Įkraunama...
Įkraunama...

"Antakalnio terasos"

QUOTE(flight @ 2013 08 22, 23:07)
Jei  jau už 600 T, tai ir arčiau centro galima rasti , kaip pvz., Vileišio g. mačiau pora variantų.
Rokantiškių soduose siūlo naujos statybos namus už 400 su pilna apdaila, bet karkasinius. Ir vis tiek tai, mano nuomone, būtų geriau negu butas kur nors penktam aukšte iš septynių...


Visiskai sutinku su Jumis smile.gif namas yra namas, o daugiabutis, tai kaip sakant barakas doh.gif nors buna zmoniu, kurie nenori nei zoles pjauti, nei sniego kasti, tuomet jiems belieka tik butas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2013 08 22, 23:18)
Kadangi namais labai nesidomejau, tai tik vienas įstrigęs skelbimas iš vienos paieškos (dabar gal nebeieškosiu tikslios nuorodos): Karačiūnų gatvė, Antakalnis, atsimenu tokius skelbimo raktinius žodžius.

Pas mus situacija tokia, mes turim užmiesčio namą, soduose prie Trakų, tai savaitgalius turim kur leisti, o ir pripratę prie tokio gyvenimo ritmo - savaitė mieste, savaitgalis gamtoje. Todėl gal ir norime buto, ir mums labai svarbu yra didelė erdvė žvilgsniui, sėdėti vakarais ir matyti tolius, besileidžiančią saulę... Todėl kiek esu peržiūrėjusi skelbimų, tiek senamiestyje, centre, užupyje, vis kas nors neatitinka mano reikalavimų, iš kurių svarbiausias yra tie toliai....

tada imkit tą butą viršutiniame aukšte, kuris per visą aukštą, vis skirtingą horizontą galėsit pasirinkti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 08 26, 07:18)
tada imkit tą butą viršutiniame aukšte, kuris per visą aukštą, vis skirtingą horizontą galėsit pasirinkti hihihi.gif



Taip, norėčiau aš to buto viršutiniame aukšte, betgi jis labai didelis, o mes tik dviese smile.gif Na, per daug tų 4-5 kambarių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2013 08 26, 09:17)
Taip, norėčiau aš to buto viršutiniame aukšte, betgi jis labai didelis, o mes tik dviese smile.gif Na, per daug tų 4-5 kambarių wink.gif

na dar 2-3 vaikai - ir pats tas smile.gif ir aš norėčiau to buto, bet bet, kišenės ne guminės smile.gif bet tuos namus labai jau skuba statyti, 4-5 aukštai yra, o ir šįryt mačiau, kad langus atvežė g.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2013 08 22, 23:18)
Todėl kiek esu peržiūrėjusi skelbimų, tiek senamiestyje, centre, užupyje, vis kas nors neatitinka mano reikalavimų, iš kurių svarbiausias yra tie toliai....


O kuo nepatinka butai Žirgo g daugiaaukštyje? Mačiau skelbimuose, porą pardavinėjo, buvau kartą ir gyvai užšokus. Va ten tai vaizdelis akims, toliai, saulėlydžiai saulėtekiai ir horizontai cool.gif

Va, radau, plotas nemažas, bet kambariai tik du :

http://www.skelbiu.l...s-16752727.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 27 rugpjūčio 2013 - 18:44
QUOTE(flight @ 2013 08 27, 19:42)
O kuo nepatinka butai Žirgo g  daugiaaukštyje? Mačiau skelbimuose, porą pardavinėjo, buvau kartą ir gyvai užšokus. Va ten tai vaizdelis akims, toliai, saulėlydžiai saulėtekiai ir horizontai  cool.gif

Va, radau, plotas nemažas, bet kambariai tik du :

http://www.skelbiu.l...s-16752727.html


Na, svarbiausia kuo nepatinka, tai namo dydis. Suprantu, kad bet kuris daugiabutis yra kolūkis, bet 20 aukštų..... Kuo daugiau žmonių, tuo sunkiau susitarti dėl tvarkos ir viso kito. O gal tiesiog nelimpa ta vieta ir tiek, buvau aš ten kažkada nuvažiavus, viduje nebuvau tik iš lauko apėjau tą namą.
Atsakyti
Ir kuo daugiau aukštų tuo didesnės problemos su parkavimu. Tuomet būtinai reikia imti bent vieną parkingą arba net daugiau. Juk šiais laikais su viena mašina retai gyveni su šeima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arsa75: 28 rugpjūčio 2013 - 07:47
QUOTE(Arsa75 @ 2013 08 28, 08:45)
Ir kuo daugiau aukštų tuo didesnės problemos su parkavimu. Tuomet būtinai reikia imti bent vieną parkingą arba net daugiau. Juk šiais laikais su viena mašina retai gyveni su šeima


Bet "Antakalnio terasu" projekte aplinkui namus parkingas toks minimalus, kad kraupu, taigi zmones is esmes priversti pirkti parkingus, man tokia prievarta labai nepatinka, o jei nepirksi, tai kur auto laikyt?
Atsakyti
QUOTE(JonVytė @ 2013 08 28, 10:15)
Bet "Antakalnio terasu" projekte aplinkui namus parkingas toks minimalus, kad kraupu, taigi zmones is esmes priversti pirkti parkingus, man tokia prievarta labai nepatinka, o jei nepirksi, tai kur auto laikyt?



Taip, tam tikra prievarta. Bet manęs šitas dalykas labai negąsdina, nes mes ir norime to parkingo. Aišku, būtų kur statyt mašiną lauke, nereikėtų pirkt dviejų vietų. Nors irgi kita vertus, manau kiekvienam malonu įsėst į neapsnigtą, neaplytą mašiną
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2013 08 28, 12:25)
Taip, tam tikra prievarta. Bet manęs šitas dalykas labai negąsdina, nes mes ir norime to parkingo.



O Terasose vaizdelis bent koks pro langus yra? g.gif Nebent į gatvę.. g.gif


Daugiabučio Žirgo g. niuansų nežinau, tik buvau realiai, mačiau yra gyva apsauga, labai tvarkinga laiptinė, labai erdvūs liftai (tilptų gal trys vaikiški vežimai), ir labai įspūdingas vaizdas smile.gif
O bet kuriuo atveju, tiek Beržų terasos, tiek šis variantas jau yra daugiabučiai. Ne mažabučiai namai.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 28, 16:45)
O Terasose vaizdelis bent koks pro langus yra?  g.gif Nebent į gatvę.. g.gif
Daugiabučio Žirgo g. niuansų nežinau, tik buvau realiai, mačiau yra gyva apsauga, labai tvarkinga laiptinė, labai erdvūs liftai (tilptų gal trys vaikiški vežimai), ir labai įspūdingas vaizdas smile.gif
O bet kuriuo atveju, tiek Beržų terasos, tiek šis variantas jau yra daugiabučiai. Ne mažabučiai namai.


o sakykite kaip su mokesciais uz paslaugas gal zinote, na tokia kaip apsauga, brangiai i menesi gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(JonVytė @ 2013 08 28, 17:49)
o sakykite kaip su mokesciais uz paslaugas gal zinote, na tokia kaip apsauga, brangiai i menesi gaunasi?



Visiškai nieko nežinau blush2.gif Tiesiog teko kartą užsukti vienu reikalu, tai paliko neblogą įspūdį, o ir gyvenu netoli. Dar patiko, kad žmonės tiesiog laiptinės aikštelėse, koridoriuose prie savo buto durų laiko dviračius, vaikų vežimus - spėju, ten saugu. g.gif Kadangi čia buvo užsiminta apie įspūdingą vaizdą pro langus, tai ir toptelėjo galvon smile.gif Be abejo, galvojant rimtai reikėtų pasidomėti apsaugos ir kitų paslaugų kainom, komunalinėm kainom, garso izoliacija, kokybe etc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 28 rugpjūčio 2013 - 18:19