Įkraunama...
Įkraunama...

Avansas, plagijavimas, pašto problemos ir t.t.,

labai teisingai tema pakrypo 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ka patartumet daryt g.gif
Stai cia:
http://www.facebook....6...4&aid=51969
pavogtos mano 6 foto dar kitu merginu taip pat.
Rasiau zinute - nereaguoja.
Beda dar kad nesu "draugas" tai negaliu nei pakomentuot, nei parasyt ant "sienos" unsure.gif
Parasiau i Facebook "Copyright Notification Complaint" tik idomu ar ka jie darys g.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2011 03 20, 19:32)
Merginos, ka patartumet daryt  g.gif
Stai cia:
http://www.facebook....6...4&aid=51969
pavogtos mano 6 foto dar kitu merginu taip pat.
Rasiau zinute - nereaguoja.
Beda dar kad nesu "draugas" tai negaliu nei pakomentuot, nei parasyt ant "sienos"  unsure.gif
Parasiau i Facebook "Copyright Notification Complaint" tik idomu ar ka jie darys  g.gif


fui kaip žema gun_bandana.gif abejoju ar išims dėl copyright'o, nes tikrai abejoju ar jie ten jau taip viską žiūri, bet jei vis gi išims, tai tikrai pagarba fb administracijai... o jei neišims, tai visų pirma bandyčiau padaryti žiaurią antireklamą. Kaip nors reikia patekti į draugus. Kaip supratau parašėt jau jai žinutę, tai jūsų jau nepriims taip lengvai, o va iš kokio draugo/ės anketos įmanoma, taigi užsiundyčiau ant jos visus savo draugus, kad jie patenktų pas ją į draugus ir ant sienos ir į albumą postintų, kad ji darbų ir autorystės vagilka, ir kad niekas nepasitikėtų ja. Ir svarbiausia, kad ne visi iš karto rašytų, nes ji tiesiog išmes iš draugų, bet kad ir kiekvieną dieną po postą. Jei neišims tai bent jau kažkas vis vien sužinos, kas per viena toji mad.gif
Ale vat specialiai pasidarius ne fanpage o paprastą anketą, kad galėtų savintis autorystes mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2011 03 20, 18:44)
fui kaip žema  gun_bandana.gif abejoju ar išims dėl copyright'o, nes tikrai abejoju ar jie ten jau taip viską žiūri, bet jei vis gi išims, tai tikrai pagarba fb administracijai... o jei neišims, tai visų pirma bandyčiau padaryti žiaurią antireklamą. Kaip nors reikia patekti į draugus. Kaip supratau parašėt jau jai žinutę, tai jūsų jau nepriims taip lengvai, o va iš kokio draugo/ės anketos įmanoma, taigi užsiundyčiau ant jos visus savo draugus, kad jie patenktų pas ją į draugus ir ant sienos ir į albumą postintų, kad ji darbų ir autorystės vagilka, ir kad niekas nepasitikėtų ja. Ir svarbiausia, kad ne visi iš karto rašytų, nes ji tiesiog išmes iš draugų, bet kad ir kiekvieną dieną po postą. Jei neišims tai bent jau kažkas vis vien sužinos, kas per viena toji  mad.gif
Ale vat specialiai pasidarius ne fanpage o paprastą anketą, kad galėtų savintis autorystes  mad.gif

Nu dar bajeris biggrin.gif
Prieme mane i draugus, ir ka jus manot - visame albume, mano 33 nuotraukos, dar ir kitu merginu nemazai gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif
Si vagilka - Vaida Matonyte is Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2011 03 20, 20:03)
Nu dar bajeris biggrin.gif
Prieme mane i draugus, ir ka jus manot - visame albume, mano 33 nuotraukos, dar ir kitu merginu nemazai  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif
Si vagilka - Vaida Matonyte is Vilniaus.


tai pradėk atsakomuosius veiksmus prieš ją gun_bandana.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2011 03 20, 19:07)
tai pradėk atsakomuosius veiksmus prieš ją  gun_bandana.gif  biggrin.gif

Uzteko "graziai" parasyt ant sienos ir to puslapio jau nebera lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2011 03 20, 20:11)
Uzteko "graziai" parasyt ant sienos ir to puslapio jau nebera  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
thumbup.gif


ta prasme išėmė foto? biggrin.gif lengvai pasidavė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2011 03 20, 19:15)
ta prasme išėmė foto?  biggrin.gif lengvai pasidavė  biggrin.gif

Paspaudus ant tos nuorodos raso kad puslapio jau nera biggrin.gif
Maziau vargo trinant nuotraukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2011 03 20, 20:27)
Paspaudus ant tos nuorodos raso kad puslapio jau nera biggrin.gif
Maziau vargo trinant nuotraukas biggrin.gif


keista... man tai atidaro visus tuos pacius auskarus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2011 03 20, 19:40)
keista... man tai atidaro visus tuos pacius auskarus  g.gif

Vadinasi tik mane uzblokavo biggrin.gif
Ok, ieskosim kitu budu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2011 03 20, 20:44)
Vadinasi tik mane uzblokavo  biggrin.gif
Ok, ieskosim kitu budu  biggrin.gif


biggrin.gif sakiau neisims taip lengvai
Atsakyti
ir mano foto buvo, parasiau jai asmenine zinute, pavare lauk mane:))))
ir uzblokavo:)
ir ka tu tokiai padarysi gudruolei...
Atsakyti