Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

dangiuk, tortas atrodo laaabai skaniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 02 17, 13:28)
dangiuk, tortas atrodo laaabai skaniai wub.gif

ir yra nerealus drinks_cheers.gif tikrai siūlau pabandyt - nėra sudėtingas, ne itin brungus, ir labai skanus mirksiukas.gif šiandiem kaip reikiant įmirko, tiesiog tirpsta burnoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 02 17, 14:53)
ir yra nerealus drinks_cheers.gif tikrai siūlau pabandyt - nėra sudėtingas, ne itin brungus, ir labai skanus mirksiukas.gif šiandiem kaip reikiant įmirko, tiesiog tirpsta burnoje wub.gif



Antra diena žiūriu ir varvinu seilę.. Einu kepti blush2.gif
Ar didelis išėjo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etina @ 2011 02 17, 16:48)
Antra diena žiūriu ir varvinu seilę.. Einu kepti  blush2.gif
Ar didelis išėjo?  g.gif

nemažas, svert nesvėriau, bet, manyčiau, apie 2kg....
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 02 16, 21:02)
Atsinešu naują (bent jau man) tortą. Receptą` radau rusaičių forume, laukiau progos išbandyt, nenuvylė thumbup.gif

SPARTAKAS
Tešla:
50g aliejaus, 3 st. miltų, 2 v.š. kakavos, 2v.š. medaus, 1st. cukraus, 1a.š. sodos, 1 kiaušinis, 6v.š. pieno.

Sumaišyti miltus, kakavą ir sodą. Atskirai sumaišyti pieną, medų. cukrų, kiaušinį ir supilti aliejų. Pastatyti ant garų vonelės ir kaitinti, kol ištirps cukrus. Nukelt nuo ugnies ir atvėsinti bet masė turi likti šilta. Kai pravės, užmaišyti tešlą, ji bus minkštoka, padalinti į 10-11 gabaliukų, iškočioti lakštus ir kepti, Lakštai plonyčiai labai gaunasi.

Kremas:
300g sviesto, 1,5 st. cukraus pudros, 1 cirtina, 0,5l pieno, 2 kiaušiniai, 2v.š. miltų.

Sumaišyti pieną, kiaušinis ir miltus, dėti kaitinti, kol ims tirštėti. Nuimt, atvėsint. Sviestą ištrint su pudra, sudėt citrinos žievelę, sultis, atvėsusią masę, viską išmaišyt ir sutept lakštus.

Labai patiko, sotus, iš sunkesnių kategorijos (toks a la šokoladinis napoleonas). Nuo savęs įdėjai likeryje mirkytų ir trintų razinų į vieną sluoksnį. KItąsyk dėsiu ne razinų, bet ko nors gaivesnio - kad kiek saldumą atmuštų.



Aij, nervina... dar vienas tortas eilej daryt biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri gali skubiai patarti 4u.gif Tepu torta Snikers ir darau jam karamelini ganasa, bet man verdant, susicukravo, dabar dadejau vandes dar koki sauksta ir vel verdu. Ar reikia pamaisyt verdant? Kodel man cukruojasi? g.gif
Ir dar, ar galesiu tuo ganasu aptepti ir sonus torto? O ant jo virasuas galima lieti sokolada? Zinoma jei jis man iseis blush2.gif
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 17, 13:26)
kiek tortui maziausiai laiko reikia ,kad jis susistovetu ir galeciau dengti mase? visada islaukdavau para,bet galvoju,gal galeciau ir ta pacia diena dengti,t.y. ryte sutepiau,vakare dengiu..?gal jau bus susigulejes  g.gif


dažnai taip darau...ryte sutepu,po pietu jau dengiu......
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 02 17, 20:52)
dažnai taip darau...ryte sutepu,po pietu jau dengiu......

aciu,jau padengtas wacko.gif biggrin.gif
Atsakyti
laba diena
man dar vienas klausimas pasistojo biggrin.gif
"atsargiai ismaisyti su mediniu saukstu" - koks skirtumas tarp medinio ir paprasto sauksto? ar kazkas keiciasi nuo to medzio? ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Aš l. mėgstu gaminti. Tikriausiai, skaniausias man Napaleonas, tai jau kai kokia šventė, tai ir kepu savo šeimynai.
Atsakyti
kimynas malesi miltus ir padovanojo broliui uz tai kad padejo maisus nesiot... ka daryt su auksciausios rusies miltais klausimu nekyla bigsmile.gif , o ka galima kept is pirmos rusies miltu? tortam ko gero nelabai ax.gif zinau pora pyragu (na batonu/ragaisiu) receptu, gal tiem tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 02 19, 14:40)
kimynas malesi miltus ir padovanojo broliui uz tai kad padejo maisus nesiot... ka daryt su auksciausios rusies miltais klausimu nekyla bigsmile.gif , o ka galima kept is pirmos rusies miltu? tortam ko gero nelabai ax.gif zinau pora pyragu (na batonu/ragaisiu) receptu, gal tiem tiks g.gif

teks blynus keptis biggrin.gif
Atsakyti