Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikutės. Prisidedu du prie sveikinimų 4u.gif Iki rytojaus.
Atsakyti
Sveikos.

Noriu pasitarti. Ar labai kvailai atrodytu, jeigu statant vaidinima butu padaryta taip: skambant "Anciuku sokio" fonogramai ( be zodziu) i scena sustriksetu kiskuciai? Ar geriau atsisakyti sitos idejos, nes atrodys, kad mokytoja jau "nusigrybavo"? Dekoju uz nuosirdzius atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 03 25, 17:29)
Sveikos.

Noriu pasitarti. Ar labai kvailai atrodytu, jeigu statant vaidinima butu padaryta taip: skambant "Anciuku sokio" fonogramai ( be zodziu) i scena sustriksetu kiskuciai?  Ar geriau atsisakyti sitos idejos, nes atrodys, kad mokytoja jau "nusigrybavo"? Dekoju uz nuosirdzius atsakymus.

Labutis 4u.gif . Aš asmeniškai tai paieškočiau kokios kitos muzikos, nes šita perdaug žinoma ir iškart siejama su ančiukais ax.gif . Bet čia tik mano asmeninė nuomonė ax.gif . Į senesnį bendrą paštą buvau įkėlusi muzikos spektakliams, pažiūrėk, gal ten ką nors tinkamo rasi mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 25 kovo 2011 - 16:34

Įkėliau užduotis į paštą.
[/quote]
LABAI LABAI ACIUUUUUUUUUUUUUUU 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(linius @ 2011 03 25, 18:29)
Sveikos.

Noriu pasitarti. Ar labai kvailai atrodytu, jeigu statant vaidinima butu padaryta taip: skambant "Anciuku sokio" fonogramai ( be zodziu) i scena sustriksetu kiskuciai?  Ar geriau atsisakyti sitos idejos, nes atrodys, kad mokytoja jau "nusigrybavo"? Dekoju uz nuosirdzius atsakymus.

MANAU KAD REIKIA IESKOTI KITOS MUZIKOS g.gif
Atsakyti
Gal turit trečiai klasei matematikos testą? Dirbam pagal Kiseliovą.
Papildyta:
QUOTE(linius @ 2011 03 25, 18:29)
Sveikos.

Noriu pasitarti. Ar labai kvailai atrodytu, jeigu statant vaidinima butu padaryta taip: skambant "Anciuku sokio" fonogramai ( be zodziu) i scena sustriksetu kiskuciai?

Aš manau, kad kiškučių įšokavimui galima būtų panaudoti "Žvėrių letkį"
Atsakyti
Noriu paklausti, ar jūsų mokinukams valdžia duoda anketas pildyti apie patyčias? Ar iš tavęs tyčiojasi mokykloje? kaip mokytojai reaguoja į patyčias ir t.t. Ir nors anketos anoniminės, bet reikia parašyti, kurioje klasėje mokaisi.
Vaikai lieka vaikais, susipyksta, apsižodžiuoja, susitaiko, o paskui sako - taip iš manęs vieną kartą tyčiojosi, man įspyrė, nepriėmė žaisti.... Ar tikrai tokios anketos atspindi realią situaciją?
Įdomi jūsų nuomonė šia tema. Ačiū.
Papildyta:
[quote=zuzanele,2011 03 25, 20:03]
Gal turit trečiai klasei matematikos testą? Dirbam pagal Kiseliovą.
Papildyta:

Būtent kokio testo reikia?
Atsakyti
aš šiemet gavau klasei naujus stalus ir naują lentą biggrin.gif O smart tai nesitikiu gaut schmoll.gif Užtenka ir paprastos, kai geriau nėra biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Iruciukass,2011 03 25, 19:54]
Noriu paklausti, ar jūsų mokinukams valdžia duoda anketas pildyti apie patyčias? Ar iš tavęs tyčiojasi mokykloje? kaip mokytojai reaguoja į patyčias ir t.t. Ir nors anketos anoniminės, bet reikia parašyti, kurioje klasėje mokaisi.
Vaikai lieka vaikais, susipyksta, apsižodžiuoja, susitaiko, o paskui sako - taip iš manęs vieną kartą tyčiojosi, man įspyrė, nepriėmė žaisti.... Ar tikrai tokios anketos atspindi realią situaciją?
Įdomi jūsų nuomonė šia tema. Ačiū.
Papildyta:
[quote=zuzanele,2011 03 25, 20:03]
Gal turit trečiai klasei matematikos testą? Dirbam pagal Kiseliovą.
Papildyta:

Būtent kokio testo reikia?
[/quote]

Sveikutės. Turiu matematikos testus 3 klasei, kurio numerio reikia?
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 03 25, 21:54)
Būtent kokio testo reikia?


QUOTE(tigruole @ 2011 03 25, 22:38)
Sveikutės. Turiu matematikos testus 3 klasei, kurio numerio reikia?


Nežinau koks numeris, nes vis duodu kitokį testą blush2.gif Reiktų, kad būtų dviženklių ir triženklių skaičių daugyba iš vienaženklio, dalyba kampu (lengvesni atvejai), gali būt ir triženklių skaičių sudėtis bei atimtis. Dar tekstinių dviveiksmių uždavinių ir koks reiškinys būtų gerai g.gif Kažkas panašaus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Mūsų administracija tokių anketų tikrai nedalina. Nemanau, kad jos atskleidžia objektyvų įvertinimą. Na, nežinau.
Man čia kilo tokia mintis, kad per mamų šventę išrinkti talentingiausią ar šauniausią mamą. Kaip jums ši mintis? Gal turite kokių minčių, o gal pačios esate kažką panašaus dariusios. Būtų įdomu išgirsti smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2011 03 26, 00:23)
Man čia kilo tokia mintis, kad per mamų šventę išrinkti talentingiausią ar šauniausią mamą. Kaip jums ši mintis? Gal turite kokių minčių, o gal pačios esate kažką panašaus dariusios. Būtų įdomu išgirsti  smile.gif
Ačiū 4u.gif


Aš esu darius, bet labai seniai. Pamenu, kad mamoms labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 03 26, 10:55)
Aš esu darius, bet labai seniai. Pamenu, kad mamoms labai patiko wub.gif

O gal kažkur rastum scenarijų ar tiesiog parašytum, kaip maždaug viskas vyko. Būčiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti