Įkraunama...
Įkraunama...

Kotletai, šniceliai, zrazai

QUOTE(Sonatina @ 2006 05 09, 20:56)
Šiandien kepiau labai skanius kotletus su suflė rolleyes.gif

user posted image

Kotletai su suflė kepurėlėmis

1 kg bet kokio faršo
2 didelės svogūno galvutės
malti juodieji pipirai
druska
100 ml grietinės, majonezo, kefyro ar vandens
5 kiaušiniai
200 g majonezo
100 g tarkuoto sūrio

Faršą išmaišyti su druska, pipirais, sutarkuotu ar smulkiai supjaustytu vienu svogūnu, grietine (majonezu, kefyru ar vandeniu) ir 2 kiaušiniais. Padėti į šaldytuvą 0,5 - 1 val.
Majonezą išplakti su 3 kiaušiniais. Įmaišyti smulkiai sutarkuotą sūrį. Smulkiai supjaustyti svogūną.
Į skardą, išteptą riebalais, dėti iš faršo suformuotus kotletus. Kotletų viduryje padaryti nedidelius įdubimus, į juos suberti smulkintus svogūnus. Užpilti majonezo ir kiaušinių plakiniu. Kepti iki 200C įkaitintoje orkaitėje 30 - 40 min.

P. S. į kalakutienos faršą dėjau grietinės. Vietoje svogūno į kotletų įdubimus įdėjau po gabaliuką sūrio. Labai skanu 4u.gif

user posted image


siaubas swoon.gif kaip skaniai atrodo ir kaip uzsimaniau valgyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 05 09, 20:56)
Šiandien kepiau labai skanius kotletus su suflė rolleyes.gif


Kaip gardžiai atrodo kotletukai wub.gif essen.gif essen.gif
Sonatina,lauksim naujų tavo receptukų su nuotraukom bigsmile.gif
Atsakyti
Neryte, Papugele, ačiū 4u.gif
Atsakyti
aš tai pati faršo nemėgstu o kaip tyčia kotletus dievina diedas mano lotuliukas.gif Tokia maža bet svarbi smulkmena:

į faršą nededu svogūno bet būtinai beriu maltos mėsos prieskonių, aišku kiaušą, batoną mirkytą, prieskonių, volioju miltais ir suformuotus dedu į labai įkaitintą keptuvę su aliejumi, o kai viena pusė apkepa, sumažinu ugnį, apverčiu ir uždengus kepu iš lėto.Gaunasi minkšti ir sultingi.
Gal nieko naujo nepasakiau, bet visi klausia kaip man čia jie tokie minkšti gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 02 13, 19:30)
hmmmm  g.gif , pirmą kartą ir aš girdžiu apie tokius tirštiklius

aš pirkau maximoj berods g.gif user posted image dar turiu ir šviesiam padažui.
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2006 05 26, 15:31)
aš pirkau maximoj berods  g.gif user posted image dar turiu ir šviesiam padažui.


Idomu.... aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2006 05 26, 14:31)
aš pirkau maximoj berods  g.gif user posted image dar turiu ir šviesiam padažui.



Dėl skonio nesiginčijama, bet..man tai nepatiko tas tirštiklis. Nusipirkus šviesiam padažui turėjau. Paragavau ir išmečiau - labai jau sintetinis skonis... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 05 26, 19:59)
Dėl skonio nesiginčijama, bet..man tai nepatiko tas tirštiklis. Nusipirkus šviesiam padažui turėjau. Paragavau ir išmečiau - labai jau sintetinis skonis... schmoll.gif


Sakai geriau tirstinti su miltais?
As dar kartais tirstinu su kukuruzu miltais thumbup.gif
Atsakyti
šiaip tai ten nieko gero.tik kad aš nusipirkau iškarto abiejų rūšių doh.gif kartais dar įmetu,kai patingiu su miltais daryt padažiukus .kai pridedi gerai prieskoniukų,tas sintetikos skonis užsimuša... unsure.gif kadangi Nerytė užklausė,tai ir imečiau foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 05 26, 19:15)
Sakai geriau tirstinti su miltais?
As dar kartais tirstinu su kukuruzu miltais  thumbup.gif



Aga, man su miltais skaniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 05 09, 20:56)
Šiandien kepiau labai skanius kotletus su suflė rolleyes.gif

user posted image

Kotletai su suflė kepurėlėmis

1 kg bet kokio faršo
2 didelės svogūno galvutės
malti juodieji pipirai
druska
100 ml grietinės, majonezo, kefyro ar vandens
5 kiaušiniai
200 g majonezo
100 g tarkuoto sūrio

Faršą išmaišyti su druska, pipirais, sutarkuotu ar smulkiai supjaustytu vienu svogūnu, grietine (majonezu, kefyru ar vandeniu) ir 2 kiaušiniais. Padėti į šaldytuvą 0,5 - 1 val.
Majonezą išplakti su 3 kiaušiniais. Įmaišyti smulkiai sutarkuotą sūrį. Smulkiai supjaustyti svogūną.
Į skardą, išteptą riebalais, dėti iš faršo suformuotus kotletus. Kotletų viduryje padaryti nedidelius įdubimus, į juos suberti smulkintus svogūnus. Užpilti majonezo ir kiaušinių plakiniu. Kepti iki 200C įkaitintoje orkaitėje 30 - 40 min.

P. S. į kalakutienos faršą dėjau grietinės. Vietoje svogūno į kotletų įdubimus įdėjau po gabaliuką sūrio. Labai skanu 4u.gif

user posted image


Dėkui už idėją aciuks.gif Vakar gaminau ir mano vyrui labai patiko, aš pati nors ir nelabai mėgstu maltos mėsos patiekalus irgi suvalgiau ir buvo skanu 4u.gif
Atsakyti
dute1, smagu, kad patiko 4u.gif
Atsakyti