinkčiausi Bioderma. Essex paprastesnė, Bioderma turi daugiau paprastų, bet naudingų ingredientų sausai odai. Tik paveiksliuką ne tą įdėjot, sudėtis ten Bioderma Atoderm PP Anti- recidive.

QUOTE(Maserati. @ 2011 02 15, 04:25)

QUOTE(Maserati. @ 2011 02 16, 04:55)


Pavadinimus pilnus sudėk, tada pakomentuosiu tongue.gif

Ir ačiū už pasiūlymus blogui, pridėjau ir vertinimo skalę.

QUOTE(dydy88 @ 2011 02 15, 06:08)
Laba,

Noreciau ir as issirinkt koki seruma, savo jautriai-sausai odai ax.gif  beje man beveik 31m blush2.gif  Tik va visa galybe ju yra ir kuris is siu butu vertingiausias mano tipo odai savo sudetimi bigsmile.gif
Visi sie serumai TIMELESS SKIN CARE firmos. Nu niekaip neatsirenku kurie is ju geriausi savo sudetimi ir labiausiai tiktu mano tipo odai ax.gif
ACIU

Žiūrint kokią problemą norėtumėt spręsti su tuo serumu.
Jei neturit rimtų problemų, didelės koncentracijos vitamino C nerekomenduočiau (20% Vitamin C + E Ferulic Acid Serum). Manau, norint padrėkinti odą, kiek raukšleles pamažint, reiktų rinktis serumą su kuo daugiau odai reikalingų ingredientų, tad sausai odai aš bent jau imčiau Coenzyme Q10 w/ Matrixyl + Hyaluronic Acid Serum su ubikinonu arba Hyaluronic Acid Serum w/ Matrixyl Vitamin C. Jie visapusiškiausi. Nes kiti turi vieną stiprios koncentracijos ingredientą ir tiek. Jei jūs žinot, kad būtent to ingredienti poveikio jums reikia- puiku. Bet norint tiesiog padrėkinti odą, gautin naudingų ingredientų, mano išskirti serumai, manau, jums tiktų.

QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 02 16, 05:42)
Domintu,kuris kremukas geresnis arba tiksliau kuris tikrai tikrai nekimstu poru,nes man daznai kremai su didele apsauga kemsa sad.gif
aciu smile.gif

Aš rinkčiausi Clinique, nes Skinceuticals turi ingredientų, kurie gali kimšti poras. Be to, Clinique sudėtis geresnė (tik reikia turėti omenyje, kad jis su spalva).

QUOTE(invisible_shadow @ 2011 02 16, 08:39)
Taip pat norciau Jusu nuomones kuris drekiklis sudetimi geresnis misriai,kimstis linkusiai odai? Ar auksciau minetasis Dermatologica intensive moisture balanse ar sis Mary Kay oil free hydrating gel?

Jei mišriai, tai Mary Kay turėtų būti gana lengvas. Gaila tik, kad pakuotė nestabili, nes sudėtis labai gera. Dermalogica sudėtis irgi labai gera (tik rožės gali dirginti), bet labiau sausesnei odai.

QUOTE(taša @ 2011 02 16, 12:25)
o kaip del Avenes soothing moisture kaukes?

Apie mineralinį aliejų skaitykite http://www.supermama...?...&p=41836963 Žinutė #530
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 02 15, 22:55)
Annemarie Borlind Sonnen Fluid SPF 20
Su natūraliais mineraliniais saulės filtrais (cinko oksidu ir titano dioksidu)


Himalaia, ačiū už atsakymą 4u.gif dėl lietuviškame aprašyme minimų cinko oks. ir titano dioks. panašu, kad bus įsivėlusi klaida, nes pagooglinus neradau niekur, kad aprašyme jie būtų minimi.
Atsakyti
Laba diena, ar galetumete pakomentuoti si veido krema ?

My Webpage

Sudetis:
Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Niacinamide, Sorbitol, Cetyl Dimethicone, Dimethicone, Nylon-12, Canola Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Hyaluronate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate, Sucrose Stearate, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben.

Mano oda laiks nuo laiko paberia keliais spuogeliais, kurie po to ilgai gyja. Nusiplovus veida, traukia oda, todel tuojau turiu tepti kremu. Riebesnis kremas iskart suriebina oda, jei ypac lengvas - po kiek laiko atrodo, kad vel reikia tepti veida kremu, nes lyg traukia.

Apie puse metu naudoju Avene Hydrance optimale legere.
http://www.skinxpert...egere_avene.htm

Siaip nesiskundziu, tinka jis man, bet noriu pamainyti i kita krema, nes si jau gan ilgai naudoju.
Ingredients: Avene Thermal Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Carthamus Tinctorius, Seed Oil, Cyclomethicone, Sucrose Stearate, Glycerin, butylene Glycol, Sucrose Distearate, Polymethyl Methacrylate, Benzoic Acid, Beta-Sitosterol Bht, Carbomer, Chlorphenesin, Disodium Edta, Fragrance, Glycine Soja, Seed Extract, Phenoxyethanol, Poloxamer 188, Sodium Chondroitin Sulfate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 02 16, 23:38)

Pavadinimus pilnus sudėk, tada pakomentuosiu tongue.gif



Tokie ir yra pilni pavadinimai smile.gif visi is cia: http://www.bravuralondon.com/
Atsakyti
lauksiu komentaro smile.gif
bare x minerals: Odos atsinaujinimo-gydomoji šilko ir perlų pudra
(bare X minerals Night Skin Renewal Treatment SILK AND PEARL POWDER)

Sudėtis: perlų pudra, šilko pudra, cinko oksidas, alantoinas.

raso, kad ir gydo, ir atstato, ir pries rauksleles, ir su nat. apsauga nuo saules ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Gal pagelbėtumėte? Naudoju tokią priemonę plaukams, deja, net išversti kai kurių ingredientų nemoku, o kai kurie jų man įtartini. g.gif blush2.gif
Constant Delight masažinis losjonas galvos odai ir šaknims atpalaiduoti (aš įsigijau su tikslu skatinti plaukų augimą) Plastmasiniai peršviečiami atsukami indeliai po 10ml. (vienas indelis-vienam kartui).
Sudėtis(verčiau iš rusų kalbos, mano žinios, deja, "neblizga"):
migdolai, PEG-40 hidrintas ricinos aliejus, propilenglikolis, vanduo, miško(laukinė) malva, rozmarinų aliejus, eukaliptas, arbatmedžio aliejus, glicerolio oleat (googlio vertėjas neverčia ), butiloksitoluon (???), butilas.
google vertėjas, originalo kalba

Domina, ar verta šį daiktą įsigyti antrąkart.
Atsakyti
Domina sie prausikliai 4u.gif

1.Jan Marini Bioglycolic Facial Cleanser
Sudetis: Water (Aqua), Glycolic Acid (12%), Sorbitol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Ammonium Lauryl Sulfate, Methylparaben, Propylparaben .

2.Neutrogena Clear Pore Cleanser Mask
Sudetis: Active Ingredients: Benzoyl Peroxide (3.5%) Inactive Ingredients: Water, Glycerin, Kaolin, Bentonite, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Trideceth 9, PEG 5 Ethylhexanoate, Menthol, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Citric Acid, Fragrance.

3.MAC Cleanse Off Oil
Sudetis: Cetyl Ethylhexanoate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Squalane, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Oryza Sativa (Rice) Germ Oil, Tocopherol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Water / Aqua / Eau, Rosa Canina (Rose) Fruit Oil, Limonene.

4.Lavertine Water soluble Facial Cleansing Oil
Sudetis: Olive Oil, Olive Oil Esters, Olive Squalene, Vitamin E.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 02 16, 21:21)
Himalaia, ačiū už atsakymą 4u.gif  dėl lietuviškame aprašyme minimų cinko oks. ir titano dioks. panašu, kad bus įsivėlusi klaida, nes pagooglinus neradau niekur, kad aprašyme jie būtų minimi.

Gali būti, kad tiesiog supainiota, nes ten yra naudojami mineraliniai filtrai, bet ne cinkas ir titanas.

QUOTE(draug-yste @ 2011 02 17, 02:48)
Mano oda laiks nuo laiko paberia keliais spuogeliais, kurie po to ilgai gyja. Nusiplovus veida, traukia oda, todel tuojau turiu tepti kremu. Riebesnis kremas iskart suriebina oda, jei ypac lengvas - po kiek laiko atrodo, kad vel reikia tepti veida kremu, nes lyg traukia.

Manau, jums reiktų peržiūrėti savo odos priežiūrą... Visų pirma, nuvalius/ nusiprausis odą jos taip tempti neturėtų. Kokį prausiklį naudojat?
Turbūt turit normalią odą, likusią į riebumą, ir tiesiog ji yra išsausėjusi. Jei beria spuogeliais- gali būti, kad ir Avene kremas prisideda, nes jame nemažai emolientų, jis labiau skirtas sausesnei odai, be to, ir naudingų ingredientų jame nėra, nelabai vertas savos kainos. Žodžiu, manau reiktų jums rutiną keisti, jei odą išsausėjus, bet tuo pačiu metu ir riebi bei beria spuogeliais.

QUOTE(Maserati. @ 2011 02 17, 04:23)
Tokie ir yra pilni pavadinimai smile.gif visi is cia: http://www.bravuralondon.com/

A gamintojas kas? Gi turi būti firma, ne tik gaminio pavadinimas... Bravura London?

QUOTE(zmonaite @ 2011 02 17, 08:16)
Gal pagelbėtumėte? Naudoju tokią priemonę plaukams, deja, net išversti kai kurių ingredientų nemoku, o kai kurie jų man įtartini.  g.gif blush2.gif
Constant Delight masažinis losjonas galvos odai ir šaknims atpalaiduoti (aš įsigijau su tikslu skatinti plaukų augimą) Plastmasiniai peršviečiami atsukami indeliai po 10ml. (vienas indelis-vienam kartui).
Sudėtis(verčiau iš rusų kalbos, mano žinios, deja, "neblizga"):
migdolai, PEG-40 hidrintas ricinos aliejus, propilenglikolis, vanduo, miško(laukinė) malva, rozmarinų aliejus, eukaliptas, arbatmedžio aliejus, glicerolio oleat (googlio vertėjas neverčia ), butiloksitoluon (???), butilas.

Domina, ar verta šį daiktą įsigyti antrąkart.

Pavadinimas tai kaip čia pasakius... Jūsų galvos oda, plaukų šaknys labai stresuoja, kad jiems atsipalaiduoti reikia smile.gif
Ar verta įsigyti... Nuo jūsų priklauso. Jei jums veikia, pirkit, jei nieko nepastebėjot gero naudojant- manau, galima geresnių alternatyvų pasižvalgyti.

Sudėtis ne mažėjimo tvarka išdėliota, nelabai aiškūs ingredientai, kažką konkretaus pasakyti sunku, tad į blogą jo nekelsiu, nebent aiškesnę sudėtį būtų galimą gaut (pvz., ką reiškia “migdolai”? Aliejus, ekstraktas, kevalai...?). Tas „butiloksitoluon“, t.y. butylated hydroxytoluene (BHT) yra tiesiog konservantas. Turi antioksidantų (malva), kraujotaką skatinančių ir bakterijas naikinančių (eukaliptas, arbatmedis, rozmarinas). Manau, geriau pirkti ne kažkokius neaiškios sudėties kremus su bereikalingais priedais, o pačiai tų veiklių aliejų pasimaišyt. Pvz., paimti bazinį, nerafinuotą aliejų (jojoba, vynuogių kauliukų ar kitą) ir eterinių aliejų (to pačio rozmarino, arbatmedžio. Aš dar įlašinu levandų, kedro, čiobrelio- kaip tik tokią kaukę šiandien dariausi). Bus ir geros kokybės, jei teisingus aliejus išsirinksit, ir be papildomų konservantų, ir be neaiškių ingredienetų. Tik kaina, aišku, gali skirtis, priklausomai kiek jūsų ampulės ar kas ten kainuoja. Tik turiu pastebėti, kad visi tie eteriniai aliejai, be naudingų savybių, gali ir dirginti odą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 18 vasario 2011 - 03:35
Kokia jūsų nuomonė apie Anna Lotan Barbados Pure Balm (tūtelėj):

Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylic/ Capric Triglyceride, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Squalane, Glyceryl Stearate, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Fragrance (Allergen Free).
Atsakyti