Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(Bijuna @ 2011 03 28, 19:06)
Sveikos. Tai kad nera to recepto  blush2.gif Šį karta norejau pabandyti "super sveika" tortuka, kadangi savaitgaliui reikia padaryti torta labai  maziems vaikuciams. Torto biskvitas is 6 kiausiniu, 6 šaukštu cukraus ir 6 šaukštų miltų, toks senovinis  mirksiukas.gif O pertepimui naudojau tik išplakta su cukrum grietinelę. Vienam sluoksnyje dejau konservuotus persikus, kitam aviečių žele. Sulaisčiau tuo pačiu persiku skystimu.  Kaip ir rašiau, papuošiau šlapia beze, tokia su trupučiu rūkštele  thumbup.gif Gavosi toks....... nu nekaltai lengvas, net keista, bet per savaitgali (4 namiškiai) jį suvalgėm  tongue.gif
kirbe, man irgi keista, ar ne per skystas pertepimas gaunasi, man plakta grietinėlė jau yra paiti ta riba, jei dar koks vaisius tai baisu, kad nepatystu, bet matyt, čia skonio reikalas  mirksiukas.gif  g.gif

aciu, biskvita kaip supratau galima bet koki balta kepti, man labiau rupejo pertepimas, bet pasirodo irgi nieko sudetingo 4u.gif
Atsakyti
Labas saunioji kepejeliu komanda.Mokinuosi is jusu visu torto puosimo ir kepimo menu.Ta karaliskoji BEZE patarkit man dariau ir bandysiu dar tikrai daryti kol ismoksiu.Bet man pirmasis kartas buvo visiskas nusivylimas.Esme ta kad nutekejo nuo torto ,manau kad su sirupu kazkas ne taip,gal nedaviriau ar ka bet atrodo kai puciau tuos burbuliukus putesi per sakute.Kur mano klaida buvo patarkit man noriu as ja ismokti daryti.Ir kuom skiriasi beze ir kitur raso slapia beze.Idesiu savo pirma rimtesni papuosima lyg siol budavo vaisiais apdeti o dabar mokinuosi kazka rimciau jei galima taip pasakyti .Labai prasau patarkite del beze.ACIU.Cia mano torciukai vidus karamelinis as ji taip vadinu nes dedu daug karameles i grietineles pertepima.
user posted image
user posted image
Labai neteiskit nes dabar jau tikrai daug daug broko matau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RIMVILMA @ 2011 03 29, 23:48)
Labas saunioji kepejeliu komanda.Mokinuosi is jusu visu torto puosimo ir kepimo menu.Ta karaliskoji BEZE patarkit man dariau ir bandysiu dar tikrai daryti kol ismoksiu.Bet man pirmasis kartas buvo visiskas nusivylimas.Esme ta kad nutekejo nuo torto ,manau kad su sirupu kazkas ne taip,gal nedaviriau ar ka bet atrodo kai puciau tuos burbuliukus putesi per sakute.Kur mano klaida buvo patarkit man noriu as ja ismokti daryti.Ir kuom skiriasi beze ir kitur raso slapia beze.Idesiu savo pirma rimtesni papuosima lyg siol budavo vaisiais apdeti o dabar mokinuosi kazka rimciau jei galima taip pasakyti .Labai prasau patarkite del beze.ACIU.Cia mano torciukai vidus karamelinis as ji taip vadinu nes dedu daug karameles i grietineles pertepima.
user posted image
user posted image
Labai neteiskit nes dabar jau tikrai daug daug broko matau 4u.gif

Labai grazus torciukai,kodelneedi i papuosimu tema?asesubandziusita karaliskabeze man irgi buvo snipstas,o vat praejusi savaitgali isbandziau merginu isgirtaslapiabeze,patiko,pavyko,ir ne karta dar darysiu su ja,pabandyk,ji lengviau darosi,noriu paklausti,kaipdarei drugelius,man labai grazus? wub.gif
Atsakyti
jei sirupas buvo gerai isvirtas,beda gali buti nedaplakime,arba-kaip man kad buvo-kiausiniai vos didesni nei m dydzio ir ssssss......nubego doh.gif taj,db kai darau-imu mazuciukus kiausus rolleyes.gif
Atsakyti
Mergiukai, turiu klausimėlį dėl torto Otelas. sakykit ar pertepimui 400gr sviesto ir vieno indelio kondensuoto užtenka, ar norėtųsi, kad būtų daugiau jo?? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 03 30, 08:05)
jei sirupas buvo gerai isvirtas,beda gali buti nedaplakime,arba-kaip man kad buvo-kiausiniai vos didesni nei m dydzio ir ssssss......nubego doh.gif taj,db kai darau-imu mazuciukus kiausus rolleyes.gif


arba dar galėjo beze liestis su želatininiu kremu, gal neaptepei sviestiniu kremu? galėjo pagaut drėgmės g.gif man pvz. buvo kad galinė šaldytuvo sienelė buvo aprasojus ir pagavo drėgmės nuo jos tortas - viena pusė ir nučiuožė, o gal kur balkone tortą laikei - lauke drėgna ir nučiuožė.... bet greičiausiai kad nedavirtas sirupas visgi čia kalčiausias.... man kai burbulai pučiasi, aš dar dėl tikrumo vos vos vos paverdu... o šiaip tai pereisiu prie šlapio beze - tas tai toks nekaprizingas, net ir ant grietinėlės laikosi, bet skonis man vis tik tikrojo bezo geresnis rolleyes.gif
Atsakyti
Mano manymu, slapia beze nuo visu kitu beziu skiriasi tik tuo, kad ji visuomet iseina biggrin.gif O skonis, tai cia jau skonio reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Man torto Otelas pertepimui kremo uzteko. Kremo tepiau plonai, nes buvo daug sluoksniuku. Valgiusiems sis tortas labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
kazi kiek laiko ir kur gali pastovėti napoleono biskvitai? (kažkaip persistengiau ir iškepiau iš visos normos doh.gif )
Atsakyti
prasau pasiulykt geriausia rafaelo torto receptuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(degto molio plyta @ 2011 03 30, 18:27)
prasau pasiulykt geriausia rafaelo torto receptuka smile.gif

kaip suprasti RAFAELO ir GERIAUSIA? tai tas receptukas ir yra vienintelis.kokio dar reikia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 03 30, 18:47)
kaip suprasti RAFAELO ir GERIAUSIA? tai tas receptukas ir yra vienintelis.kokio dar reikia?  smile.gif

nu atleiskit kaimietei biggrin.gif galvojau ju daugiau yra smile.gif
Atsakyti