Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai-druska, cukrus, pipirai...

Visai man susisuko galva...Vieni taip sako,knygos anaip raso, o mociutes pagal savo mada...Nezinau ar reikia duoti siu produktu ar ne, o jei reikia,tai nuo kada?
Mano vaikui jau 11 men,bet kol kas jam darau maistuka atskirai ir be cukraus ir druskos, valgo gerai...Ir toliau tai daryciau,jei ne mociute,prikisdama kad vaikui TO truksta...Kaip jus darote???
Atsakyti
Siaip as irgi linkusi kol kas - bent iki metu - vengti siu produktu...
Deja, neisvengiu, nes mesiskas tyreles perku.
Ta iatidziau perskaiciusi, kas ten ieina, is vis apshalau - ir pipirai, ir acto netgi yra!
Tai tu neperku, bet pagalvojau, jei kuri nepaskaito, tai ko vaikiukui i pilveli prikisa????
Atsakyti
Pirmajai iki metu irgi grieztai jokio cukraus ir jokios druskos, o antrajai siek tiek anksciau jau daviau, bet ir tai po truputi smile.gif
Atsakyti
Jau beveik 14 men , bet vis dar nededu nei druskos, nei cukraus. O ir pastebejau, kad ji taip jau pripratus. Pvz valgo naturalu jogurta, geria kefyra, bet kai karta pabandziau duot paragaut desertinio jogurto su uogom - isspjove unsure.gif
Atsakyti
aš nekreipiu dėmesio į tokius argumentus kaip : vaikui neskanu" arba " trūksta" (nelabai suprantu ko ten gali trūkti?) ir nededu į maistą nei cukraus, nei druskos. palauks, gaus dar to gero...
Atsakyti
Jei as pati gaminu valgyti, tai nededu nei druskos, nei cukraus. Manau, kad reikiamu medziagu mazylis gauna is kitu produktu. Juk valgo ir duona, kurioje yra druskos ir sausainiu gauna paragauti (kuriuose yra cukraus). Manau kad iki kokiu 2 m. i gaminamus patiekalus ir toliau nedesiu druskos ir cukraus. Po to ziuresim....
Atsakyti
As irgi galvojau, kad nedesiu nei druskos nei cukraus ilgai ir laimingai. Sunui tai taip ir dariau. O dukra tai maisto atzvilgiu tikra teroriste - tik ir taiko nugriebt ka nors is musu leksciu. O pas mus ir pasudyta, ir pasaldinta. Taigi, paragavo - patiko ir dabar presko maisto nebenori. O dar mociute irgi megeja pas mus maisteli paskanint rolleyes.gif . Yra kaip yra, nebesuku del to sau galvos. Tik tiek, kad dabar kai seimai gaminu pamazinu druskos ir cukraus smile.gif
Atsakyti
turiu toki klausimeli - pasakykit jus man, nemokytai mamai - kokiu medziagu gali trukti vaikui, kuriu yra tik druskoje ir cukruje ????? Ar siaip vaikui truksta cukraus su drauska:) ??????
Atsakyti
QUOTE
Monikule:
Siaip as irgi linkusi kol kas - bent iki metu - vengti siu produktu...
Deja, neisvengiu, nes mesiskas tyreles perku.
Ta iatidziau perskaiciusi, kas ten ieina, is vis apshalau - ir pipirai, ir acto netgi yra!
Tai tu neperku, bet pagalvojau, jei kuri nepaskaito, tai ko vaikiukui i pilveli prikisa????


Apakus blink.gif ohmy.gif blink.gif - kokia firma cia tokia ???
Atsakyti
As irgi maniau kad druskos neduosiu iki metu, bet pries menesi vaikas mano pradejo po truputi paragauti is mano lekstes sriubytes savo sriubos su sumazintu druskos kiekiu nebevalge, valgydavo tik is mano arba tetes lekstes sad.gif
Tai dabar jau valgom vienoda sriubyte ...

O cukraus kol kas neduodu, jei reikia pasaldint ka nors (o tai buna retai, nes arbatos - be cukraus) naudoju fruktoze
Atsakyti
Respublikinis mitybos centras atliko apklausa, po kurios paaiskejo, kad lietuviai druskos naudoja daugiau negu reiketu. Pritariu pasisakiusioms mamoms, kad kudikiui nei cukrus, nei druska nera naudingi. Juk druskos naturaliai yra pvz mesoje, kam dar deti papildomai? Mano vaikui 2,5 - kaip pripratom nuo gimimo, tai iki siol nededu - ir kol kas valgo viska mielai nesudyta ir necukrinta. Aisku, jei mociutes uogiene saldi ar jogurtas saldintas -nepanikuoju, bet pastebejau, kad vaikui diegiami sveikos mitybos iprociai nejucia pereina ir mums su vyru. tik i nauda, manau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vepla: 20 sausio 2004 - 21:43
Zinot, as ir pati paskutiniu metu esu sumazinus druskos kieki. Jau mes pripratom preskiau valgyt. Dabar, kai pietaujam pas tevus, man kartais atrodo, kad per prieskonius, nei maisto skonio nesijaucia. Kaip mano vyras sako " su kecupu net sh... galima valgyt"
Atsakyti