Įkraunama...
Įkraunama...

Nušvitęs? Nušvitusi?

Labas smile.gif


Aš seniai ir ilgai ilgai ilgai ieškau nušvitimo, bet - dėl to, kad ieškau - jis manęs niekaip neaplanko ir kol nesustosiu ieškoti, neaplankys sad.gif hmmmm

Labai labai norėčiau susitikti kokį nors nušvitųsį žmogų, ir, jeigu įmanoma, su juo/ja pabendrauti. Esu buvusi budistų vienuolių paskaitose, susitikimuose, įsivaizduočiau, kad jie ir yra nušvitę, bet niekad neišdrįsau to paklausti sad.gif šiaip ar taip, man tiesiog labai ĮDOMU pabendrauti, pabūti šalia nušvitusio žmogaus, galbūt lengvai pakalbėti, bet tikrai nekankinti jo(s) savo reikalavimais 'padėti man nušvisti' ar panašiai. (Žinau, kad niekas niekam negali padėti nušvisti).

Būtų labai įdomu. Nes kol kas tik sėdžiu ir žiūriu nušvitusius per youtuba sad.gif

Juk yra eilinių žmonių iš minios, kurie nušvitę! Nebūtinai turi būti dvasinis vadovas, mokytojas, vienuolis, etc.
Turiu omeny, pvz kaip šios moteriškės:
http://www.youtube.c...feature=channel
http://www.youtube.c...h?v=hA_n_QV79D8

Labai lauksiu, kad parašytumėt!
Aš vilnietė.

Labai prašyčiau man nerašyti religinių fanatikų ir panašiai smile.gif aš netikiu į dievą, ir visos religijos, mano supratimu, turėtų būti išnaikintos kaip baisus prietaras. Ilgainiui taip ir atsitiks, esu tikra.

http://www.youtube.c...h?v=kCFPgFixvcY
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limpopo: 23 vasario 2011 - 13:47
Yra toks Gintaras Lunskis, kuris save vadina buda.
Atsakyti
Daug mitų sklando apie nušvitimą, kuo labiau jo ieškosite tuo mažiau šansų, kad rasite. Gal pravers nušvitusio berniuko pokalbis šia tema, kuris nelankė jokių vienuolių ar bažnyčių....
http://www.sozvezdie...osvetlenie.html
Atsakyti


Damos, come on!!!!

taigi as SPECIALIAI parašiau ir prašiau, kad aš ieškau ne kažkokių garsenybių, o paprasto neinančio į viešumą žmogaus!!!!! Juo labiau linkų į video man tikrai nereikia!!!!! (aš jų mačiau daugiau negu Jūs)

Ar jūs išvis perskaitėt mano žinutę???!!! gal nerašykit bile ko smile.gif Labai prašyčiau. įspūdis, lyg parašėt tik perskaičiusios pavadinimą sad.gif

Gal kas nors nušvitęs perskaitys šitai ir man parašys? Laaaabai džiaugčiaus
Atsakyti
QUOTE(Limpopo @ 2011 02 23, 14:30)
Damos, come on!!!!

taigi as SPECIALIAI parašiau ir prašiau, kad aš ieškau ne kažkokių garsenybių, o paprasto neinančio į viešumą žmogaus!!!!!  Juo labiau linkų į video man tikrai nereikia!!!!!  (aš jų mačiau daugiau negu Jūs)

Ar jūs išvis perskaitėt mano žinutę???!!!  gal nerašykit bile ko smile.gif  Labai prašyčiau. įspūdis, lyg parašėt tik perskaičiusios pavadinimą sad.gif

Gal kas nors nušvitęs perskaitys šitai ir man parašys?  Laaaabai džiaugčiaus


Mano paminėtas žmogus yra visiškai paprastas žmogus...Ko dar nori? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 23, 13:58)
Yra toks Gintaras Lunskis, kuris save vadina buda.


Kiek man teko klausytis jo medziagos, tikrai buciau linkusi abejoti jo nusvitimu. Tai, kas jis galetu viska metes iseit i vienuolyna ar siaip atsizadet zemisku malonumu dar neirodo jo nusvitimo... biggrin.gif
Jis man neatrodo vienybeje su visata... antraip jam nereiketu siusti zmonems e-mailu, kad paziuretu jo video...
Papildyta:
QUOTE(Limpopo @ 2011 02 23, 14:30)
Damos, come on!!!!

taigi as SPECIALIAI parašiau ir prašiau, kad aš ieškau ne kažkokių garsenybių, o paprasto neinančio į viešumą žmogaus!!!!!  Juo labiau linkų į video man tikrai nereikia!!!!!  (aš jų mačiau daugiau negu Jūs)

Ar jūs išvis perskaitėt mano žinutę???!!!  gal nerašykit bile ko smile.gif  Labai prašyčiau. įspūdis, lyg parašėt tik perskaičiusios pavadinimą sad.gif

Gal kas nors nušvitęs perskaitys šitai ir man parašys?  Laaaabai džiaugčiaus


Common damute, ar tu tikiesi, kad nusiviteliai toks daznas reiskinys, kad tiesiog atsilieps forumietes, kurios sakys: "aha zinau, mano dede nusvites"....arba " jo jo tas bicas su kuriuo mokemes 12 metu dabar netiketai nusvito"...atsipeikek.

Ps. kam tau tas nusvitimas? nepanasu, kad jo siektum vaikstinedama po forumus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 23 vasario 2011 - 15:00
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 02 23, 14:58)

Common damute, ar tu tikiesi, kad nusiviteliai toks daznas reiskinys, kad tiesiog atsilieps forumietes, kurios sakys: "aha zinau, mano dede nusvites"....arba " jo jo tas bicas su kuriuo mokemes 12 metu dabar netiketai nusvito"...atsipeikek.




Ir aš taip pagalvojau...
Atsakyti
QUOTE(Limpopo @ 2011 02 23, 15:30)
Damos, come on!!!!

taigi as SPECIALIAI parašiau ir prašiau, kad aš ieškau ne kažkokių garsenybių, o paprasto neinančio į viešumą žmogaus!!!!!  Juo labiau linkų į video man tikrai nereikia!!!!!  (aš jų mačiau daugiau negu Jūs)

Ar jūs išvis perskaitėt mano žinutę???!!!  gal nerašykit bile ko smile.gif  Labai prašyčiau. įspūdis, lyg parašėt tik perskaičiusios pavadinimą sad.gif

Gal kas nors nušvitęs perskaitys šitai ir man parašys?  Laaaabai džiaugčiaus

Pirmiausia, taip reaguodama tikrai nenušvisit biggrin.gif

Antra, jei ieškai, tai nereiškia, kad rasi. Gerai čia parašė, kad ne kiekvienam duota. O jei neieškosi, šansai dar sumažėja.
Atsakyti
QUOTE(Limpopo @ 2011 02 23, 16:30)
Damos, come on!!!!

taigi as SPECIALIAI parašiau ir prašiau, kad aš ieškau ne kažkokių garsenybių, o paprasto neinančio į viešumą žmogaus!!!!!  Juo labiau linkų į video man tikrai nereikia!!!!!  (aš jų mačiau daugiau negu Jūs)

Ar jūs išvis perskaitėt mano žinutę???!!!  gal nerašykit bile ko smile.gif  Labai prašyčiau. įspūdis, lyg parašėt tik perskaičiusios pavadinimą sad.gif

Gal kas nors nušvitęs perskaitys šitai ir man parašys?  Laaaabai džiaugčiaus



Kyla paprastas klausimas, kaip suprantate koks yra nušvitęs žmogus ir kas yra nušvitimas? rolleyes.gif
Kaip Jūs įsivaizduojate tą nušvitimą?
Prisipažinsiu Jūsų klausimas, prašymas keistai skamba... smile.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limpopo @ 2011 02 23, 15:30)

taigi as SPECIALIAI parašiau ir prašiau, kad aš ieškau ne kažkokių garsenybių, o paprasto neinančio į viešumą žmogaus!!!!!  Juo labiau linkų į video man tikrai nereikia!!!!!  (aš jų mačiau daugiau negu Jūs)

gal matet...bet tikrai nieko nesupratot, kad ieskot dar kazko.
Jusu prasymas tuscias ir beprasmis. Toks zmogus tikrai jums nerasys.
Atsakyti
Teisinga praktika – kai nušvitimas ieško tavęs, o ne tu nušvitimo..


QUOTE(Limpopo @ 2011 02 23, 14:30)
Damos, come on!!!!

taigi as SPECIALIAI parašiau ir prašiau, kad aš ieškau ne kažkokių garsenybių, o paprasto neinančio į viešumą žmogaus!!!!!  Juo labiau linkų į video man tikrai nereikia!!!!!  (aš jų mačiau daugiau negu Jūs)

Ar jūs išvis perskaitėt mano žinutę???!!!  gal nerašykit bile ko smile.gif  Labai prašyčiau. įspūdis, lyg parašėt tik perskaičiusios pavadinimą sad.gif

Gal kas nors nušvitęs perskaitys šitai ir man parašys?  Laaaabai džiaugčiaus

Atsakyti


as noreciau pabendraut su nusvitusiu zmogum, as NEIESKAU cia nusvitimo. is kur istrauket? ar jus skaitot, kas parasyta? kaip politike.....

jeigu n metu nusvitusio nesutikau, kur siulote 21 amziuj ieskot tokio zmogaus? eit pasukciot gatvej? forumas yra priemone.

kodel nusvites zmogus man nerasys? nes Jus, nenusvitus, taip manote? yra nors viena priezastis?

kai del reagavimo, tai - nusvitimas neturi nieko bendro su 'gerumu' ar 'buvimu maloniam'. net hitleris galetu nusvisti.

bet jus nusukot tema visiskai i sona.
gal galetumet tiesiog palikt vietos cia parasyti tam zmogui, kurio zinutes as laukiu?
Atsakyti