Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ateina ramybė išėjus pilvo diegliams?

sunku buvo matyti maziuka kenciant, diegliai prasidejo2 sav, o 2 men lyg iveikem. Padejo espumisan+pankolio arbata +masazai+vysniu kauliuku pagalvyte
Atsakyti
ir dar kokia ramybė smile.gif greičiau laimė matyti mažylę besijuokiančią ir žaidžiančią smile.gif praėjus diegliams mažiukė ilgiau ir ramiau išmiega naktį, keliasi vos vieną du kartus, nebėra pilvo pūtimo. mergaitė ramesnė ir žvalesnė smile.gif jau pamiršom ką reiškia rėkimas iš skausmo unsure.gif o dabar mano mažylė nuolat besišypsanti ir linksma 4u.gif
Atsakyti
Mums labiausiai padejo kreonas. Dingo bedos su pilveliu bet dabar dantuku bedos prasidejo...
Atsakyti
Tos, kurios neseniai pagimdė pirmąjį vaikiuką, tiki, kad pasibaigus pilvuko diegliams ateina ramybė smile.gif Turiu nuliūdinti: po to prasideda dantukų dygimo bėdos, po dantukų - pirmosios traumos vaikui sužinojus kam skirtos kojos (neretai gan pavojingos traumos), po to - baimės dėl adaptacijos bėdų darželyje (nors pačių bėdų dažnaio nebūna, bet mamoms nuo to ramiau nepasidaro), pirmosios muštynės, vėl adaptacija prie naujos aplinkos (mokykla), mokymosi sunkumai, paauglystė, pirmoji cigaretė, pirmasis vėlyvas grįžimas po vakarėlio... Mamos, ramybė ateina ne tada, kai išeina diegliukai, o tada, kai išeina vaikai gyventi savo gyvenimo. Ir tai - dar labai priklauso, kaip jiems tame savame gyvenime sekasi (nesiseka)...
Atsakyti
Mums diegliukai baigėsi dar prieš trečią mėnesį. Pavadinčiau tai ne ramybe, o rojumi smile.gif
Nuo diegliukų nepadėdavo niekas, gal tik papuko čiulpimas buvo kaip nusiraminimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmame: 10 balandžio 2014 - 22:46
Praėjo pilvukas prasidėjo dantukai... Dabar 10 menesiuku mums o ramiu naktų būna labai mažai.
Atsakyti
Kaip čia gražiai viena mamytė parašė, taip ir yra. Po pilvuko ateina dantukai, judėjimas, valgymas ir t.t. mano berniukams yra nuo 10 iki 1 metų. Ir kiekvienas kasdien atneša (dovanoja) savo vis naujus iššūkius. Tokia jau tų namų dalia. Pati esu mama ir dėkui Dievui dar tebeturiu savo mamą. Todėl dažnokai paskambinu pasakyti, kad esu laiminga, kad jos širdelė galėtų džiaugtis. Mamos niekada neturės ramybės :-)
Atsakyti
QUOTE(jbm @ 2014 01 31, 14:58)
Tos, kurios neseniai pagimdė pirmąjį vaikiuką, tiki, kad pasibaigus pilvuko diegliams ateina ramybė smile.gif Turiu nuliūdinti: po to prasideda dantukų dygimo bėdos, po dantukų - pirmosios traumos vaikui sužinojus kam skirtos kojos (neretai gan pavojingos traumos), po to - baimės dėl adaptacijos bėdų darželyje (nors pačių bėdų dažnaio nebūna, bet mamoms nuo to ramiau nepasidaro), pirmosios muštynės, vėl adaptacija prie naujos aplinkos (mokykla), mokymosi sunkumai, paauglystė, pirmoji cigaretė, pirmasis vėlyvas grįžimas po vakarėlio... Mamos, ramybė ateina ne tada, kai išeina diegliukai, o tada, kai išeina vaikai gyventi savo gyvenimo. Ir tai - dar labai priklauso, kaip jiems tame savame gyvenime sekasi (nesiseka)...

visiskai sutinku
Atsakyti
Va, būtent, ir aš pritariu mamytėms, kad ramybės nebebus. Gimė vaikas ir absoliučios ramybės mamos širdis nebejaus niekada. Tai faktas.
Aš ir laukiau, kad pasibaigtų tie diegliukai, maniau, pasiilsėsiu ir aš, ir mergaitė. Tai nespėjus aprimti pilvo skausmams, prasidėjo dantenų skausmai.
Atsakyti
Mum praejo lygiai nuo trecio menesio smile.gif Naudojom tik espumizana thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aura88 @ 2014 01 31, 14:59)
Mums labiausiai padejo kreonas. Dingo bedos su  pilveliu bet dabar dantuku bedos prasidejo...

Sakykite o 3 men. 2 sav. leliukui galima duoti kreono? ir kokia dozė?Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aura88 @ 2014 01 31, 15:59)
Mums labiausiai padejo kreonas. Dingo bedos su  pilveliu bet dabar dantuku bedos prasidejo...


mums tas pats, pasibaige diegliukai, prasidejo dantys...
Atsakyti