Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

QUOTE(D.E*V.A @ 2011 11 01, 20:19)
mastau.gif ot nežinau tikrai ar ji čia vienintelė,bet va mano vyro sesuo Šviesa tai vienintelė Lietuvoj,nu gal jau kas ir davė tokį vardą  mastau.gif

muzikos mokytoja buvo Šviesuolė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E*V.A @ 2011 11 04, 14:35)
kokia reikšmė? g.gif

QUOTE(muminukas @ 2011 11 05, 08:07)
upės pavadinimas. bet ir aš abejoju kaip milė  smile.gif


Ir dar bažnytinių pareigų pirkimas viduramžiais. doh.gif
Atsakyti
Na man atrodo, kad jie tiesiog pamandrino Simoną g.gif
Laikraštyje užmačiau vidutinio amžiaus moterį Uogą bigsmile.gif
Apie mokytoją Kilnutę jau turbūt minėjau.
Atsakyti
Geriau nemandrinti vardo, jei pamandrinta versija turi ir kitą reiškmę. smile.gif Kaip sakoma, iš didelio rašto išėjo iš krašto.

Šiandien Rufas švenčia vardadienį. Įdomus vardas. Tokį ir gyvūnui duočiau. smile.gif
Atsakyti
Man tai atrodo,kad is to mandrumo teveliai iseina is proto,su tais keistais vardais,kuriuos jie susapnavo,ar per seriala mate.,arba vos ne gyvunu vardus deda.Juk zmogui vardas sakykim,kad (jei nenores keistis) visam gyvenimui,kaip sena moteri,o jei dar stora sakykim Liepa vadinti? biggrin.gif Ir siaip keistu vardu zmones prigalvoja.
Atsakyti
Iš dokumentų du vardai - Megė ir Banga.
Atsakyti
Mergina, studentiško amžiaus kažkur - Santautė.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 11 05, 10:36)
muzikos mokytoja buvo Šviesuolė ax.gif

va bigsmile.gif pasakysiu,kad jau nebe vienintelė biggrin.gif
Atsakyti
O aš tik neseniai sužinojau Nomedos Marčėnaitės anūkės vardą... doh.gif Frida Ava.
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2011 11 14, 21:36)
Iš dokumentų du vardai - Megė ir Banga.


tie Erškėčių paukščiai... wub.gif biggrin.gif
turėjau kaimynę Bangą. iš tiesų šiaip sau pasirinkimas, sakyčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrehp @ 2011 11 11, 19:11)
,o jei dar stora sakykim Liepa vadinti? biggrin.gif

nu o ką? man Liepa nei su jaunyste,nei su lieknumu kažkaip nesisieja. Mano mamos sesuo (60 plius metų) Rūta. Kai jai močiutė davė tokį vardą visas kaimas žvengė,mol karvės vardas-Rūta,Žibutė ir t.t. tipo karvių vardai,bet va dabar Rūta joks ten karvės vardas ax.gif Tiesą sakant ir tada nebuvo,bet kaimui atrodė kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 11 18, 10:51)


drinks_cheers.gif pavadina Stefanija - neįsivaizduoju mažo vaiko tokiu vardu, pavadina Liepa - neįsvaizduoju bobutės tokiu vardu doh.gif tai kaip jau vadint, kad ir mažą vaiką , ir bobutę įsivazduotų? fantaziją reikia lavinti cool.gif
Atsakyti