Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Elena @ 2011 02 17, 17:15)
Tai tiesiog jos nedekit...man tai kažkaip visai nesijaučia...
Bet su obuoliais pabandykit..man labai skanu buvo  4u.gif Aš dar iš likusio faršo kotletus kepiau....visi gyrė  4u.gif


o man uzkliuvo 1 valgomas saukstas juoduju pipiru swoon.gif... Cia rimtai? bigsmile.gif

Verinukai- nuostabus, kaip visada ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 02 17, 15:32)
o man uzkliuvo 1 valgomas saukstas juoduju pipiru swoon.gif... Cia rimtai?  bigsmile.gif 

Verinukai- nuostabus, kaip visada ir viskas  4u.gif



Aišku reikia dėti pagal skonį...bet čia gi 1 kg faršo 4u.gif
Atsakyti
Elena, ar tu pati irgi dedi šaukštą karčiųjų pipirų? O gal čia ta soda juos kažkaip biški nugesina? Mažą žiupsnelį dedu ir tai atrodo jaučiasi, kažkada ranka kryptelėjo, įdėriau kiek daugiau, bet tikrai ne šaukštą, ar net arb. šaukštelį ir tai nėjo valgyti, ugnim spjaudėm lotuliukas.gif O gal pipirai kokie kitokie?
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 02 17, 17:35)
Aišku reikia dėti pagal skonį...bet čia gi 1 kg faršo  4u.gif

TIK 1 kg biggrin.gif

QUOTE(Srove @ 2011 02 17, 17:52)
Elena, ar tu pati irgi dedi šaukštą karčiųjų pipirų? O gal čia ta soda juos kažkaip biški nugesina? Mažą žiupsnelį dedu ir tai atrodo jaučiasi, kažkada ranka kryptelėjo, įdėriau kiek daugiau, bet tikrai ne šaukštą, ar net arb. šaukštelį ir tai nėjo valgyti, ugnim spjaudėm lotuliukas.gif O gal pipirai kokie kitokie?

as ta ir turejau omeny, kad kilui barstau nedaug, gal trecdali arbatinio saukstelio, ir tai maziau...
Bet jei Elena bande ir neciaudejo visa seimyna, gal tikrai ta soda nigesina g.gif

Elena, atleisk, nesikabineju, tiesiog baisus kiekis man pasirode 4u.gif Bet reiks butinai pabandyt taip pasidaryt, nes ilgai gali stovet, isimarinuoja, tikrai skanu bus. O soda, gal labiau kaip konservantas savo vaidmeni atlieka... g.gif Na, kad negestu mesa...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 17 vasario 2011 - 16:51
QUOTE(Elena @ 2011 02 17, 16:15)
Tai tiesiog jos nedekit...man tai kažkaip visai nesijaučia...
Bet su obuoliais pabandykit..man labai skanu buvo  4u.gif Aš dar iš likusio faršo kotletus kepiau....visi gyrė  4u.gif


Obuolius praleidau, einu skaityt tongue.gif
Atsakyti
P.s. dėl karčiųjų pirirų pabandykit pačios sumalti tada reiks tik ant peilio galo o pabandykit kokius neuždarytam pakelį pastovėjusius sumaltus "saldva" tai jų reiks visa papkiuką sukratyti ir nieko nesijaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2011 02 17, 15:52)
Elena, ar tu pati irgi dedi šaukštą karčiųjų pipirų? O gal čia ta soda juos kažkaip biški nugesina? Mažą žiupsnelį dedu ir tai atrodo jaučiasi, kažkada ranka kryptelėjo, įdėriau kiek daugiau, bet tikrai ne šaukštą, ar net arb. šaukštelį ir tai nėjo valgyti, ugnim spjaudėm lotuliukas.gif O gal pipirai kokie kitokie?



Tai gal pipirai skirtingi...ne karčiųjų ten parašyta...tiesiog maltų juodųjų pipirų...aš dedu šaukštą..aišku ne su kaupu...Bet vėl gi kartosiu 100 kartu tą pati; darom pagal savo skonį...vienam patinka aštriau...kitas gal apskritai alergiškas pipirams...žinot gi savo skonius...galima laviruoti prieskoniais ...
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 02 17, 21:51)
Tai gal pipirai skirtingi...ne karčiųjų ten parašyta...tiesiog maltų juodųjų pipirų...aš dedu šaukštą..aišku ne su kaupu...Bet vėl gi kartosiu 100 kartu tą pati; darom pagal savo skonį...vienam patinka aštriau...kitas gal apskritai alergiškas pipirams...žinot gi savo skonius...galima laviruoti  prieskoniais ...


Tie pipirai juodieji, ar kartieji turbūt tas pats g.gif Šiaip, aš irgi mėgstu aštriai, bet tikrai dabar pabandysiu šitą receptuką, gal soda šiek tiek neutralizuoja tą aštrumą, bet galvoju, kad soda minkština mėsą, kaip ir vandenį ir daro ją puresnę, o palaikyti paruoštą faršą dieną, ar net dvi man irgi patinka, gaunasi sultingesnis, spalva raudonesnė ir tąsesnis toks, aš viršų patepu aliejumi ir užkloju plėvele, kad neapdžiūtų, skonis šviežiai ruošto faršo ir brandinto, kaip diena nuo nakties skiriasi. 4u.gif
Atsakyti
Seniai cia beuzsukus buvau ... blush2.gif vis tos mielosios ir isradingos Elena su Srove tik gamina, vaisina wub.gif Nu saunuoles. As atitempiu irgi siandieninius savo pietus: kiaulienos desreles pupeliu patale 4u.gif

user posted image

5 kiaulienos dešreles ( žalias)
1 svogūną
2 česnako skilteles
1 turkišką papriką ( ji aštri, jei norite galite dėti paprastą žalią)
skardinę smulkintų pomidorų
skardinę baltų pupelių
prieskonių
šviežių petražolių

Svoguną bei česnaką susismulkinti ir kartu su supjaustyta paprika pakepinti ant šlakelio alyvuogių aliejaus, kol svogūnas taps skaidrus ir įgaus gražią spalvą. Tada supilti pomidorus ir kaitinti toliau ant silpnos ugnies ~ 5min. Paskaninti kuo norite ir mėgstate ( aš dėjau druskos, pipirų, medaus, 1 v.š. raudono pesto bei čiut vištienos buljono). Supilti nuvarvintas pupeles, sudėti apkeptas dešreles ir dar kelias min pakaitinti. Įmaišyti šviežių petražolių ir patiekalas gatavas biggrin.gifD Skanaus! Mes valgėme su pide duonele.
Atsakyti
Vaiko gimtadieniui padariau toki parsiuka, beje labai skanus mesos idaras, tai dabar karts nuo karto tai darausi mesa pietums 4u.gif

"Parselis"
1 kg. kiaulienos kumpio,
200 ml. granatu sulciu.,
svogunas,
2 kg. bulviu.,
3 kiausiniai
50 g. sviesto
maltu pipiru
raudonelio arba mairuno
aliejaus kepti

Bulves isvirkite ir sugruskite, kiausinius isplakite, trecdali plakinio atidekite, o likusius imaisykite i bulviu kose. Svoguna susmulkinkite, ikaitinkite keptuvej alieju , mesa supjaustykite mazais gabalelias. Pirmiausiai dedame kept mesa, jai apkepus deti svogunus, druska prieskonius ir supilti sultis. Viska troskinkite kol nebeliks sulciu. Tada i skarda tieskite kepimo popieriu, kreskite ant skardos vidurio bulviu koses dali, ant bulviu koses per viduriuka mesa, o ant virsaus likusia kose. Suformuokite parseli: snukuti, kojytes ir t.t Aptepkite istirpinto sviesto ir likusio kiausinio plakiniu ir dekite i orkaite kol graziai pagels. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -luka-: 18 vasario 2011 - 14:10
Super paršelis thumbup.gif net seilė nutyso blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-luka- @ 2011 02 18, 14:46)
Vaiko gimtadieniui padariau toki parsiuka

Šauni idėja 4u.gif o ir receptas nesunkus thumbup.gif
Atsakyti