Įkraunama...
Įkraunama...

** Čia Šiauliečiai statosi namus **

QUOTE(zojux @ 2011 03 08, 11:53)
O is vidaus tada kuom?
Turi buti medziaga neigerianti dregmes, kad neparastu savo savybiu, o garai tikrai randa keliu kur ir kaip patekti.


yra specialus glaistas, atsparus drėgmei. Nepriklausomai nuo blokelių jis rekomenduojamas virtuvės luboms, angokraščiams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aulina: 08 kovo 2011 - 11:32
Su mūsų diena, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(litunas @ 2011 03 07, 18:48)
ne fasonas ana tema .

dar pabuk , Dovis ateis...............kadanors

Neapsisisiok tik is mandrumo. Ka tu ten veiki, statai ar griauni g.gif Tai ir judek sava vaga.....
Atsakyti
Reikia pagalbos. 4u.gif Gal kas zinote patikimus misko vezejus? reikia parsigabenti mediena is Panevezio i Siaulius.
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2011 03 08, 12:53)

Papildyta:
O is vidaus tada kuom?
Turi buti medziaga neigerianti dregmes, kad neparastu savo savybiu, o garai tikrai randa keliu kur ir kaip patekti.
Papildyta:
Gal as saliskas pasirodysiu (bet be isizeidimu  mirksiukas.gif ), bet man sitie blokeliai kazkodel yra nei blokeliai nei tikrai ne siltinimo medziaga. Atsimenu daug buvau diskutaves apie blokelius blokeliu temoje, tai tenoriu plestis.
Na vien minejau jau del dregmes poveikio ju savybems, del jus mechaninio silpnumo.
Na nezianu jokios ju savybes geresenes uz kitus bet kokius blokelius apart ju mistinio "siltumo"  doh.gif

Termovizine nuotrauka nerodo varzos, ji parodo defektus, silumos skirtumus, kur iseina siluma.
Apie siltuma reikia spresti individualiai.


Nebepakeisiu, tai tiesa ax.gif , bet ramiau bus, tikiuos neigriusim kada nors is antro auksto...  Man jie kazkokie zaisliniai atrodo, na, bet jei vyras renka, tai as i tokius dalykus ir nesikisau... As interjera kursiu... mirksiukas.gif


...jusu namas stovi, jus juo patenkinti, tai ko dar reikia... mirksiukas.gif nekeisite juk blokeliu net jei ir pridiskutuosime ka idomaus  lotuliukas.gif

Atsakyti
beskubedama, kazkui i komentaro viduri savo zodzius iterpiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 03 08, 07:04)
vienas is variantu... smile.gif  kokia spalva?



mes irgi betonines cerpes dejom. Benders firmos. spalva- juodai pilka arba grafito... na albume matosi.
skarda rinkomes irgi tamsiai pilka ir lietvamdzius, tik nepasakysiu kokios firmos.

Su moters diena visas moterytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre.v: 08 kovo 2011 - 16:40
QUOTE(Dovis @ 2011 03 08, 13:31)
Neapsisisiok tik is mandrumo. Ka tu ten veiki, statai ar griauni g.gif  Tai ir judek sava vaga.....



tu gal man nepasakok ka daryt as nesiulysiu kur tau ait ?
Atsakyti
QUOTE(litunas @ 2011 03 08, 18:50)
tu gal man nepasakok ka daryt as nesiulysiu kur tau ait ?


ne ait ,o eiti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ihmantas: 08 kovo 2011 - 18:41
QUOTE(Ihmantas @ 2011 03 08, 20:41)
ne ait ,o eiti  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 03 07, 02:07)
na  tavo nuotraukoj tai prastokai matos, tik sonelis- va kad visa stogo butu... bigsmile.gif
gal tokia? http://www.alnida.lt...in-13v-923.html
lietvamzdzius ir as ziuriu- spalvynas skurdokas.


Ambre, jau kaip graziai tos blizgancios cerpes atrodo bigsmile.gif thumbup.gif ypac kai saule sviecia stogas atrodo kaip slapias. jeigu dar kada nors statyciaus nama lotuliukas.gif tai tik tokias cerpes deciau.


Su musu svente mergaites, su KOVO 8-taja su pavasariu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masajugi: 08 kovo 2011 - 20:07
QUOTE(masajugi @ 2011 03 08, 21:55)
Ambre, jau kaip graziai tos blizgancios cerpes atrodo bigsmile.gif  thumbup.gif ypac kai saule sviecia stogas atrodo kaip slapias. jeigu dar kada nors statyciaus nama  lotuliukas.gif tai tik tokias cerpes deciau.

aha, jos tokios permainingos-kai sauleta -tai tikrai blizga-net i skarda supanaseja lotuliukas.gif
Atsakyti