Įkraunama...
Įkraunama...

Akušeris-ginekologas T.Biržietis

Gimdziau pries 3 m pas si daktara. Padare ta epidiura;)

Idomu kaip dabar, papult imanoma pas Ji? Nes Jauciu daug norinciu
Atsakyti
QUOTE(*Dancer @ 2015 07 13, 12:44)
  gal galit man į až neseniai pas jį gimdžiusios parašyti kokia padėką davėt po gimdymo wink.gif




gal galite ir man parasyti az, kas neseniai gimde 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Norėjau paklausti, gal žinot kas ar liepos mėnesiui gyd. Tomas niekur neišvyksta?

Gal kuri tarėtės su juo dėl planinio cp?
Atsakyti
Būkit geros pasidalinkite kiek už planinį cp g.gif ir kada pas jį apsilankyti, man 15 sav, gal dar ankstoka, nes lankausi poliklinikoje pagal planą pas gine nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(lioniukė @ 2016 02 25, 17:01)
Būkit geros pasidalinkite kiek už planinį cp g.gif ir kada pas jį apsilankyti, man 15 sav, gal dar ankstoka, nes lankausi poliklinikoje pagal planą pas gine nestuke.gif



O Jums jau aišku, kad priklauso planinis cp?
Atsakyti
QUOTE(Sriubytė @ 2016 02 16, 19:04)
Sveikos smile.gif

Norėjau paklausti, gal žinot kas ar liepos mėnesiui gyd. Tomas niekur neišvyksta?

Gal kuri tarėtės su juo dėl planinio cp?



Pasiskambink jam pačiam, viską su juo ir išsiaiškinsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglesal: 04 kovo 2016 - 16:50
QUOTE(Sriubytė @ 2016 02 28, 22:27)
O Jums jau aišku, kad priklauso planinis cp?

Apsilankiau pas gydytoja, labai geri ispudziai, tik neklausi gi kiek Jums atsidekoti uz cp mirksiukas.gif dar aisku laiko iki vasaros yra, bet visgi, gal kuri draugiskai i AZ parasytu kokia padeka uz tai davete, dekoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lioniukė: 05 balandžio 2016 - 14:09
Sveikos gal galite kuri nors sito daktaro atsiusti telefono numeri i asmenine zinute.Labai bus aciu. smile.gif
Atsakyti
Mergaites as ir labai noreciau kad pasidalintumet sio gyd.tel. numeriu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, kas neseniai gimdete pas si Daktara, parasykite apie atlygi, labai prasau.Aciu
Atsakyti
Sveikos merginos, ar nežinote kada gydytojas atostogauja?
Atsakyti
Gal kuri mamyte gali parasyti, kokia suma atsidekojo uz gimdyma susitarus? 4u.gif
Atsakyti