Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartinės vestuvės

Na gal nereikia jau cia taip pyktis 4u.gif
tema juk "Vestuves be Lietuvisku tradiciju", o ne "Lietuviskas pyktis pries vestuves" smile.gif . Na bet aisku pasireiksti norisi smile.gif bet visgi gal atsiras kas pasipasakos apie savo vestuves, kaip buvo pas jus ar ka jus planuojate daryti? Gal kas kokiu idomesniu ideju turite ar galite patarti kur susirasti kelioms valandoms saksofonista Vilniuje? blush2.gif
urtuk tavo vestuves ir is pasakojimo tavo ir is nuotrauku tai tiesiog super atrode thumbup.gif
Atsakyti
nu nemanau, kad cia mes pykstames, tik visos turim nuomone ir labai jau rupi ja pasakyt biggrin.gif
as truputeli pradejua dometis vakaro vedejais , bet aisku nieko konkretaus dar, bet labausiai noriu isrink pobuvio vieta uzsakyt , tada butu ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvė @ 2006 06 19, 23:29)
jei turi tarnaitę - lux, bet jei nea, tai kaip nesmulkintus bananus, jogurtą valgai ar morkas/agurkus perki? biggrin.gif Net įsivaizduot negali, ką šalia esantys PAGALVOT gali  lotuliukas.gif Mažiau reikia imt į galvą tokius mažmožius tongue.gif


Nu tu dabar man pasakyk prie ko cia agurkai ir jogurtai ir kaip jie siejasi su vestuvem lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 06 20, 14:44)
Nu tu dabar man pasakyk prie ko cia agurkai ir jogurtai ir kaip jie siejasi su vestuvem  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

visai jau tu tongue.gif tarkim sugalvoju užduotį ir prizą įteikiu jogurtų pakuotę palinkėdama "kad niekada nepritruktų" - pasąmonėj ir pagal savo sugedimo laipsnį bele ką pagalvot galim. Štai tau ir ryšys su vestuvėm.
Beje, rūtų vainikėlio deginimas blogumo nesukelia? biggrin.gif Vienetai dabar veda/išteka "nekalti" būdami. Išvada viena: bijai papročių - neik į vestuves tongue.gif

P.S. norėčiau išgirsti ne pošlų vestuvinių žaidimų, gal kuri prisimenat ką nors smagaus iš savo vestuvių?
Atsakyti
Nu vel pasisakysiu , man kai tradicija pritaikyta vietoj yra visai nieko, nu bet pas mus 99% tradiciju visai ne vietoj…. Islydejimas is namu , nu nesuprantu , kam to reikia jei pvz su tevais jau n metu negyveni, jau minetos rutos, kam rutos jei skaistybes nerasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvė @ 2006 06 19, 20:16)
O ko jau tos skarelės su prijuostėmis yra blogai? Visada su malonumu užsidedu šiuos atributus gaminant maistą. Dar norėčiau turėti ir išeiginį komplektėlį, kad pvz per paskutines minutes, kai jau svečiai renkasi, neapsitepliočiau švarių drabužių tongue.gif Nesuprantu žmonių, kurie tais pačiais drabužiais ir darbe būna, po parduotuves vaikšto ir dar namie vakarienę gamina - baisu, kokia nešvara  doh.gif
Ir kuo gi tas sūris su puodais (  blink.gif ) nusikalto? Man asmeniškai per naktį spausto sūrio vaišinimas mažiausiai pošlas momentas.
Eisiu greit "dirbt" svočia ir nesant profesionalia renginiu vedėja - menkas pasirinkimas kaip linksmai ir nepošlai pravesti vakarą.


tai reikia persirengti grįžus namo ir nereikia su išeiginiais rūbais valgio gaminti... o kai pagamini gali persirengti jei išsitepliojai... aš asmeniškai niekada neišsiteplioju gamindama - po ranka visada turiu pašluostėlę rankoms valyti o pagal tavo komentarą tai tada per dieną turi pakeisti bent 3 prijuostes per dieną jei jau tokia švari nori būti ir neišsiteplioti...
man ta prijuostė su skarele kažkos absurdas - nesupyk mirksiukas.gif čia mano nuomonė. man per darbų pamokas niekada nepatiko su ja gaminti
o sūris ir puodų įteikimas - be jų galima ir apsieiti jei kam nepatinka - tik tiek norėjau pasakyti. nereikia priimti kaip už pinigą mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai nesu pries tradicijas, jei kam patinka kodel ne?
Taciau musu vestuves bus be juokiu pirsliu, svociu, poru..|(jei draugai siurprizo nepadarys g.gif )na ir aisku be rutu vainikelio ax.gif (na saves su juo tiesiog neisivaizduoju..gi jaunikis jauciu juoko nesulaikytu, jei pamatytu lotuliukas.gif Palikom tik islydejima is namu ir palyda(bet bus ne poros, o patys paciausi draugai..nes siaip nemanau, kad jei drauge neturi poros ir mes jai nekaip jos nerandam, tai reikia kviestis vos pazistama berna jai i poras, arba vaziuot be jos g.gif
o kitu tradiciju atsisakem, nes nesam jau tokie aktoriai, ir mane pastovi vaidyba nervintu juodai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaiciuke @ 2006 06 19, 19:17)
nu nezinau , bent jau mant ai labai super kai per vakariene groja smuikeliu ar saksofonu ar seip ka nors is ramesnio...nes as tikrai nenoriu visokiu palingavimu prie stalune taip kad pradejus valgyt , kaimynas ciumpa uz parankes , nes labai smagi daina:) ...man aptinka toks variantas grazi iskilminga vakarienes, su  tostais ( jei yra norinciu pasisakyt) , padekom, o paskui smagus vakarelis, sokias ir kitasi malonumais wink.gif


taip nebuna, paprastai muzikantai groja fonine muzika ir tik tada buna palingavimai, kai visi pavalgo

QUOTE(Lijyte @ 2006 06 19, 22:22)
O kai antra diena budavo ta ceremonija su suriais ir skarom iseidavau pasivaikscioti, nes slykstu pasidarydavo
o paskui dar suri atnesa, ir nors ji ne tiesiogiai jaunieji spaude, bet i burna tokios nesamones paimti niekada negaledavau.Tai argi cia ne posla


biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif o pas mus labai skanus suris buvo, tiesiog tokio niekada anksciau nebuvau ragavus, labai patiko. Beje nevisi tokie pagede, akd pamate sri ima isivaizduoti trachinimasi, man tokia mintis nekyla. o jei jau kyla tada esu apti pagedus lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(jurqutee @ 2006 06 20, 18:15)
tai reikia persirengti grįžus namo ir nereikia su išeiginiais rūbais valgio gaminti... o kai pagamini gali persirengti jei išsitepliojai... aš asmeniškai niekada neišsiteplioju gamindama - po ranka visada turiu pašluostėlę rankoms valyti o pagal tavo komentarą tai tada per dieną turi pakeisti bent 3 prijuostes per dieną jei jau tokia švari nori būti ir neišsiteplioti...
man ta prijuostė su skarele kažkos absurdas - nesupyk  mirksiukas.gif  čia mano nuomonė. man per darbų pamokas niekada nepatiko su ja gaminti
o sūris ir puodų įteikimas - be jų galima ir apsieiti jei kam nepatinka - tik tiek norėjau pasakyti. nereikia priimti kaip už pinigą  mirksiukas.gif

taigis mažiausiai tris kartus rašiau, kad nepatinka lietuviškų vestuvių tradicijos - vien iš pagarbos jaunųjų tėvams ir giminėms tenka daugiau ar mažiau laikytis ( apie prijuosčių panaudojimą nematau reikalo toliau diskutuot, per jaunos jūs dar esat wink.gif ). Vakarietiškos vestuvės taip pat neišeitis. Beje, rašiau, kad nesu profesionali renginių vedėja ir parodijuoti Ciciną nesiruošiu tongue.gif , o čia kaip ir laikantis "rėmų" bandysiu pravesti balių ir tiek.
Taigi, kur gi tos idėjos kitaip švenčiančių vestuves be parodijavimo ir saksafono ?
Atsakyti
nu nesutinku, kad is pagarbos giminems ir tevams reikia laikytis tradiciju, nu tikrai ne, kodel vestuviu diena turi but kiancia? jei tikrai tos tradicijos nepatinka...net jau mano mama sako, kad slykstu ziuret i visus tuos stalo uzsedimus
cia ne vakarietisku tadiciju vaikimasis , bet organizavimas sventstokios, kad butu miela prisimint.
Atsakyti
Man priimtiniausias variantas - tradicinės vestuvės, bet ne su visais savo "atributais", o modernesnės. Pavyzdžiui, pas mus buvo piršliai, poros (jiems tai buvo labai faina, toks lyg ir pagerbimas), tėvų palaiminimas (bet ne namuose, o prie bažnyčios), stalo užsėdimas (visai linksma pažiūrėti), šeimos židinio perdavimas. Man nepatinka tokie dalykai, kaip vaikų vystymas ir malkų kapojimas, skarelė nantrą dieną, sūris, tai šių dalykų ir nebuvo. Nebuvo ir stalo komendantų. Piršliai mūsų buvo jauni, šiuolaikiški, tai pošlybių nebuvo, bet pasistengė kaip reikalas. Visiems buvo labai linksma.
Atsakyti
kiek žmonių - tiek nuomonių. Vis dar yra situacijų, kur net ir finansiškai nepriklausantys vaikai priversti tenkinti tėvų užgaidas wink.gif
Ir jei galima vis tik PASIDALINKIT, KAIP ĮSIVAIZDUOJAT SAVO VESTUVES BE TRADICIJŲ. Tiesa, pavakarieniauti saksafono muzikos fone galiu ir be šukuosenos, vakarinės suknelės ir žymiai mažesnėmis išlaidomis - ką veikt svečiams pavalgius tokioje šventėje? Ačiū
Atsakyti