Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

grazi orchideja 4u.gif o stiebas is pastilazo ar spec.vielute g.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 02 24, 13:17)
medaus tortas, saldainių masė, pastilažas  smile.gif

grazus tortukas,bet mane,kaip ir dauguma,domina kaip stiebas padarytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 24, 13:34)
grazus tortukas,bet mane,kaip ir dauguma,domina kaip stiebas padarytas  smile.gif

stiebas darytas is vielutes (nuo dirbtinės gėlės )mazesnes vielutes irgi floristinės, ir apviniotos floristiniu teipu kuris yra ir subritone pirkt, smile.gif va tokiu
user posted image
Atsakyti
[quote=wingaile,2011 02 24, 10:17]
medaus tortas, saldainių masė, pastilažas smile.gif

grazi orchideja,bet man atrodo kad lapelius reikejo tokios spalvos daryti kaip kotelis g.gif dar graziau butu
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 02 24, 14:17)
stiebas darytas is vielutes (nuo dirbtinės gėlės )mazesnes vielutes irgi floristinės, ir apviniotos floristiniu  teipu 

aisku
Atsakyti
QUOTE(daluze77 @ 2011 02 24, 14:29)

grazi orchideja,bet man atrodo kad lapelius reikejo tokios spalvos daryti kaip kotelis  g.gif dar graziau butu


lapelius kai dariau buvo ryškūs, kai išdžiuvo- nušviesėjo, o dažyt ant viršaus nelabai noriu, ai yra kaip yra ačiū už pastabas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 02 23, 19:27)
šitas tortas su ilga istorija ir tikiuosi su laiminga pabaiga, bet turbūt pirmas tortas kuris suteikė man toooookį kiekį gerų emocijų kad.... mmmmmmm

kavos tortas ir mmg  rolleyes.gif


labai puikus tortas, mano vaikis kai pamate, sako kaip noriu tokio krabo ([COLOR=yellow]jis labai megsta juos) ideja nuostabi thumbup.gif
as vis laukiu kada atnesite kazka neiprasto ir nuostabaus smile.gif
Papildyta:
Wingaile jusu orhideja nuostabi wub.gif
kiek laiko ja darete? ir kiek ji sveria?
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2011 02 23, 22:39)
nu 100 proc galimas variantas fsio bus uzduotis apziureti.Tikrai jie ten visko prikisa. Kam tas atsiprasau. aciu kad paprotinot nes kazin ar butu kas pagalvojes. tikiuosi cia ir  bus beda. kazkoki ir kvapa pajutau siandei ne biskvitiska pries tai kepiau vedarus tai nieko itartino  smile.gif
dar siandie prasysiu  vyro  paziureti smile.gif
nors meistras buvo visa ta orkaite lauk islupes. nzn nu duok D kad cia butu beda...


Soriukas, taciau tesiant sia istorija.

Beda buvo tikrai tame ka ir paminejo sio foruma dalyve,...
Nuosirdus Aciu JUMS... Parasiau Jums I AZ
Bet negana to buvo dziaugsmas "kvadratu " biggrin.gif Nes ventiliatoriuka buvo uzstigdines saukstelis kurio as labai ieskojau. (Is brangaus komplekto )


Wingaile orchideja labai grazi....

Atsakyti
Neatsidziaugiu apsilankius sioje temutėje. Jau mazdaug aisku tie kodiniai zodziai kaip pastilazas tongue.gif ir t.t
Arteja mano pacios tortadienis, tad emiau galvoti koki tortuka, kaip papuosti ir t.t.
Bandziau daryti is pasidarytos mases pagal recepta rozytes, tik vis kazkas ne taip, pirma karta per skysta mase gavosi, antra karta per kieta. Bandysiu dar ir si vakara .

Atsakyti

na ka,susikonstravau svajoniu vyra biggrin.gif dalinuosi su jumis-vaisinkites biggrin.gif
user posted image
mmg
Atsakyti
OMG bigsmile.gif dar tokio sitoj temoj nebuvo...kiek sveria toks g.gif atrodo tai gan didelis
Atsakyti
QUOTE(Solen @ 2011 02 24, 18:45)
OMG  bigsmile.gif dar tokio sitoj temoj nebuvo...kiek sveria toks g.gif atrodo tai gan didelis

labai nedidutis-1,500 cia tik pabandymui sau dariausi.vyras namo grizes šoką gaus biggrin.gif
Atsakyti