QUOTE(r_tina @ 2011 03 16, 12:01)
tai as irgi kaupiausi, bet man atrodo atejo metas

reikia bandyt, susiradau servietku, tik kas man neaisku nuo kurio galo pradet. gal pirma sijona reikia megzt, o po to virsu pridet?
tokiu atveju kaip ta sijona pradet, kiek akiu uzmest, kaip pritaikyt servietkos rasta, ji juk ne nuo pradzios turbut reikia taikyt, o nuo kazkurios vietos... nzn, daug klausimu, o kur ieskot atsakymu?
as viena sukne mezgiau pradedant sijonine dalim, paskui susirinkau akis ir mezgiau i virsu. Kita suknele mezgiau reglanu nuo kaklo vientisai. Labiau patiko antrasis variantas
Servietkos rasta as taikau taip - apsiskaiciuoju, kiek reik akiu juosmeniui, tada - kiek noresiu daryt servietkos motyvu. zinodama sita, skaiciuoju vieno motyvo akis, kad gautusi reikiamas motyvu ir akiu skaicius.

man gaunasi, kad servietkos rasta pradedu megzt nuo 23-30 eiles.
QUOTE(ilamka @ 2011 03 16, 12:49)
Rodau pirma vasaros pabudima
Jau kaip grazuuuu
Verta visą gyvenimą lipti į viršūnę, kad kartelį iš ten spjauti apačion