Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

[quote=liepa27,2011 03 21, 09:39]
4u.gif as uzsisakiau iki 200 o,o1 tikslumu,tai is siu pirkciau iki 300 g-0.01 tikslumo arba iki 100 g-0.01 tikslumo ax.gif
Papildyta:

O neatrodo, kad per maža tokio svorio? Aš kažkaip pagalvoju, juk indelis vistiek dėsis, po to tik į jį dėsim produktus ir sversim (juk patogiau taip), tai indeliai paprastai būna sunkesni nei 100 g...Nežinau , visai pasimetus sad.gif
Atsakyti
[quote=Rasskee,2011 03 21, 10:46]
[quote=liepa27,2011 03 21, 09:39]
4u.gif as uzsisakiau iki 200 o,o1 tikslumu,tai is siu pirkciau iki 300 g-0.01 tikslumo arba iki 100 g-0.01 tikslumo ax.gif
Papildyta:

O neatrodo, kad per maža tokio svorio? Aš kažkaip pagalvoju, juk indelis vistiek dėsis, po to tik į jį dėsim produktus ir sversim (juk patogiau taip), tai indeliai paprastai būna sunkesni nei 100 g...Nežinau , visai pasimetus sad.gif
[/quote]
4u.gif tai gi juose yra nunulinimo f-ja,patatai indeli,spaudi-tare,pili ar dedi norima produkta i indeli ir indelio svoris atsimeta,rodo tik svori produkto,kuris indelyje,as turiu ir gramo tikslumo svarstykles 1g-5 kg,bet kjei reikia 1 gramo produkta pasvert,jos nebetinka,imkit 0.01-300 g ir ju tikrai pakaks kremu gamybai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 21 kovo 2011 - 11:13
O kurį terometrą iš čia http://www.buyincoin...-Jewelry-Tools/ geriausia imti?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 20, 13:41)
ir kas jam nutinka ilgai stovint, tavo manymu?



iki begalybes neimanoma islaikyt svaraus vandens, nes mikrobine tarsa ji pradarius ir naudojant, tikrai atsiras. Aisku per 3 dienas nesurugs, bet ilgainiui bakteriju ir grybeliu ten tikrai prisidaugins. As tikrai pradarius dedu i saldytuva, o kazkada kai pamirsau keletui dienu, tai isvirinau pries naudojant. Kiekvienam savo, bet manau norint svaraus kremo, galima ir pasistengt uztikrint kiekvieno etapo ir ingrediento svaruma smile.gif
Atsakyti
Paloma, kodėl nebegalima tavo blogo skaityti blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 03 21, 14:37)
Paloma, kodėl nebegalima tavo blogo skaityti  blush2.gif ?


Ir mane domina ax.gif Labai gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 03 21, 15:45)
Ir mane domina ax.gif Labai gaila  verysad.gif

Nu čia dabar.. manęs irgi neįsileidžia doh.gif
Atsakyti
Merginos, aš čia nevisai į temą, bet AZ temos neradau... blush2.gif
Az rasulo molio neparduoda? Niekaip nerandu. O gal čia tas pirmasis green illite molis? Pagal aprašymą poveikis panašus

AZ MOLIAI

Ar kur kitur perkate? Nes pvz iš AN po 100g man nelabai apsimoka pirkti, aš iš jo vis kaukes darausi, dabar dar sumąsčiau prausiklį pasigamint. Norėtųsi iškart prigriebt 500g, kaip pvz AZ pakuoja tokį kiekį.

Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 03 21, 15:30)
Merginos, aš čia nevisai į temą, bet AZ temos neradau... blush2.gif
Az rasulo molio neparduoda? Niekaip nerandu. O gal čia tas pirmasis green illite molis? Pagal aprašymą poveikis panašus

AZ MOLIAI

Ar kur kitur perkate? Nes pvz iš AN po 100g man nelabai apsimoka pirkti, aš iš jo vis kaukes darausi, dabar dar sumąsčiau prausiklį pasigamint. Norėtųsi iškart prigriebt 500g, kaip pvz AZ pakuoja tokį kiekį.


moliu maciau www.aromaparadise.lt, www.aromanatural.lt, www.bodylink.lt, www.love-eco.lt. tik jei nori didesniu kiekiu, reik jau asmeniskai kreiptis. gal nuolaidu pritaikys, jei pirksi didesniais kiekiais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 03 21, 16:30)
Merginos, aš čia nevisai į temą, bet AZ temos neradau... blush2.gif
Az rasulo molio neparduoda? Niekaip nerandu. O gal čia tas pirmasis green illite molis? Pagal aprašymą poveikis panašus

AZ MOLIAI

Ar kur kitur perkate? Nes pvz iš AN po 100g man nelabai apsimoka pirkti, aš iš jo vis kaukes darausi, dabar dar sumąsčiau prausiklį pasigamint. Norėtųsi iškart prigriebt 500g, kaip pvz AZ pakuoja tokį kiekį.

Parduoda ax.gif http://www.aroma-zon...ns_ailleurs.asp paskutinis RHASSOUL du MAROC en poudre 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti