Įkraunama...
Įkraunama...

IVF mielos mergaitės

QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 15, 18:18)
as ir kazkaip uz tai kad neskubet reikia, po to jau labai tustuma inesa i sirdele,jei nematai to ka noretusi matyt
Papildyta:
o kaip tul jau Kristiana1 laikaisi?gal kokiu daugiau pozymiu atsirado mirksiukas.gif kaip nusiteikus kada zadi testuka pagadinti?

ai laikausi lyg ir neblogai.siandien strenas paskaudena,kiausides ryte maude.seip viska atleido,papuliai nebejautrus,vilvas ir plokscias nebe ispustas.nu nezinau kaip toliau bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2011 02 15, 16:02)
bum seku tavo reikaliukus ir meldžiu Dievulį, kad pasisektų  wub.gif

O čia mūsų virusiukas tiesiai nuo mylimo puoduko  ax.gif

wub.gif
wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 15, 18:22)
ai laikausi lyg ir neblogai.siandien strenas paskaudena,kiausides ryte maude.seip viska atleido,papuliai nebejautrus,vilvas ir plokscias nebe ispustas.nu nezinau kaip toliau bus  rolleyes.gif

viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja temele ir uz virusiukus!! 4u.gif 4u.gif As irgi gaudau, oi gaudau wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 15, 15:18)
as ir kazkaip uz tai kad neskubet reikia, po to jau labai tustuma inesa i sirdele,jei nematai to ka noretusi matyt
Papildyta:
o kaip tul jau Kristiana1 laikaisi?gal kokiu daugiau pozymiu atsirado mirksiukas.gif kaip nusiteikus kada zadi testuka pagadinti?



Mergaites,neieskokit jus tu pozymiu,ju gali ir nebuti..as iki dabar ieko nejauciu,o taip noreciau ax.gif Cia manau kiekvienam organizmui sirtingai,mano drauge po savaites pradejo vemti ir jaute silpnuma zodziu tragiska pradzia,pasidare testuka bet dar nerode nieko,dar po keliu dienu jau buvo antra juostele,taip kad sekmes pojuciuose ir be ju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 15, 18:27)
Mergaites,neieskokit jus tu pozymiu,ju gali ir nebuti..as iki dabar ieko nejauciu,o taip noreciau  ax.gif Cia manau kiekvienam organizmui sirtingai,mano drauge po savaites pradejo vemti ir jaute silpnuma zodziu tragiska pradzia,pasidare testuka bet dar nerode nieko,dar po keliu dienu jau buvo antra juostele,taip kad sekmes pojuciuose ir be ju  mirksiukas.gif


Tikrai nereikia ieskoti jokiu nestuke.gif pozymiu, nes pvz man ju net nebuvo, nei krutine padidejusi buvo, nei pilva skaudejo, tik jautesi aiskus PMS... Nes jau ir vyra, ir save buvau itikinusi, kad sis kartas nebuvo sekmingas.
Beje, Viktoriuk, pirmame psl kur rasomos IVF atliekancios klinikos, galite itraukti www.jolsana.lt
Atsakyti
Laba,

Įtraukite ir mane į sąrašiuką. Laukiu mm (ryt, poryt) ir pradėsim antrą IVF. Įsodinimas turėtų būti kovo pradžioj, tai nežinau į kokio mėn. statistiką trauksit - kovo ar vasario.
Pirmą (kaip ir antrą) darėm lapkritį VK, prastai stimuliavosi, deja nebuvo ką šaldyti. Dabar stimuliuos su puregon (prieš tai buvo gonal). Labai tikiuosi, kad šį kartą derlius bus gausesnis (būt labai gerai kokie 7-10 smile.gif ). Na bet čia kaip bus taip.
O VK pas U tai kaip visada 30 min lauki, per 5 min pažiūri ir sąskaitą išrašo smile.gif. Na bent šį kartą polipų jokių nepriaugę, nors tiek.
Džiaugiuosi už naujas nėštukes ir gaudau virusiukus smile.gif ech kaip reikia. Laukiam nei daug nei mažai - 4 metus, jau galėtų ir užsikabinti...
Kam nepasisekė - nepasiduokit. man labiausiai padėjo planas ką darysime toliau.
Atsakyti
jatau jatau kaip pilva maudzia,visai kaip pries mmm unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 02 15, 18:45)
jatau jatau kaip pilva maudzia,visai kaip pries mmm unsure.gif  verysad.gif


Ramybes ramybes ir dar karta ramybes,nebijok cia taip buna...stenkis daug ilsetis pagulineti.
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 02 15, 17:53)
Kazkaip nenorejo augti man gleivine pries snaigiukus..., per pirma stimuliacija, puiki uzaugo, o pries LP ir dabar visai menkute buvo sad.gif Jauciu reikia liaudiskom priemonem ja paauginti: nakvisom, salavijais ir pan...

O kokia pas tave gleivine buvo? Galvoju, gal ir pas mane mazoka buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2011 02 15, 22:50)
O kokia pas tave gleivine buvo? Galvoju, gal ir pas mane mazoka buvo g.gif

Pas tave rašei, kad labai gera buvo - virš 9 ir graži Reiškia buvo thumbup.gif

O tu tuos vitaminus pregnacare conception dabar geri ar dabar darai pertrauką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 15 vasario 2011 - 22:18
QUOTE(pliuske @ 2011 02 15, 19:50)
O kokia pas tave gleivine buvo? Galvoju, gal ir pas mane mazoka buvo g.gif


Pas mane per poaskutini scana buvo 8.4 manyciau mazoka g.gif ,sodinimas buvo po 2dieneliu bet nemanau gad labai paaugo per tas 2dienas..Bet va svarbu kad rezultatai yra nestuke.gif smile.gif Jeigu gyd sako gera reiskia gera smile.gif
As dar geriu Pregnacare conception,ten yra viena vitaminu sudetis kuri padeda gleivine auginti jau geriu gerus 4men,daug merginu giria manau ir jums verta pabandyti visoms kurios dar nepradejot smile.gif
Atsakyti