Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Labukas, merginos,
Esu tylioji šio forumo lankytoja blush2.gif .
Aš irgi jau baigiau sintetini akių tušą ir labai knieti išbandyti naturalų, gal ką rekomenduotumėte? Man reikėtų riečiančio blakstienas ir nebrangaus (iki 30 l) g.gif 4u.gif
Atsakyti
Bet Natura Siberica tai neekologiska man rodos, ar as klystu, neturi jokiu sertifikatu?

O siaip info radau, kad Lietuvoj internetu parduoda dali JMO produkcijos cia, pigiau nei Biotekoj man rodos
http://www.beautyfly.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mella: 31 kovo 2011 - 14:35
QUOTE(Mella @ 2011 03 31, 15:34)
Bet Natura Siberica tai neekologiska man rodos, ar as klystu, neturi jokiu sertifikatu?

Kiek pamenu jos tik kažkurios sudėtinės dalys sertifikuotos EcoCert smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 03 31, 15:34)
O siaip info radau, kad Lietuvoj internetu parduoda dali JMO produkcijos cia, pigiau nei Biotekoj man rodos
http://www.beautyfly.lt/


Neblogos kainos tik gaila, mažai priemonių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 31, 15:12)
Neblogos kainos tik gaila, mažai priemonių.  g.gif



Siandien dar papilde priemoniu, pries tai dar maziau buvo. Manau dar pildys, nes tik ka atsirado ten.
Atsakyti
QUOTE(Pliushke @ 2011 03 31, 15:15)
Labukas, merginos,
Esu tylioji šio forumo lankytoja  blush2.gif .
Aš irgi jau baigiau sintetini akių tušą ir labai knieti išbandyti naturalų, gal ką rekomenduotumėte? Man reikėtų riečiančio blakstienas ir nebrangaus (iki 30 l)  g.gif    4u.gif


Iki 30 Lt aš tik vieną eko tušą žinau - Benecos, bet jis labiau ilgina nei riečia

Papildyta:
QUOTE(Mella @ 2011 03 31, 15:34)
Bet Natura Siberica tai neekologiska man rodos, ar as klystu, neturi jokiu sertifikatu?


Kai kurių priemonių dalis ingredientų yra sertifikuoti Ecocert, o kai kurios priemonės turi ICEA sertifikatą.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 31, 16:05)
Noriu tusa uzsisakyti, su uzsiasiusi, kad Hauskos ir Lakshmi geri, kuri kazi pirkti ax.gif ? O gal dar koks buvo isgirtas tusas?
Dabar iki 04.10d. 30% nuolaida 'Natura Siberica" Droge. Vakar kuno krema pirkau 380g. su nuolaida 25 litai, dar sruba kunui, pedom sviesta (nezinau kaip jis susigers g.gif ) ir prausimosi putos (su nuolaida 11.99lt.)

Aš turiu užsirašiusi, kad Lakshmi ir Hauschkos tušai yra panašūs
O dėl Naturos Sibericos gera naujiena smile.gif Reikės nugriebti šampūną - gal yra bandžiusių riebiems plaukams? Verti dėmesio ar būna geresnių?

QUOTE(Pliushke @ 2011 03 31, 16:15)
Aš irgi jau baigiau sintetini akių tušą ir labai knieti išbandyti naturalų, gal ką rekomenduotumėte? Man reikėtų riečiančio blakstienas ir nebrangaus (iki 30 l)  g.gif    4u.gif

Iki 30Lt bus tik Benecos, dauguma kitų kainuoja virš 50Lt

QUOTE(Mella @ 2011 03 31, 16:34)
O siaip info radau, kad Lietuvoj internetu parduoda dali JMO produkcijos cia, pigiau nei Biotekoj man rodos
http://www.beautyfly.lt/

Ne, čia brangiau nei Biotekoje. Nedaug, bet brangiau. Žinau tikslias kainas, nes šiandien nušlaviau Biotekoje JMO stendą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 31, 21:58)
Ne, čia brangiau nei Biotekoje. Nedaug, bet brangiau. Žinau tikslias kainas, nes šiandien nušlaviau Biotekoje JMO stendą biggrin.gif


Rimtai? Tai tokios pat kainos kaip UK. bigsmile.gif Ką pirkai, kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 01, 01:16)
Rimtai? Tai tokios pat kainos kaip UK.  bigsmile.gif Ką pirkai, kokios kainos?

Vienai forumietei pirkau rekonstruktorių, citrus/neroli detanglerį ir jojobos prausklį su grūdeliais. Gavosi labai normalia kaina viskas, nes kovą buvo 15proc nuolaida plaukų priežiūros priemonėms. Tai paskaičiavus abi sutaupėm apie 40lt smile.gif Sau irgi paėmiau detanglerį. Forumietė dar prašė paimti rožių prausiklį ir garsųjį vanilinį kūno pienelį, bet, kaip pasirodė, po savaitgalį vykusios Greenshow parodos, Biotekos stendas visiškai nušluotas biggrin.gif Sakė bus po 2 sav likusios prekės, nes ant staliuko, kuriame šiaip nebūna nei centimetro laisvos vietos vakar buvo vos keli buteliukai smile.gif

O kainos labai minimaliai skiriasi Beautyfly ir Biotekoje, pvz Biotekoje detangleris 1Lt pigesnis, prausiklis su jojoba ir rekonstruojantis šampūnas irgi litu ar dviem pigesnis. Bet Biotekoje vis vien gaunasi pigiau, nes kas turi kortelę taikoma nuolatinė 5proc nuolaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 01 balandžio 2011 - 07:42
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 01, 07:38)
Vienai forumietei pirkau rekonstruktorių, citrus/neroli detanglerį ir jojobos prausklį su grūdeliais. Gavosi labai normalia kaina viskas, nes kovą buvo 15proc nuolaida plaukų priežiūros priemonėms. Tai paskaičiavus abi sutaupėm apie 40lt smile.gif Sau irgi paėmiau detanglerį. Forumietė dar prašė paimti rožių prausiklį ir garsųjį vanilinį kūno pienelį, bet, kaip pasirodė, po savaitgalį vykusios Greenshow parodos, Biotekos stendas visiškai nušluotas  biggrin.gif Sakė bus po 2 sav likusios prekės, nes ant staliuko, kuriame šiaip nebūna nei centimetro laisvos vietos vakar buvo vos keli buteliukai smile.gif


Lauksim atsiliepimu, as kaip tik kaupiuosi isbandyti levandu ir rozmarinu sampuna, citrus ir neroli detangleri bei shine on priemone.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 01, 08:38)
O kainos labai minimaliai skiriasi Beautyfly ir Biotekoje, pvz Biotekoje detangleris 1Lt pigesnis, prausiklis su jojoba ir rekonstruojantis šampūnas irgi litu ar dviem pigesnis. Bet Biotekoje vis vien gaunasi pigiau, nes kas turi kortelę taikoma nuolatinė 5proc nuolaida


Beautyfly dar turi nuolaidas su Svarainiu ir dar kazkokia eko kortele (10%), tai sudejus, gal ir nieko iseina turint korteles..

O kuo ta JMO ypatinga? Kainos tai didokos.... nedrasu bandyt g.gif
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 31, 21:58)
Iki 30Lt bus tik Benecos, dauguma kitų kainuoja virš 50Lt


Man tai jis nei riecia nei ilgina smile.gif)) ir dar nubega sad.gif
Bet iki 30Lt kitu variantu ir as nezinau kaip tik Benecos
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 04 01, 09:31)
Man tai jis nei riecia nei ilgina smile.gif)) ir dar nubega sad.gif
Bet iki 30Lt kitu variantu ir as nezinau kaip tik Benecos


O kokį rekomenduotumėt, kuris ilgintų ir riestų? Kaina nėra labai svarbu rolleyes.gif
Atsakyti