Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės desertai

Tu teisi Justina_r clap_1.gif
Atsakyti
Ir aš tokį kepiau, tik sviestą aš sutarkuoju ir išminkau su kitais produktais, o ne lydau. Gal kas žino koks skirtumas, ar aš negerai darau?
Atsakyti
Kad zinok as svieto ir netirpinau , o palaikau kambario temeparturoj ir tada tik dedu. Jis negali buti per skystas, o tu tarkuoji ko gero ir ne saldyta??Kiek isivaizuoju,tai toks sviestas puruma duoda.Padekit jei as ne teisi ..
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2007 12 15, 13:50)
pyragas varskinis skaninis

Teslai:
200 g miltu
100 g cukraus
100 g sviesto arba margarino
20 g kakavos milteliu
1 kiausinis
1 pakelis(15 g) kepimo milteliu
Idarui:
250 g cukraus
200 g sviesto arba margarino
4 kiausiniai
500 g varskes
1 pak. vanilinio pudingo milteliu
1 pak. vanilinio cukraus


Iškepėm, kvepia, laukiam kol atvės. Turėjau problemų su tešla. Gavosi trupininė, nors dėjau viską pagal receptą. Tada dar kiaušinuką įplakiau. Tai tada gal per minkšta. Kokia ji turėtų būti? Ar rankomis iškloti, ar kočioti ją reiktų?

user posted image
Atsakyti
pasidalinsiu ir as savo varskes pyrago receptu 4u.gif

teslai reikes:
120 g sviesto,
1 kiausinio,
puse stiklines rudojo cukraus,
1 su puse stiklines miltu,

idarui reikes:
250-300 g varskes,
trecdalis stiklines grietineles,
konservuotu vaisiu (mazas indelis) (as perku supjaustytus kubeliais konservuotu vaisiu dezute, bet tinka deti ir vien tik kriauses, persikus, tik juos reikia susipjaustyti pries tai),
3 kiausiniai,
1 saukstas bulviu krakmolo,
4 saukstai cukraus pudros,
ziupsnelis vanilinio cukraus,
cinamono,
ziupsnelis sutarkuoto apelsino zieveles.

paruosimas:
sviesta sutarkuoju burokine tarka, issuku su ruduoju cukrumi, imusu kiausini, suberiu miltus ir bulviu krakmola ir paruosiu tesla. Kepimo forma istepu sviestu, islipdau formos dugna ir krastus ta tesla, pakepu orkaiteje mazdaug 10 minuciu 200 laipsniu temperaturoje, o per ta laika pasidarau idara.
isplaku kiausinius, sumaisau su varske ir kitais idaro produktais, isimu is orkaites kiek pakepta pyraga ir uzpilu idara ant jo. Kepti reikia mazdaug 50 minuciu 180 laipsniu temperaturoje, kol pyragas paruduos. skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 05 14, 18:29)
skanesnio varskes pyrago nesu ragavusi  thumbup.gif

tikrai labai skanu thumbup.gif
as varkes nemegstu, bet labai skanus pyragas
tik as dariau dviguba porcija
bet manau kad pagal aprasyma truputi per daug cukraus parasyta, nes man ir MB truputi per saldu ax.gif
Atsakyti
sveikutes
siulau
Greita Varskes torta su ananasais
Jums reikes: 200 g. sausainiu is pakelio;
1/2 saukstelio cinamono;
1 pokelis braskiu zele;
1 pokelis citrinu zele;
200 g. grietineles;
200 g. varskes sureliu;
2-3 saukstai zelatinos;
3-5 saukstai miltinio cukraus;
1 indelis ananasu griezineliais
Eiga: Sausainius susmulkinkite, sumaisykite su cinamonu ir sudekite i riebalais sitepta forma. Braskiu zele istirpinkite stiklineje vandens, uzpilkite ant sausainiu ir palikite saldytuve kad sustingtu. Zelatina isbrinkinkite ir istirpinkite nedideliame kiekyje vandens. Grietinele isplakite su miltiniu cukrumi, sumaisykite su sureliais, 3 skiltelemis smulkintu anansu ir supilkite zelatina. Sukreskite ant sustingusios mases ir vel padekite i saldytuva. Kai tortas susitngs, papuoskite ananasu griezineliais., uzpilkite citrinu zele ir 4 valandoms palikite saldytuve.
Skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 11 kovo 2012 - 19:52
na dar viena pyrageli parasysiu, jis pavadinimo neturi tad galiu sau leisti ir pavadinti pyragas "georgiana" smile.gif

Jums reikes: 3-4 kiausiniu;
1 pakelis sviesto;
1 indelis kondensuotopieno;
2 krepseliai aviziniu sausainiu (galimapirkti Maximoj);
1 citrina;
vanilinio cukraus pagal skoni;
Nuo 0.5 kg. ir daugiau varskes (siulau ne is pakeliu)

Eiga: Kepimo inde susmulkinti sausainius, islyginti pavirsiu. Ant ju uzpilti islydyta sviesta. Varske sumaisyti su kondensuotu pienu, citrinos sultimis ir jau isplaktais kiausianiais. Tuomet paruosta varske uzpilti ant sausainiu. Kepti orkaiteje 30 minuciu. Lengva, greita ir skanu.
Skanaus
P.S. kvieciu pasidalinti receptukais ir Jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 06 sausio 2009 - 10:55
na merginos ar jau bandeti kas siuos kepinius,jie yra isbandyti ir ne mano vienos, tad sekmes gaminant 4u.gif
Atsakyti
Na aš pasiūlysiu super lengvą receptuką "ala varškės pyragas".Reikalas tas, kad tešlą maišiau kaip sausainiams grietiniečiams, bet kažko tešla nesigavo, man lipo prie rankų, nesikočiojo, tai neėmiau į galvą, o padariau pyragą vietoj sausainių.

Visus produktus ėmiau kaip ir priklauso grietiniečiams:
Tešla
300g miltų
75gr cukraus (aš dėjau pilną stiklinę)
1 kiaušinis
100gr grietinės
100gr sviesto
1a.š. kep.miltelių
druskos( bet nedėjau)

Minkštą sviestą sukti su cukrumi, palaipsniui dėti kiaušinį ir po šaukštą grietinės.Miltus sumaišyt su kepimo milteliais ir gerai išmaišyt su sviesto mase.Visą tą masę paskleidžiau ant skardos išklotos kepimo popieriumu.Ant viršaus dėjau varškės įdaro.

Įdaras
200gr varškės
2v.š. cukraus
1v.š. miltų
vanilinio cukraus

Viską idarui sumaišiau ir sudėjau ant viršaus.Beje varškės dėčiau 2 pakelius.Ir tešlą geriau į 2 dalis atskirti.Ir padaryt, kad varškytė eitų per vidurį, o viršų dar apklot tešla.( nu gal supratot blush2.gif ).Kepiau 200laipsnių orkaitei apie pusvalandį.

Nu skonis super smile.gif , beje tešla nesigavo tokia "'sausa sausaininė", skonis kaip sviestinių sausainiukų., Nei per kieta, nei per minkšta.

Gal yra koks panašus receptukas, nžn. tiesiog naujokė čia esu , saldumynų temose
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2007 12 15, 13:50)
pyragas varskinis skaninis

Teslai:
200 g miltu
100 g cukraus
100 g sviesto arba margarino
20 g kakavos milteliu
1 kiausinis
1 pakelis(15 g) kepimo milteliu
Idarui:
250 g cukraus
200 g sviesto arba margarino
4 kiausiniai
500 g varskes
1 pak. vanilinio pudingo milteliu
1 pak. vanilinio cukraus

Darbo eiga:

Teslai pirmiausiai iki purumo ismaisyti cukru su sviestu.tada ideti kiausini ir sumaisytus miltus, kepimo miltelius ir kakava. Gerai isminkyti tesla.Tesla padalinti i dvi dalis ( viena didesne, kita mazesne) ir su didesne iskloti apvalia kepimo forma, krastus truputi pakeliant i virsu.
Idarui: Sviesta su cukrumi isplakti iki purumo, tada viena po kito is leto deti kiausinius. Tada lengvai imaisyti varske, vanilini cukru ir vanilini pudinga ir viska sudeti i forma ant paruostos teslos. Likusi teslos gabaliuka tiesiog su pirstais padaryti belekokius nedidelius paplotelius ir isdelioti ant virsaus. Kepti 180 laipsniu karstumo orkaiteje apie 60 min.
prasom, gal kam patiks. Ki kepa mano broliene vokietijoj, pirstus galima nusilaizyti. drinks_cheers.gif


sitas pyragas laaabai skanus, jau ne viena karta ji dariau thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti