Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

išbandyta ir mano Armonika thumbup.gif tik su kiaulienos išpjova. naminės kiaulės buvo tokia nemaža ir pabandžiau labai gerai buvo.tik mano buvo su pomidorais ,svogūnais ir mocarelos sūriu su prieskoniais. Bet labai skanu buvo. Ačių už šaunias idėjas 4u.gif
Atsakyti
Darzoviu ir krabu lazdeliu blynai 6 krabu lazdeles,2 kiausiniai,200gr.miltu,jauna cukinija,morka,svogunas,druska pipirai,cukraus,aliejaus.Krabu lazdeles susmulkinti,cukinija ir morka sutarkuoti,svoguna susmulkinti.Krabu lazdeles sumaisyti su darzovemis,uzpilti isplaktus kiausinius ir viska gerai ismaisyti.Palaipsniui suberti miltus ir maisyti kol tesla pasidarys vientisa,jei tesla per tirsta ipilti siektiek vandens,iberti druskos,pipiru,cukraus.Kepti keptuveje ant aliejaus.Skanaus!user posted image
Atsakyti
O Armonikai mocarelos 1 gabaliuko nelabai užteks? Nes nepigus jau toks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianaaa1215: 10 kovo 2011 - 10:14
turi uztekt,Ule rase kad reikia det i kas antra eile,nors as dejau i kiekviena,man uzteko,labai storai nepjaustykit.
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 03 09, 11:04)
Turkisko (graikisko) jogurto irgi ten yra biggrin.gif

Biškuelį įsiterpsiu. kažka praleidau apie ta jogurta. Pas mane parduotuvese to yra ir nepirkus nei karto dar , del to klausiu kas tai , iš ko daroma , su kuo valgot , kas įpatingo ir t.t. Ten ko daug kibiriukas tai jei neskanus , nenoriu temptis namo nes vyras sako pati turesi valgyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinčikas @ 2011 03 10, 10:42)
Biškuelį įsiterpsiu. kažka praleidau apie ta jogurta. Pas mane parduotuvese to yra ir nepirkus nei karto dar , del to klausiu kas tai , iš ko daroma , su kuo valgot , kas įpatingo ir t.t. Ten ko daug kibiriukas tai jei neskanus , nenoriu temptis namo nes vyras sako pati turesi valgyt smile.gif

Pasigooglink, o šiaip tai visokie marmalai žiauriai skanu. Pvz: prispaudi česnako, sutarkuoji agurką, druskos, pipiriuko, dar žolelių kokių gali užbert ir su ciabata arba su virtom bulvėm essen.gif Dar čia merginos dalinasi receptais, kaip iš jo Airaną - tokį gaivų gėrimą - pasidaryt, nors jis gal daugiau vasarai tinkamas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2011 03 10, 11:36)
Pasigooglink, o šiaip tai visokie marmalai žiauriai skanu. Pvz: prispaudi česnako, sutarkuoji agurką, druskos, pipiriuko, dar žolelių kokių gali užbert ir su ciabata arba su virtom bulvėm essen.gif Dar čia merginos dalinasi receptais, kaip iš jo Airaną - tokį gaivų gėrimą - pasidaryt, nors jis gal daugiau vasarai tinkamas bigsmile.gif

Nu reiks nusipirkti ,prie progos , dekui už paiškinima 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jogurto suris
user posted image
Produktai:
350 g. naturalaus jogurto
0,5 - 1 a.š. druskos

Eiga: Druską įdėti į jogurtą ir išmaišyti. (Aš dedu nubrauktą šaukštelį ir sūris gaunasi sūresnis). Sietelį iškloti marle ir pastatyti ant kito indo. Į sietelį supilti jogurtą ir laikyti kambario temperatūrioje 17 valandų, laikas nuo laiko, iš indo nupilant susidariusį skystį. Paskui įdėti į šaldytuvą keliom valandom, kad sūris apstingtų. Perdėti į lėkštutę. Sūris gaunasi minkštas, tepus. Jį galima naudoti salotoms, supjausčius kubeliais (jis tirps burnoj), galima tepti ant duonos, arba kaip mano nuotraukoj, sumuštiniams.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2011 03 10, 17:00)
Sveikos 4u.gif

Jogurto suris

thumbup.gif Reiks butinai isbandyt smile.gif
Atsakyti
o kur rasti receptuka vadinamos ARMONIKA ,pasidalinkite noroda
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2011 03 10, 18:07)
o kur rasti receptuka vadinamos ARMONIKA ,pasidalinkite noroda

http://skanusgyvenim...-sprandnes.html
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2011 03 10, 00:09)
As dar noriu paklausti del tos armonikos  ax.gif Kazin jei daryciau is nugarines, turbut per sausa gautusi  g.gif Gal kuri jau daret is nugarines?


As dariau is vadinamos kaimiskos kiaulienos nugarines ir sprandines. Ta prasme ne parduotuvej pirktos. Gavosi sausa doh.gif Kita kart marinuosiu per nakti, kad bent kiek suminkstetu tiek nugarine, tiek sprandine ax.gif
Atsakyti