Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartinės vestuvės

QUOTE(Ducky @ 2015 11 25, 12:30)
pas mus buvo tokios: pakvietėm visus artimuosius į ceremoniją bažnyčioj, tuomet visi susirinkę buvo pakviesti taurei šampano į netoli bažnyčios esančią kavinę, bet buvo netik taurė šampano bet ir furšetinis stalas: šalti užkandžiai, kava, arbata, saldumynai.. Ten su visais pabendravom, pasifotkinom kažkur pusantros valandos.  Visi natūraliai išsiskirstė per tą laiką. Likusį laiką skyrėm fotosesijai. Po jos su tėvais ir keliais artimiausiais žmonėm ėjom į restoraną. VISKAS . Ir žinokit kaip gerai buvo - jokių vargų, bereikalingų išgerkim ir panašiai. Visi susirinkę man atrodo irgi liko patenkinti, nes kiekvienas pabuvo su mumis ir dar užkando normalioje aplinkoje o ne lauke  ax.gif


Va mes panasiai galvojam smile.gif baliu jokiu nenorim, bet musu seimos nemazos ir draugu daug turim. Tai tiesiog po ceremonijos visus pakviesim prie stalo gamtoj, greiciausiai namo kieme, palapine kokia uzsakyt, jei kartais oras nenusisektu. Visi pasivaisins, pasisnekuciuos, mes istruksim truputi pasifotografuot ir viskas. Mes tiesiai i kelione su artimiausiais draugais, o kas nores tevai ir pan. gales likti dar pasibuti, is kiemo niekas nevys biggrin.gif O kelionej ir pailsesim, ir pamatysim ir su tais paciais draugais atsvesim thumbup.gif nes man nereikia giminiu baliaus ir girtu dedziu bei tetu su tortais ant galvos, kuriuos matau karta i metus, nei muzikantu, nei dar ten kazko, nenoriu jokio susikaustymo ir perdeto sau demesio (karti karti.. biggrin.gif )
Atsakyti
aš ir patarimų visai norėčiau, kad padėtumėt susidėliot smile.gif mes žadame nuomoti laivą, jokių kavinių, sodybų, vedėjų, muzikantų. paprastai tiesiog. bet draugas nori, kad po ceremonijos, kadangi tas laivas visai šalia bus, ten ir pavaišinti susirinkusius, tai baisu, kad balagano nebūtų, nes jei daugiau žmonių susirinks, o ne tik kviesti, tai paskui nesakysi, nu davai iš laivo, mes išplaukiam.. tai va su tuo man neaišku kaip čia padaryti reikėtų. o paskui tiesiog paplaukiosim, užkandukai, muzika savo, gal kur išlipsim pasifotkint, ir tiek, grįšim ir išsiskirstysim greičiausiai, nes kitą dieną visiem į darbus. gal būtų patarimų kaip tą viską įdomiau padaryt, ir, kad balagano nebūtų? man tai pasifotkint būtų smagiau iškart po ceremonijos, senamiestyje, bet kitiems tektų laukti tada, nors tas laivas visai šalia bus.. tai net nžn..
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2016 02 24, 18:40)
aš ir patarimų visai norėčiau, kad padėtumėt susidėliot smile.gif mes žadame nuomoti laivą, jokių kavinių, sodybų, vedėjų, muzikantų. paprastai tiesiog. bet draugas nori, kad po ceremonijos, kadangi tas laivas visai šalia bus, ten ir pavaišinti susirinkusius, tai baisu, kad balagano nebūtų, nes jei daugiau žmonių susirinks, o ne tik kviesti, tai paskui nesakysi, nu davai iš laivo, mes išplaukiam.. tai va su tuo man neaišku kaip čia padaryti reikėtų. o paskui tiesiog paplaukiosim, užkandukai, muzika savo, gal kur išlipsim pasifotkint, ir tiek, grįšim ir išsiskirstysim greičiausiai, nes kitą dieną visiem į darbus. gal būtų patarimų kaip tą viską įdomiau padaryt, ir, kad balagano nebūtų? man tai pasifotkint būtų smagiau iškart po ceremonijos, senamiestyje, bet kitiems tektų laukti tada, nors tas laivas visai šalia bus.. tai net nžn..

Mano vienintelė ir turbūt svarbiausia įžvalga jei viską teisingai supratau - reikalingas šio reikalo koordinatorius, t.y. vedėjas, kuris ne tik suburtų ceremonijai ir suorganizuotų sklandžius vėlesnius sveikinimus bei mini vaišes, bet ir atėjus laikui praneštų, jog "jaunieji išvyksta į fotosesiją" - tai puiki proga Jums pabėgti nuo visų pasifotografuoti kaip sakote senamiestyje, o tai bus ženklas į šventę nekviestiems, jog "balius baigtas" biggrin.gif Kai tuo tarpu kviestieji žinos, jog reikia likti laive, nes po fotosesijos Jūs į jį grįšite ir jau tuomet keliausite su kviestaisiais pasiplaukioti 4u.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellina: 25 vasario 2016 - 07:53
QUOTE(Ingiuxe @ 2016 02 24, 18:40)
aš ir patarimų visai norėčiau, kad padėtumėt susidėliot smile.gif mes žadame nuomoti laivą, jokių kavinių, sodybų, vedėjų, muzikantų. paprastai tiesiog. bet draugas nori, kad po ceremonijos, kadangi tas laivas visai šalia bus, ten ir pavaišinti susirinkusius, tai baisu, kad balagano nebūtų, nes jei daugiau žmonių susirinks, o ne tik kviesti, tai paskui nesakysi, nu davai iš laivo, mes išplaukiam.. tai va su tuo man neaišku kaip čia padaryti reikėtų. o paskui tiesiog paplaukiosim, užkandukai, muzika savo, gal kur išlipsim pasifotkint, ir tiek, grįšim ir išsiskirstysim greičiausiai, nes kitą dieną visiem į darbus. gal būtų patarimų kaip tą viską įdomiau padaryt, ir, kad balagano nebūtų? man tai pasifotkint būtų smagiau iškart po ceremonijos, senamiestyje, bet kitiems tektų laukti tada, nors tas laivas visai šalia bus.. tai net nžn..

Aš daryčiau vaišes prie ceremonijos vietos. O vėliau su tais, kurie pakviesti į laivą keliaučiau į jį smile.gif O fotosesija vienu du - daryčiau prieš ceremoniją 4u.gif
arba kitu atveju - daryčiau viską taip pat tik fotosesiją po ceremonijos, o pakviestiem į laivą surengčiau kokią pramogą - tarkim vyno degustacijos programa (teko dalyvaut per vestuves thumbup.gif ) ar kažką pan. tol, kol Jūs turėsite fotosesiją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2016 02 25, 08:50)
Mano vienintelė ir turbūt svarbiausia įžvalga jei viską teisingai supratau - reikalingas šio reikalo koordinatorius, t.y. vedėjas, kuris ne tik suburtų ceremonijai ir suorganizuotų sklandžius vėlesnius sveikinimus bei mini vaišes, bet ir atėjus laikui praneštų, jog "jaunieji išvyksta į fotosesiją" - tai puiki proga Jums pabėgti nuo visų pasifotografuoti kaip sakote senamiestyje, o tai bus ženklas į šventę nekviestiems, jog "balius baigtas"  biggrin.gif Kai tuo tarpu kviestieji žinos, jog reikia likti laive, nes po fotosesijos Jūs į jį grįšite ir jau tuomet keliausite su kviestaisiais pasiplaukioti  4u.gif  Sėkmės  4u.gif


ačiū už įžvalgas smile.gif na, mes vedėjo tikrai neplanuojame dėl biudžeto.. galvojam gal kas iš savų jau galėtų tą padaryti, kada eiti į laivą ir pan. aišku man irgi baisoka dėl balagano, bet draugas tikrai yra prieš tuos vedėjus ir pan., o dar ir sodybos atsisakėme, mažindami biudžetą. dėl senamiesčio tai kažkaip manau, kad gali būti, jog fotografuosimės prieš ceremoniją, ir, kad laivas be reikalo nestovėtų, po jos tiesiog šiek tiek pasivaišinę ir plauktume, nors dar nėra tas garantuota smile.gif

Papildyta:
QUOTE(saulyteee @ 2016 02 25, 12:46)
Aš daryčiau vaišes prie ceremonijos vietos. O vėliau su tais, kurie pakviesti į laivą keliaučiau į jį smile.gif O fotosesija vienu du - daryčiau prieš ceremoniją 4u.gif 
arba kitu atveju - daryčiau viską taip pat tik fotosesiją po ceremonijos, o pakviestiem į laivą surengčiau kokią pramogą - tarkim vyno degustacijos programa (teko dalyvaut per vestuves  thumbup.gif ) ar kažką pan. tol, kol Jūs turėsite fotosesiją 4u.gif


prie ceremoijos vietos, visai netoli ir tas laivas bus, dėl to maniškis ir nenori papildomai dar kažkur kitur paruošt vaišėms vietą.. su vyno degustacija mintis tikrai įdomi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2016 02 25, 15:40)
ačiū už įžvalgas smile.gif na, mes vedėjo tikrai neplanuojame dėl biudžeto.. galvojam gal kas iš savų jau galėtų tą padaryti, kada eiti į laivą ir pan. aišku man irgi baisoka dėl balagano, bet draugas tikrai yra prieš tuos vedėjus ir pan., o dar ir sodybos atsisakėme, mažindami biudžetą. dėl senamiesčio tai kažkaip manau, kad gali būti, jog fotografuosimės prieš ceremoniją, ir, kad laivas be reikalo nestovėtų, po jos tiesiog šiek tiek pasivaišinę ir plauktume, nors dar nėra tas garantuota smile.gif

Papildyta:
prie ceremoijos vietos, visai netoli ir tas laivas bus, dėl to maniškis ir nenori papildomai dar kažkur kitur paruošt vaišėms vietą.. su vyno degustacija mintis tikrai įdomi smile.gif

Pas mus prie bažnyčios visą reguliavimo funkciją perėmė liūdininkas bigsmile.gif pakvietė visus pasivaišinti, pakvietė į bendrą nuotrauką ir pan. bigsmile.gif ir tikrai gerai buvo 4u.gif tik prieš tai mes jo paprašėme ir jis mielai tai atliko 4u.gif
o koks balaganas bus.. g.gif staliukas vaišių ir tiek.. g.gif man taip atrodo geriau..nei laive..o paskui reik išeit iš to laivo.. unsure.gif nebent visi iš anksto apie būtų informuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 02 25, 16:29)
Pas mus prie bažnyčios visą reguliavimo funkciją perėmė liūdininkas bigsmile.gif  pakvietė visus pasivaišinti, pakvietė į bendrą nuotrauką ir pan. bigsmile.gif ir tikrai gerai buvo 4u.gif tik prieš tai mes jo paprašėme ir jis mielai tai atliko 4u.gif
o koks balaganas bus.. g.gif staliukas vaišių ir tiek.. g.gif  man taip atrodo geriau..nei laive..o paskui reik išeit iš to laivo..  unsure.gif  nebent visi iš anksto apie būtų informuoti g.gif


nu man ir taip atrodo geriau, bet ale papildomos išlaidos.. o dar ir klausimas ar labai kažkas ateis iš nekviestų..
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2016 02 25, 16:41)
nu man ir taip atrodo geriau, bet ale papildomos išlaidos.. o dar ir klausimas ar labai kažkas ateis iš nekviestų..

čia beabejo Jums geriau žinot, bet mūsų atveju atėjo tikrai daug. Nesitikėjom, kad tiek daug ateis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(karamone @ 2015 12 30, 21:33)
Va mes panasiai galvojam smile.gif baliu jokiu nenorim, bet musu seimos nemazos ir draugu daug turim. Tai tiesiog po ceremonijos visus pakviesim prie stalo gamtoj, greiciausiai namo kieme, palapine kokia uzsakyt, jei kartais oras nenusisektu. Visi pasivaisins, pasisnekuciuos, mes istruksim truputi pasifotografuot ir viskas. Mes tiesiai i kelione su artimiausiais draugais, o kas nores tevai ir pan. gales likti dar pasibuti, is kiemo niekas nevys biggrin.gif O kelionej ir pailsesim, ir pamatysim ir su tais paciais draugais atsvesim  thumbup.gif  nes man nereikia giminiu baliaus ir girtu dedziu bei tetu su tortais ant galvos, kuriuos matau karta i metus, nei muzikantu, nei dar ten kazko, nenoriu jokio susikaustymo ir perdeto sau demesio (karti karti.. biggrin.gif )



Manau, kad yra labai geras sprendimas. Chick vestuvės. O fotografą ar radote?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pas mus tai bus kažkas tarp tradicinių ir netradicinių. Nebus nei piršlių, nei bažnyčios, nei pamergių, nei visų ten giminaičių ir tradicijų... Susituoksim mes tiesiog gamtoj savo mėgstamoj vietoj, pasivaišinti ten bus pyragėlių ir uogų, šampano/vandens visiems, kas ateis pasveikinti. Tada fotografuosimės porą val. su vyru, o vakare vakarienė restorane su artimiausiais, viso bus 40 žmonių su mumis. Vedėjas ir DJ bus, nes mes ne taip ir dažnai susitinkam su artimiausiais draugais ir giminaičiais vienoje vietoje, kai visi išsibarstę ir su šeimomis amžinai užsiėmę. Bus proga susirinkti, pašokti, pabendrauti, pabūti kartu vieną vakarą. Pas mus į tortą smigti ir traukti "karti karti" linkusių nėra, tai tikimės šiaip smagaus vakaro. Tiek. O kitą dieną tiesiog į kelionę patrauksim smile.gif
Atsakyti
Sveikos:) su busimu vyru planuojame savo vestuves:) Nenorime iprastiniu vestuviu lietuvoje, todel planuojame susirasyti civilines metrikacijos biure ir ta pacia diena isskristi i uzsieni, ir ten dviese atsvesti savo svente:) ar kas nors taip darete? ir kaip pavyko suderinti keliones bilietus tai paciai dienai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajank @ 2016 06 27, 08:16)
Sveikos:) su busimu vyru planuojame savo vestuves:) Nenorime iprastiniu vestuviu lietuvoje, todel planuojame susirasyti civilines metrikacijos biure ir ta pacia diena isskristi i uzsieni, ir ten dviese atsvesti savo svente:) ar kas nors taip darete? ir kaip pavyko suderinti keliones bilietus tai paciai dienai? smile30x30.png

Na, mes pirmiausiai užsisakėme medaus mėnesio kelionę, o paskui priderinom vestuvių datą biggrin30x30.png Tą pačią dieną iškristi nepavyks, o ir labai gerai smile30x30.png Ryte bažnyčia, per pietus tėvai, seneliai ir panašiai, vakare i miestą su draugais ( be suknių ir kostiumų), kitą dieną išskrendam smile30x30.png
Atsakyti