Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

Aš gal ne į temą ax.gif ,bet gal žinot receptukų ,kur galėčiau panaudoti saulėj džiovintus pomidorus,bet ne aliejuje 4u.gif
Papildyta:

Vytinto kumpio, mocarelos ir džiovinto pomidoro užkandis
[attachmentid=209801]
Mocarelos sūris
Saulėje džiovinti pomidorai aliejuje
Šviežias bazilikas
Pjaustytas vytintas kumpis (Serano ar kažkas panašaus)

Mocarelos sūrį supjaustyti pailgomis juostelėmis 1 cm skersmens.Ant jo dėti juostelę džiovinto pomidoro, baziliko lapelį, suvynioti į kumpį ir persmeigti smeigtuku.
[/quote]
O čia kaži dž.pomidorai ne aliejuje tiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2011 02 13, 20:06)
Aš gal ne į temą ax.gif ,bet gal žinot receptukų ,kur galėčiau panaudoti saulėj džiovintus pomidorus,bet ne aliejuje 4u.gif

Galima dėti į salotas, kepamą duoną, picas. Bet kur naudoti kaip prieskonį, smulkiai supjaustyti.
O galima ir paciai pasidaryti aliejuje. Džiovintus pomidorus susluoksniuoti su šviežiais rozmarinų lapeliais ie pjaustytais česnakais. Užpilti pakaitintu, bet neužvirintu alyvuogių aliejumi. Užsukti sandariu dangteliu, atvėsinti ir laikyti mažiausiai č savaites šaldytuve. Tada jau galima skanauti 4u.gif

Ne aliejuje truputį sausi, sūrūs ir guminiai. Todėl nebus labai skanu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 13 vasario 2011 - 20:14
QUOTE(laurindre @ 2011 02 13, 22:12)
Galima dėti į salotas, kepamą duoną, picas. Bet kur naudoti kaip prieskonį, smulkiai supjaustyti.
O galima ir paciai pasidaryti aliejuje. Džiovintus pomidorus susluoksniuoti su šviežiais rozmarinų lapeliais ie pjaustytais česnakais. Užpilti pakaitintu, bet neužvirintu alyvuogių aliejumi. Užsukti sandariu dangteliu, atvėsinti ir laikyti mažiausiai č savaites šaldytuve. Tada jau galima skanauti 4u.gif

Ne aliejuje truputį sausi, sūrūs ir guminiai. Todėl nebus labai skanu. g.gif

Cia turbut 2 savaites laikyti. O kur perkat dziovintus pamidorus ne aliejuje?
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 02 13, 10:25)
braske,o man ju truko,kazkaip ne neuzkliuvo ant dancio ne vienas biggrin.gif  biggrin.gif
man va kaip ir Elenai,man skanu,o vyras nesupranta kam gadint burokelius biggrin.gif  4u.gif


ne, pas mane dantys sveiki, tikrai neprilindo... g.gif Bet aplamai, 'velesi' tie malti riesutai.....
QUOTE(jurga r @ 2011 02 13, 21:13)
kaip sakoma del skonio nepasigincysi  mirksiukas.gif

vat butent! biggrin.gif

Pabandyti verta, o jei man nepatiko- tai tik mano problemyte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 02 13, 22:30)
Cia turbut 2 savaites laikyti. O kur perkat dziovintus pamidorus ne aliejuje?

Maciau IKI prie riesutu i dziovintu vaisiu smile.gif
Atsakyti
Aš rudeni džiovinau pati ir iš karto užpyliau aliejumi. O pirkti mačiau ir Maximoje prie džiovintų vaisių yra bent kelių rūšių 4u.gif
Atsakyti
Salotos "Obžorka"
Pamačiau šeštadienį kaip gamino šias salotas laidoje Smak 4u.gif

Produktai:

virtos morkos
rauginti agurkai
virta mėsa (renkamės pagal skonį,gali būti jautiena,vištiena,neriebi kiauliena)

Visus produktus supjaustome šiaudeliais.Padažui sumaišome majonezą ir grietinę,50/50.
Jei reikia pagal skonį dar dedame druskos,pipirų.
Mėsa verdame su prieskoniais pasūdytame vandenyje: lauro lapai,pipirų grūdėliai,svogūnas...
Tikrai skanu labai cool.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Liežuvis drebučiuose

user posted image


2 kiaulių liežuvių
5 putpelių kiaušinių
pokelis pirktinio mušinio drebučiams ruošti
virta morka
petražolių
žirnelių
kukuruzų burbuolių, galima marinuotų agurkėlių
konservuotos paprikos papuošimui

Išvirti liežuvius su prieskoniais ir morka ir kiaušinius.
Ištirpinti kaip nurodyta ant pokuotes drebučiam skirtą skystį.
Į dubenį išdėlioti daržoves ir plonu sluoksniu užpilti (perkoštą! mano klaida ir buvo, kad neperkošiau, va matosi drumzlės )skysti. Palaukti kol sustings, tuomet pjaustytą gabalėliais liežuvį, ir daržoves sumaišyti dubenyje ir užpilti skysčiu, gerai išmaišyti ir supilti jau į papuoštą daržovėmis dubenį. Pastatyti, kad atvėstu.
Atsakyti
Elena, o siom salotom tikru marinuoti agurkai? g.gif Neturiu raugintu, nebent pirkti reiktu... Laukiu atsakymo 4u.gif

Ule, as tokio daikto nevalgyciau schmoll.gif Nevalgau meno kuriniu smile.gif
O jei rimtai-nuostabu, labai labai grazu wub.gif Neabejoju, kad skanu thumbup.gif
Atsakyti
braske gasdini biggrin.gif
yr gi zmoniu kas drebuciu nevalgo ar kiauliu liezuviu,gal kam ir netiktu 4u.gif

Šaukštas ikrų

Idėja mačiau rusaičių forume, bet mane aplenkė Elena. Puikus užkandis, graži stalo puošmena, malonumas ir akiai ir skrandžiui smile.gif

user posted image

Sluoksniuotos bemielės tešlos
ikrų
įdaro pasirinktinai
pašteto ar pikantiškų salotų

Tešlą atšildyti ir šiek tiek pakočioti. Dėti arbatinį šaukštelį ir peiliu apipjauti pagal jo formą, kepant tešla šiek tiek traukiasi, todėl aš rekomenduoju nuo kraščiukų palikti daugiau keliais mm. Dėti formuotos tešlos gabalėlius į įkaitintą orkaitę ir kepti, kol gražiai pagels. Išskobti šaukštelio "galvutę" smile.gif ir pridėti įdaro.
Įdarą krauti prieš pat valgymą, nes tešla drėksta ir minkštėja.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 14 vasario 2011 - 11:57
QUOTE(Ulė @ 2011 02 14, 13:54)
braske gasdini biggrin.gif
yr gi zmoniu kas drebuciu nevalgo ar kiauliu liezuviu,gal kam ir netiktu 4u.gif


oi, as valgau -tikras skanestas! O dar taip pagamintas... wub.gif

Saukstai thumbup.gif Tikra puosmena stalui, o ir skanu...
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 02 14, 11:52)
Elena, o siom salotom tikru marinuoti agurkai?  g.gif  Neturiu raugintu, nebent pirkti reiktu... Laukiu atsakymo  4u.gif

Ule, as tokio daikto nevalgyciau  schmoll.gif  Nevalgau meno kuriniu  smile.gif 
O jei rimtai-nuostabu, labai labai grazu  wub.gif  Neabejoju, kad skanu  thumbup.gif



Manau tiks...arba galima kornišonus 4u.gif

Teisingai,meno kūrinių vieta muziejuje lotuliukas.gif

Ulė,įspūdingai 4u.gif
Atsakyti