Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "SUPERVAIKAI" II dalis

4u.gif Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Smagu, kad mano pasirinktos dešimtuke wub.gif

Ir ačiū dviems žmogiukams, pasirinkusioms mūsų paprastute foto biggrin.gif ... Tiesą sakant, kad saulė taip blukinančiai apšviestų mergaitę, aš tyčia stengiausi - supervaikas turi gi būt saulės apšviestas tongue.gif . Ir tikrai taiklus už mus balsavusios komentaras - užkabino šuns žvilgsnis lotuliukas.gif , nes mūsų šuo dreba dėl vaisių - ypač kriaušių, obuolių ir bananų... Tat kantriai išsėdėti, kol aš stengiausi "pagauti" kadrą jai buvo tikras išbandymas.

Jaukios Moters dienos visoms, ir triukšmingų, sočių Užgavėnių 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugaletojams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(c-girl @ 2011 03 08, 00:46)
Tikiuos, kad nedaug ir pazino...nes fotke sena. O jei ir pazino, tikiuos jog balsavo uz fotke, o ne todel kad pazino biggrin.gif


balsavau nes puiki nuotrauka wub.gif ir tikrai kvepia braskemis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 08 kovo 2011 - 10:29



QUOTE(Armana @ 2011 03 07, 23:05)
Ačiū  už balsus mano dukrytei su vyšnia 4u.gif . Tikrai nesitikėjau tiek daaaug balsų  bigsmile.gif Smagu labai  smile.gif

Šį kartą konkurse buvo tikrai labai daug nuostabių nuotraukų  wub.gif  wub.gif


Labai graži mergytė ir foto smile.gif

QUOTE(frederica @ 2011 03 07, 23:09)
Į  medalį net minčių neturėčiau pretenduoti, nors ir labai norisi tų medalių  hihihi.gif

Atiteks šiems mažiesiems.


Kokio gražumo vaikučiai bigsmile.gif Šaunuolė tu 4u.gif

QUOTE(Lapelokė @ 2011 03 08, 10:19)
4u.gif Sveikinimai nugalėtojoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif . Smagu, kad mano pasirinktos dešimtuke  wub.gif


Man jūsų šuo tokio gražumo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 03 07, 14:28)
ačiū , mergaitės, už pagyras mano dvyniams smile.gif
dideli vyrai jau, oi dideli, penktokai karatistai wink.gif (paraše liniuotės laiką skaičiuoja tongue.gif )

noriu padėkoti Lašelis Liūdnas, už konkursines nuotraukos idėjos  įgyvendinimo pagalbą.

Visad prašom smile.gif Jei dar reiks pagalbos įgyvendinant įdėjas - kreipkis 4u.gif
Atsakyti

Su austanciu pavasariu,
Su vyturio daina,
Su tulpiu puokste,
Su Kovo 8-ta smile.gif Sveikinu visas su moteru svente!

user posted image
Atsakyti
Nuoširdžiai noriu pagirti pirmąjį dvidešimtuką, šviesios, gražios nuotraukėlės, miela akiai, kelia šypseną wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 03 08, 08:53)
Bent jau aš, kadangi balsavau,tai pasakysiu, kad tikrai nepažinau  schmoll.gif nesigilinau ir neieškojau panašumų, nes ir vaikiukas ne tiesiai žiūri, sunku suprast, foto nuo pat pradžių užkabino, dar tos braškės tokios niam... nuostabi foto smile.gif

Taip jau specialiai parinkau fotke, kur vaikas neziuri biggrin.gif Bet si kart kaip niekad kaitaliojau fotkes blush2.gif irgi neapsisprendus labai blush2.gif tikiuos niekas nepastebejo lotuliukas.gif
Aciu 4u.gif

QUOTE(natuliona @ 2011 03 08, 10:28)
balsavau nes puiki nuotrauka  wub.gif ir tikrai kvepia braskemis  smile.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2011 03 08, 20:02)
Bet si kart kaip niekad kaitaliojau fotkes blush2.gif irgi neapsisprendus labai blush2.gif  tikiuos niekas nepastebejo lotuliukas.gif


joo bigsmile.gif nu tai dabar kai taip pasakei, tai dabar užgrauš smalsumas, tai kuri buvo prieš tą? mastau.gif
Atsakyti
O aš Lašelio stilių atpažinau. Labai patinka minties vingiai: tai su vandeniu, tai dabar. bigsmile.gif Ir mintis originali ir išpildymas gražus. Beje, kad ten Rustės vaikai vis tiek pažinau. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 03 09, 14:47)
O aš Lašelio stilių atpažinau. Labai patinka minties vingiai: tai su vandeniu, tai dabar.  bigsmile.gif Ir mintis originali ir išpildymas gražus. Beje, kad ten Rustės vaikai vis tiek pažinau.  tongue.gif

as laseli irgi pazinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 03 09, 19:50)
as laseli irgi pazinau smile.gif

Visas tris foto? tongue.gif
Atsakyti
Kuri trečia? cool.gif

Turiu įtarimų dėl vienos spalvotos su berniuku, bet šiaip aš trečios jokios neįtarinėjau, tik dabar permetus patyliukais pagalvojau.
Atsakyti