Įkraunama...
Įkraunama...

Akušeris-ginekologas T.Biržietis

Sveikos,

kai paskambini gyd,ar ilgai reikia laukt to pirmo vizito ,konsultacijos ?
Atsakyti
QUOTE(lettaa* @ 2012 02 29, 16:28)
Sveikos,

kai paskambini gyd,ar ilgai reikia laukt to pirmo vizito ,konsultacijos ?


aas tai pirmiausia skambinau i registratura ir uzsiregistravau. o tik ppo to skambindavau jau gydytojui,tai priklausomai nuo situacijos,vizita paskirdav po savaites 4u.gif
Atsakyti
sveiki, norejau pasiteirauti, ar yra kam gyd.Birzietis dares cezario operacija?
kaip pavyko ir kitas smulkemneles jei kuri galetumete pasipasakoti
aciu
Atsakyti
KMUK palatos drauges labai svajojo apie gimdyma pas si gydytoja. Gaila paciai neteko susidurti, bet apie ji tik gerus zodzius girdejau.
Atsakyti
QUOTE(sweeter @ 2012 03 12, 21:29)
sveiki, norejau pasiteirauti, ar yra kam gyd.Birzietis dares cezario operacija?
kaip pavyko ir kitas smulkemneles jei kuri galetumete pasipasakoti
aciu

Man sis gydytojas atliko cezario operacija, viskas vyko sklandziai, nebuvo jokiu komplikaciju, labai greitai atsigavau po operacijos.
Antra karta vel rinkciausi tik si Gydytoja 4u.gif
Atsakyti
manau Gyd. Birzieciui puikiai tiktu sis apibudinimas wink.gif
http://kauno.diena.l...sibegejo-415411
Atsakyti
neseniai pagimdziau savo aukseli prie sio gydytojo. Gimdymas buvo greitas ir sklandus tik gydytoj deka, nes akusere dar butu mielai leidus kankintis..

Galiu tik patvirtint,kad puikus gydytojas,puikus pasnekovas ir tegu Dievas duoda jam sveikatos smile.gif) daugiau tokiu gydytoju smile.gif

Atsakyti
QUOTE(tuckaite @ 2012 04 03, 13:57)
neseniai pagimdziau savo aukseli prie sio gydytojo. Gimdymas buvo greitas ir sklandus tik gydytoj deka, nes akusere dar butu mielai leidus kankintis..

Galiu tik patvirtint,kad puikus gydytojas,puikus pasnekovas ir tegu Dievas duoda jam sveikatos smile.gif) daugiau tokiu gydytoju smile.gif


tikrai pritariu ir prisidedu prie linkejimu, kad Dieve duok daug jam sveikatos, kad galetu dar dirbt ir dirbt smile.gif as irgi neseniai prie jo gimdziau, buvo problemeliu, bet viskas baigesi sekmingai ir manau jo sprendimu deka. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutikutule: 03 balandžio 2012 - 13:33
Sveikos,

ir as jau supuoju dukrelę smile.gif dekinga be galo esu siam puikiam gyd.Tik jo deka po pirmo Cezario antra karta gimdziau naturaliai ir viskas praejo sklandziai.Jauciausi saugi,patikimose rankose ir labai laiminga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lettaa* @ 2012 04 04, 08:07)
Sveikos,

ir as jau supuoju dukrelę smile.gif dekinga be galo esu siam puikiam gyd.Tik jo deka po pirmo Cezario antra karta gimdziau naturaliai ir viskas praejo sklandziai.Jauciausi saugi,patikimose rankose ir labai laiminga smile.gif



O keik laiko buvo praejo po pirmo Cezario? Man pirmas irgi Cezaris buvo, kai reikes gimdyt bus praeje 1 metai 10 men., idomu kaip cia bus....
Atsakyti
QUOTE(tuckaite @ 2012 04 04, 12:37)
Lettaa, kaip suprantu ir siom dienm gimdei pas si gydytoja?  4u.gif


Kovo pabaigoj truputi anksciau nei terminas
Papildyta:
QUOTE(Mindaugiene @ 2012 04 04, 13:29)
O keik laiko buvo praejo po pirmo Cezario? Man pirmas irgi Cezaris buvo, kai reikes gimdyt bus praeje 1 metai 10 men., idomu kaip cia bus....


Man buvo praeje 1m ir 7men.Jei pirmas Cezaris buvo darytas del vaiko netinkamos pirmeigos,o ne del jusu problemu,tai tikrai gyd bus uz naturalu gimdyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neramastingumas @ 2012 04 15, 22:14)
Sveiki,
gal kuri nors iš neseniai gimdžiusių pas šį gydytoja galėtumėte pasakyti (į AŽ), kokia gimdymo kaina pas šį gydytoja šiuo metu?
Labai ačiū.


Sveikos,

as gimdziau 04.01 pas si gydytoja. Buvau susitarusi, taciau apie atsilyginima nesnekejome nei karto. Per konsultacijas as net nesiuliau, o po gimdymo atsilyginome, taciau nera taip kaip kitoj ligoninej, kur pati gydytoja pasake suma. As prisispyrus prasiau daryti operacija, nes turiu skaudžia patirti per pirma gimdyma, tad labai nenorejau vel rizikuoti nei lialiuko gyvybe, nei savo sveikata. Taciau gydytojas pirma uzsitarnavo mano pasitikejima, paskui labai ramai pasake, kad nuspresim, kai ateis laikas. Na, ir jau trecia savaite supuojam savo mazyle.
Beje, prabalsuokime visos uz si gydytoja "Nuosirdziausio Kauno gydytojo konkurse", kuri skelbia dienrastis "Kauno diena". Uztenka parasyti iki 04.23 el.pasto adresu sveikata@kauno diena.lt , kad atiduodate savo balsa siam gydytojui ir lauksim rezultatu. Laiko liko visai nedaug, tad netingekim, as jau ta padariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dubidudi: 17 balandžio 2012 - 23:02