Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame/neriame kūdikiams

[quote=ilgakojuke,2011 02 20, 14:14]
manau, jau daugmaž šviesėja thumbup.gif tik dar klausimas - išvirkščioj pusėj užmetimas toks pat kaip geroj? ir dėl to sumezgimo išvirkščioj kol kas man nelabai aišku rolleyes.gif bet iškart bandau, tai žiūrėsim smile.gif
[/quote]

Kadangi isvirkscioj pusej mezgama isvirksciomis, tai ir uzmetima reik daryt siula permetant is uz mezginio i prieki.
O ta isvirksciuju sumesgima as irgi tik su siuo mezginiu ismokau. Sunkoka net ir paaiskint... Kaip gerasias galima sumegzt i viena puse ir i kita, taip pat ir blogasias... Bandykit ir ziurekit kaip gula akys gerojoj pusej ax.gif
[/quote]


gal Jus galima kaip nors tiesiogiai patrukdyti? kad patogiau būtų? blush2.gif pvz. skype? iš geriosios pusės man lyg ir viskas puikiai išėjo, vos tik priėjau iki blogosios pusės, viskas - nieko nebeatsirenku doh.gif ir dar man neaišku, kaip paskui tas puses keist, kai jau megsiu aplink ratu rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=viduku,2011 02 20, 15:53]
Kadangi isvirkscioj pusej mezgama isvirksciomis, tai ir uzmetima reik daryt siula permetant is uz mezginio i prieki.
O ta isvirksciuju sumesgima as irgi tik su siuo mezginiu ismokau. Sunkoka net ir paaiskint... Kaip gerasias galima sumegzt i viena puse ir i kita, taip pat ir blogasias... Bandykit ir ziurekit kaip gula akys gerojoj pusej ax.gif
[/quote]
gal Jus galima kaip nors tiesiogiai patrukdyti? kad patogiau būtų? blush2.gif pvz. skype? iš geriosios pusės man lyg ir viskas puikiai išėjo, vos tik priėjau iki blogosios pusės, viskas - nieko nebeatsirenku doh.gif ir dar man neaišku, kaip paskui tas puses keist, kai jau megsiu aplink ratu rolleyes.gif
[/quote]

Parasiau az rolleyes.gif
Atsakyti
Labutės,

neriu pleduką ir sustojau ant schemos: na pirmą kartą susiduriu, kad vienoje schemoje būtų ir tuščiaviduris taškas, ir pilnaviduris g.gif kiekvienas atskirai jie naudojami pynelės kilpai žymėti, o kartu? ir dar vienas virš kito??

gal kas galit paaiškinti.. ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(migonė @ 2011 02 20, 10:17)
Labai norėčiau numegzti šį megztuką, bet stringa mano anglų kalba doh.gif , jei kas jau mezgėt, labai prašau, pasidalinkit patirtim rolleyes.gif


Ketinu ir as ji megzti, bet dar laukia savo eiles sokiai.gif
Atsakyti
laba diena gal kas turi sios ar panasios kepurytes schema?
user posted image
Atsakyti
na shioje temoje rodomes paskutini karta, nes jau kelio dienos kaip mes dideli biggrin.gif
liemene gimtadienio proga smile.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 21, 17:21)
na shioje temoje rodomes paskutini karta, nes jau kelio dienos kaip mes dideli biggrin.gif
liemene gimtadienio proga smile.gif



Parase rodo, kad dideli dar tik 1 d. nono.gif

Super dovana! As tam niekada nepasirysiu doh.gif

Uzsukit uzsukit karts nuo karto, nepabekit, jauciu, kad dar daug ideju turit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 21, 21:10)
Parase rodo, kad dideli dar tik 1 d. nono.gif

Super dovana! As tam niekada nepasirysiu doh.gif

Uzsukit uzsukit karts nuo karto, nepabekit, jauciu, kad dar daug ideju turit mirksiukas.gif

achiu ax.gif
norejau parashyt antra diena wink.gif
na stengsimes uzhsukt, nes man kudikiu rubeliai megzti/nerti tokie grazhus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 15, 13:51)
Ne per labiausiai megstu marginti, bet panasu, kad radau megztuka leliukams, kuris tam tiesiog sutvertas thumbup.gif

user posted image

Daugiau apie ji CIA  (7 zinute) 4u.gif




super megztukas 4u.gif gal kas turit vaseliu nerto megztuko shema?lb ieskau,bet niekur nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2011 02 22, 13:10)
super megztukas 4u.gif  gal kas turit vaseliu nerto megztuko shema?lb ieskau,bet niekur nerandu  verysad.gif


O angliskai neriat? lotuliukas.gif Kaip Jums toks?

user posted image

Aprasymas
Papildyta:
Ir ta "kvadratini" modeliuka galima nert:

user posted image

Aprasymas (anglu k.)
Papildyta:
Ir dar dar...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Ir apvalusis vaseliu:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilgakojuke: 22 vasario 2011 - 12:29
QUOTE(Ddziuljeta @ 2011 02 21, 13:28)
laba diena gal kas turi sios ar panasios kepurytes schema?
user posted image

mes turim 2 panasias kepyres,bet abi megztos be schemos.
user posted image
ant manekenes,tik murziuke,nes pagavau uzkandziaujancia
user posted image
antra tokia pati,tik megzta musytemis ir su geltonais pakrasciukais.
pakrasciukai nunerti stulpeliais su 2 uzmetimais i kiekviena aki po 2-3.
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2011 02 22, 13:50)
mes turim 2 panasias kepyres,bet abi megztos be schemos.
ant manekenes,tik murziuke,nes pagavau uzkandziaujancia
user posted image
antra tokia pati,tik megzta musytemis ir su geltonais pakrasciukais.
pakrasciukai nunerti stulpeliais su 2 uzmetimais i kiekviena aki po 2-3.

nu bet modeliukas tai super wub.gif dekui uz pagalba smile.gif
Atsakyti