Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

radau foto savojo Kalifornijos kepto tortuko (pagal daividija), nors asmeniskai man pavadinimas labiau tiktu Graikijos biggrin.gif

skanaus mergaites essen.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte :): 07 balandžio 2011 - 07:37
QUOTE(airius @ 2011 04 06, 00:40)
norejau paklaust ar griliaza daret pagal duota recepta ar naudojot dar kokia gudrybe ax.gif  4u.gif


visa gudrybė griljažo daryme ir yra sodos įdėjimas, taip daro kepyklose 4u.gif

QUOTE(keno @ 2011 04 06, 17:18)
sveikos mergickos 4u.gif
sakykite,ar nepamaisys griliazo skonio tortui kitokie biskvitai-tarkim karamelinis,ar visi balti,kad butu-nes mano seimyna nelabai megsta tamsius biskvitus smile.gif
planuoju kepti penktadieni,galvoju,ar nesugadinsiu torto doh.gif


jei kepsi karamelinius - tada jau nebebus griljažinis tortas, nes pasikeis skonis 4u.gif o šokoladiniai biskvitai ten ne taip ir smarkiai jaučiasi 4u.gif

QUOTE(keno @ 2011 04 06, 20:07)
taj tada kepsiu pagal originalu recepta,arba naudosiu juodojo misko ruda biskvita smile.gif

nepatarčiau schmoll.gif visų pirma dėl to, kad tas biskvitas yra posunkis. visų antra, nelabai jis tiks skonio atžvilgiu, na bent jau man tai tikrai netiktų schmoll.gif jei nenori kepti pagal receptą, imk rafaelo biskvitą, tik nuimk šaukštą miltų ir pridėk šaukštą kakavos. šiam tortui reikalingi purūs biskvitai, ne sunkūs 4u.gif

QUOTE(DaivaVe @ 2011 04 06, 23:07)
Merginos, gal kuri bandete deti apelsinu i torto pertepima (noriu apelsinu sufle daryti)? Kazi ar jie nepasidaro kartus?  blush2.gif

tada šis tortas pasidarys mažesnio galiojimo, nes apelsinų skiltelės torte gali greitai pagauti rūgimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2011 04 07, 11:07)
tada šis tortas pasidarys mažesnio galiojimo, nes apelsinų skiltelės torte gali greitai pagauti rūgimą 4u.gif



as dedu mandarinus gana daznai ir niekas neprarugst kol suvalgo biggrin.gif neuzsilaiko tortai biggrin.gif 4 dienas net 5 buna viskas gerai. Gal su apelsinais kitaip?
Atsakyti
bossi dar tiek išsilaiko tortai smile.gif) jetau anąkart pinigų tą maišą padariau, vien tortas grynai virš keturių kg svėrė... mūsų buvo vienuolika. tai pirmą aukštą pirmą vakarą suvalgėm, aš nevalgiau biggrin.gif o antrą kitą dieną.... ir kai pagalvoji... beje turiu pasakyti, kad tavo tortas, tas su riccoto ir šokoladu nu labai man skanus smile.gif o tai jau gerai smile.gif)))))) kai kremą dariau, galvojau, kad bus oi koks neskanus... nes man ricoto su kondensuotu tikrai nepatiko,bet torte visai kitaip.. valgėm išėjo trečią dieną nuo padarymo. viskas super buvo, tik va aš tą sluoksnį šokoladini ne vienas prie vieno dėjau sviesto ir šokolado, o šokolado daugiau... tai per kietas sluoksnis gavosi... bet šiaip tikrai geras tortukas, ačiū tau smile.gif
Atsakyti
aciu Spygli uz informacija-lekiu kepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 02 27, 20:27)
Stai mano Kijevo tortas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif visai jis ne kijevo,bet skanus morenginis tortas,pertepimas sviesto-kondensuoto pieno-kavos.
Nekreipkit demesio i baisumus,nes as jo taip norejau,akd puosti net neturejau noro lotuliukas.gif
user posted image
user posted image


radau toki daividijos tortuka, bet recepto nerandu, gal kuri galetu pagelbeti, aciu blush2.gif per google vis meta kijevo torto recepta, bet man rodos ne tokio kaip sitas, ar cia daividijos improvizacija? g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Gal galite patarti, kokio svorio torta reiketu uzsakinet 4u.gif 6-8 zmonems?
Atsakyti
QUOTE(Ruanda @ 2011 04 07, 12:51)
Sveikutes  4u.gif

Gal galite patarti, kokio svorio torta reiketu uzsakinet 4u.gif  6-8 zmonems?

vienam zmogui skaiciuojama apie 200gr,bet as ,bent jau sau, tai visada darau daugiau su rezervu
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2011 04 07, 11:43)
radau toki daividijos tortuka, bet recepto nerandu, gal kuri galetu pagelbeti, aciu blush2.gif per google vis meta kijevo torto recepta, bet man rodos ne tokio kaip sitas, ar cia daividijos improvizacija? g.gif


Gal cia SITAS tortas? g.gif RiMami yra ji kepusi.
doh.gif bandau ikelt ta zinute, bet atidaro kita psl. Jus atgal vienu puslapiu paspauskite ir rasite ta torciuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 07 balandžio 2011 - 12:42
QUOTE(zuliaska @ 2011 04 07, 12:27)
bossi dar tiek išsilaiko tortai smile.gif) jetau anąkart pinigų tą maišą padariau, vien tortas grynai virš keturių kg svėrė... mūsų buvo vienuolika. tai pirmą aukštą pirmą vakarą suvalgėm, aš nevalgiau biggrin.gif o antrą kitą dieną.... ir kai pagalvoji... beje turiu pasakyti, kad tavo tortas, tas su riccoto ir šokoladu nu labai man skanus smile.gif o tai jau gerai smile.gif)))))) kai kremą dariau, galvojau, kad bus oi koks neskanus... nes man ricoto su kondensuotu tikrai nepatiko,bet torte visai kitaip.. valgėm išėjo trečią dieną nuo padarymo. viskas super buvo, tik va aš tą sluoksnį šokoladini ne vienas prie vieno dėjau sviesto ir šokolado, o šokolado daugiau... tai per kietas sluoksnis gavosi... bet šiaip tikrai geras tortukas, ačiū tau smile.gif



nu tai labai aciu, smagu, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
patarkite kada geriausia sutepti siuos tortus, kad butu valgyti pats tas: tortas su ananasais, Zozefina ir snikersas?
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2011 04 07, 15:20)
Sveiki,
patarkite kada geriausia sutepti siuos tortus, kad butu valgyti pats tas: tortas su ananasais, Zozefina ir snikersas?

zozefina autore valge jau po 5val,bet man jis skaniausias bent po paros.
snikersas skaniausias antra,trecia para.
Atsakyti