Įkraunama...
Įkraunama...

Avansas, plagijavimas, pašto problemos ir t.t.,

1-tema

Atsakyti
QUOTE(*Pastilė* @ 2011 01 12, 18:20)
Ir ko jus cia piktinates? Gaila kad kazkas pigiau parduos? Nu ir tegul parduoda. ar jums nuo to sirdi skauda. Jeigu butu darbai prasti niekas nepirktu, bet jeigu ir pigesnemis kainomis perka vadinasi darbai nera tokie jau prasti. Taip ir sakykit kad bijot konkurencijos  biggrin.gif  Zmogus

doh.gif ne apie tai sneka eina, aisku gaila jeigu tavo sukurta sugalvota darba nukopina ir daro pigiau blink.gif o labiausiai gaila kai kopina ir net vargo nemato pasistengti kazka savo sukurti ir parodyti o tik kopina kopina....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flaxkids: 09 vasario 2011 - 21:47
ir dar kopina šleivai kreivai
Atsakyti
Aš jau nebekeliu savo naujų darbų į internetą. Buvo ne vienas, kuris tiesiai šviesiai pasakė: " Oi, kiek pas jus idėjų galima pasisemti..." Dažnai sėdžiu ir mąstau ką naujo, įdomesnio, neįprasto sukurti, ir kartais tai užtrunka tikrai ne vieną dieną, kol viską sudėlioju, kad gaučiau norimą rezultatą.
Lengviausia yra "pasigauti" kieno nors idėją. Bet kaip bebūtų, internetas tam ir reikalingas....
Gailiuosi, jog nemažai savo kurtų rūbelių modeliukų sukėliau į internetą... Dabar to nebedarau.
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2011 02 10, 14:37)
Aš jau nebekeliu savo naujų darbų į internetą. Buvo ne vienas, kuris tiesiai šviesiai pasakė: " Oi, kiek pas jus idėjų galima pasisemti..." Dažnai sėdžiu ir mąstau ką naujo, įdomesnio, neįprasto sukurti, ir kartais tai užtrunka tikrai ne vieną dieną, kol viską sudėlioju, kad gaučiau norimą rezultatą.
Lengviausia yra "pasigauti" kieno nors idėją. Bet kaip bebūtų, internetas tam ir reikalingas....
Gailiuosi, jog nemažai savo kurtų rūbelių modeliukų sukėliau į internetą... Dabar to nebedarau.

Kiek zinau daugelis sekmingu menininku nebekelia savo darbu i interneta del plagijavimo , bet zinokit net ir i parduotuves uzeina konkurentes pasidairyti ir pasiziureti kad pakopijuotu lotuliukas.gif o ir per maila nepatingi parasyti paprasyti nuotraukyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flaxkids @ 2011 02 10, 15:35)
Kiek zinau daugelis  sekmingu menininku nebekelia savo darbu i interneta del plagijavimo , bet zinokit net ir i parduotuves uzeina konkurentes pasidairyti ir pasiziureti kad pakopijuotu lotuliukas.gif o ir per maila nepatingi parasyti paprasyti nuotraukyciu smile.gif

arba nusiperka ir tada jau paprasta lotuliukas.gif ale sitas variantas brangiausias , bet ...
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 02 10, 18:26)
arba nusiperka ir tada jau paprasta  lotuliukas.gif  ale sitas variantas brangiausias , bet ...

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tikrai tikrai JŪS teisi mirksiukas.gif
Atsakyti
iškilo vienas klausimas. ar jus prie užsakymų pridedate kvituką už nupirktus ir sunaudotus siūlus. jei užsakymas internetu ir pati perkiesi siulus. įdomi nuomonė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2011 02 10, 14:37)
Aš jau nebekeliu savo naujų darbų į internetą. Buvo ne vienas, kuris tiesiai šviesiai pasakė: " Oi, kiek pas jus idėjų galima pasisemti..." Dažnai sėdžiu ir mąstau ką naujo, įdomesnio, neįprasto sukurti, ir kartais tai užtrunka tikrai ne vieną dieną, kol viską sudėlioju, kad gaučiau norimą rezultatą.
Lengviausia yra "pasigauti" kieno nors idėją. Bet kaip bebūtų, internetas tam ir reikalingas....
Gailiuosi, jog nemažai savo kurtų rūbelių modeliukų sukėliau į internetą... Dabar to nebedarau.



Ir tikrai nedekite savo darbu Jusu darbai grazus ir turi savyta stiliu Bet kaip kekvienas rasytojas ar poetas taip kekvienas siuvejas ar dizaineris turi savyta stiliu ir tikrai kurto vieno zmogaus daigto tu neatkursi tip top

Kita medalio puse yra zmoniu kurie neturi visiskai fantazijos o nori kaska kurti Na tai jau yra neeeeee kas Kurentis zmogus apgalvoje sugalvoje ir suka savo smegenis kaip tai padaryti O ne kopina smulkmenu internete mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2011 02 14, 19:28)
Ir tikrai nedekite savo darbu Jusu darbai grazus ir turi savyta stiliu  Bet kaip kekvienas rasytojas ar poetas taip kekvienas siuvejas ar dizaineris turi savyta stiliu ir tikrai kurto vieno zmogaus daigto tu neatkursi tip top




tai kokia problema? jei taip išskirtinai kuriate, nieko nenusižiūrite pačios, jei jūsų darbai labai originalūs ir nepakartojami, jei pačios į savo temas nededate nuotraukų iš rusiškų forumų ar žurnalų...tai kokia problema?


ne taip jau ir paprasta ką nors tikrai originalaus ir sudėtingo nukopijuoti.

kitas klausimas, kiek pačių jūsų darbai tokie jau sukurti, o ne nužiūrėti smile.gif

tikrai ne mano reikalas, netgi netrukdo man šitos diskusijos..bet kartais jau ir juokinga tas nuolatinis virkavimas wink.gif
Atsakyti
nu man dar tas kopijavimas tai dar kaip kopijavimas. tikro menininko neiškopijuosi, nes yra jo savitas stilius. o ir yra rankdariečių, kurios ir nepretenduoja į menininkes , bet kaip čia buvo atvejis, sudeda foto su autoriaus parašu tai jau nelabai gražu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2011 02 14, 19:26)
iškilo vienas klausimas. ar jus prie užsakymų pridedate kvituką už nupirktus ir sunaudotus siūlus. jei užsakymas internetu ir pati perkiesi siulus. įdomi nuomonė  ax.gif

Jeigu pati megzciau ar nerciau, tikrai to nedaryciau schmoll.gif
Taip parodoma kiek kainavo zaliavos ir jusu "uzsimesti" pinigeliai uz darba, kazkodel mano nuomone tokia kad geriau nezinotu klientai smile.gif
Atsakyti