Įkraunama...
Įkraunama...

"Kačerginės" sanatorija

Na laisves ten tikrai gana - suauge tikrai su vaikais gali eit kur nori, kada nori, gali bet kada isvezt vaika, pvz savaitgali ar siaip.

Maista issipirkt galima. O del virtuveles nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida: 05 liepos 2011 - 20:47
QUOTE(Atlantida @ 2011 07 05, 21:45)
Na laisves ten tikrai gana - suauge tikrai su vaikais gali eit kur nori, kada nori, gali bet kada isvezt vaika, pvz savaitgali ar siaip.

Maista issipirkt galima. O del virtuveles nezinau.

Aciu smile.gif
Pirma karta i sanatorija ruosiames, tai daug klausimu kyla smile.gif
Atsakyti
Mes irgi i sanatorija pirma karta keliausime, o ir amzius musu dar labai mazas,kazin ar priima metuku amziaus ligoniukus si sanatorija?


QUOTE(DuoDuo @ 2011 07 06, 08:25)
Aciu smile.gif
Pirma karta i sanatorija ruosiames, tai daug klausimu kyla smile.gif

Atsakyti
O kazin ar galima ten tiesiog vezioti i tas proceduras negyvenant ten? g.gif Nes nuo pirmadienio jau ten isvaziuojam, bet kazkaip nei laiko nei noro nera ten kiurksoti, jei 1-2 proceduros per diena tebus g.gif (mes po apsiplikymo vandenuku ten vaziuojam, tai kiek zinau ten vos 1 procedura su tokiom bedom teskiriama-Biotron lempos proceduros) g.gif
Atsakyti
puiki sanatorija 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Saltuoju metu laiku ir butent is karto po sirdutes operacijos nebevaziuociau schmoll.gif !
Atsakyti
Siunčia ir mūsų dičkį į šią sanatoriją, bet paskaičius kažkaip entuziazmas blėsta... Pati joje esu buvus prieš daug metų- man labai nepatiko, nes tiesiog nebuvo ką veikti- nuolat lijo lietus, pusė mergaičių susirgo raudonuke, pusė berniukų tymais, tai apie 2 savaites visi išbuvom izoliatoriuose doh.gif , kažkur per vidurį išsižliumbiau mamos vežtis namo.
Atsakyti
Sveikos,
Teko ir mums pabuvoti Žibutėje. Buvome vasarą, nieko blogo negaliu pasakyti. Man patiko. Ir personalas geras, ir sesutės, ir gydytoja Brazienė. Aplinka- pušynas, oras grynas. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušrikė: 12 gegužės 2012 - 08:08
O mamos su vaikais iki 4 metukų gyvena atskiruose kambariuose kiekviena?
Ačiū,kas nepatingės atsakyti 4u.gif
Atsakyti
Mano sesuo tenpraleidop 3 savaites, maitinimas sake tikrai geras-nesiskunde smile.gif, kas liecia pamokas irgi sake gerai, pazymius raso, vertina, paskui isduoda dokumenta su jais ir juos jau gryzus I mokykla suraso I dienyna. Del laisves, tai truputi mane neramino... 12 metu ir vyresnes panos jau davesi po visa kacergine ir netgi iki. To kelio link sakiu nueidavo, siuo atveju tas nesuziuretas gastroliavimas man nepatiko visiskai, dar vienas dalykas: kai ja nuvezem is karto pasklido kalbos, kad yra apsivogusi mergina , na zinot, atvaziuoji ir taip is karto prisiklausyt.. Po keliu dienu dar karta ta mergina apsivoge, na aukletoja pabara , ar informuoja tevus tai cia klaustukas. Ir pagrindinis minusas tai berniuku ir mergaiciu bendravimas: sesei teko istverti gana nemazai patyciu del to kad yra truputi stambesne ir jau turi nemaza krutine, o ir berniukai pasitaike nepesti : segebedavo ne tik "graziai " pavadinti, o ir papiesti aktus. Su procedurom tai irgi viskas tvarkoje.
Atsakyti
tai ar galima ten vaziuot ir isgyvent tas tris savaites? mes po apsideginimo. parasykit kas jau buve? maitinimas mokamas ar ne? kaip ten kamabriai yra juose tv,ar ne salta?
Atsakyti
QUOTE(deimanciuke @ 2012 11 24, 18:49)
tai ar galima ten vaziuot ir isgyvent tas tris savaites? mes po apsideginimo. parasykit kas jau buve? maitinimas mokamas ar ne? kaip ten kamabriai yra juose tv,ar ne salta?

tikrai galima. Jei vaikas iki 7 m. tai nereikia, nebent kas keitesi. Mamos su vaikais paprastai gyvena atskiram pastate. Del saltumo tiksliai nezinau, bet siais metais sanatorija yra renovuota, tai manau, kad turetu buti gerai.
Del ispudziu sanatorijoje, tai galiu pasakyti, kad ziurint kas ko iesko. Man daznai norisi nuvaziuoti i svecius pas tas mamas, kurioms yra negerai, netvarkinga ar pan ir paziureti kokia ideli tvarka yra ju namuose, ar tikrai joms nesvyla blynai, neperdega elektros lemputes ir pan.
Atsakyti