Įkraunama...
Įkraunama...

Avansas, plagijavimas, pašto problemos ir t.t.,

Tai jau taip,Nikte.Kai as emeilu uzklauiau apie sutarti tai paskambino gal po valandos.pasakiau,kad atsiustu anketa tai atsiunte greitai,paskui as nusiunciau uzpildyta anketa ir tada gerokai teko palaukti kol atsius sutarti,tada pasirasiau ta sutarti ir issiunciau pastu,kol gavau atsakyma praejo daugiau nei dvi savaites. doh.gif doh.gif
Atsakyti
O aš dabar užklausiau kada gausiu sutartį, tai atsakė per parą. Ir po kelių val, jau iš kito adreso gavau sutartį.

Tik va galvoju ar verta kol kas sudarinėti, nes tada visą PVM reik mokėti ir gerokai pabrangsta siuntimas...

Patys iš pašto parašė, kad laikinai sustabdytas ribojimas, ir neaišku kiek ilgai jis truks ir ar iš viso bus atnaujintas...


Beje, mergiukai pasidairykit po pakuočių puslapius, jau daug firmų žino apie pašto išdaigas ir ruošia dėžutes 2cm storio. Tai manau visai geras sprendimas tiems, kad mažus daigtelius siunčia.
Atsakyti
Trūkus kantrybei parašiau ar bus suteikta galimybė pasirašyti sutartį. Tai po 10 minučių man ją atsiuntė bigsmile.gif

Man sutartis reikalinga, ją būčiau pasirašinėjus nepaisant pašto brangimo ax.gif
Atsakyti
Finalas su paštu toks, kad visas derinimas, sutarčių siuntinėjimas truko mėnesį laiko. Nustebino tik kad avansas didokas, mėnesio pradžioje turiu sumokėti po 100 lt. Kadangi sutartis įsigaliojo lapkričio gale, tai lapkritį siuntinukų nedarysiu ir už gruodį nereikės mokėti dar 100 lt smile.gif
Atsakyti
Nikte,mano avansas 200 lt. blink.gif
Atsakyti
Blansyte, gal už didesnę sumą išsiunčiat. Aš realiai per mėnesį padarau į užsienį 2-3 siuntinukus ir Lietuvoje apie 10. Kartais daugiau kartais mažiau. Bet kai reikėjo jiems surašyti sumas tai vidurkis toks gavosi g.gif
Atsakyti
Ar siuntėt kas paskutinę savaitę siuntas į Angliją? Kaip su pristatymo greičiu? Pernai prieš Kalėdas vietoj įprastinio 3-4 dienų pristatymo išsitęsė iki dviejų savaičių laukimo laikotarpį.... Gal jau turit patirties šiemet?
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2013 12 15, 12:17)
Ar siuntėt kas paskutinę savaitę siuntas į Angliją? Kaip su pristatymo greičiu? Pernai prieš Kalėdas vietoj įprastinio 3-4 dienų pristatymo išsitęsė iki dviejų savaičių laukimo laikotarpį.... Gal jau turit patirties šiemet?

keliavo beveik dvi su puse savaitės.
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2013 12 15, 13:22)
keliavo beveik dvi su puse savaitės.

Čia dabar jau siuntėt? Gal galit parašyt konkrečiai? Jau dabar toks ilgas pristatymas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2013 12 15, 12:43)
Čia dabar jau siuntėt? Gal galit parašyt konkrečiai? Jau dabar toks ilgas pristatymas  blink.gif

taip dabar, pirmenybinis. Išsiunčiau lapkričio visai pabaigoje, o užvakar gavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2013 12 15, 14:22)
taip dabar, pirmenybinis. Išsiunčiau lapkričio visai pabaigoje, o užvakar gavo  doh.gif

Cia matyt kaip pasiseka, mano vienas siuntinukas nukeliavo per 5 dienas, kitas issiustas ta pacia diena tuo paciu adresu uztruko 1.5 sav unsure.gif (cia siusta irgi lapkriti)

dabar siunciau i NO - nukeliavo per nepilna savaite

bet dabar visur "kemsasi" pastas santa2.gif
Atsakyti
Pagal pageidavimą į Angliją siunčiau neregistruotą gruodžio 3d., gavo 7 d.
Atsakyti