Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 6

Kviečiu į naują temą. 4u.gif

Senoji tema- http://www.supermama...howtopic=649622 (pirmame poste yra nuorodos į 1- 4 temas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 24 vasario 2011 - 13:04
Kodel, manau, kad ir nueitu issitirti...
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 02 24, 13:20)
Kodel, manau, kad ir nueitu issitirti...


Optimizmas visada gerai.
Atsakyti
Pagal 5 temos paskutine minti apie regejima...
Buvau tolerege nuo 5 metuku,-kas man netiko seimoje,- ogi amzinai mamos priekaistai,-esu tokia, busiu anokia. Gerai, kad tetis vis didziuodavosi manimi (nors labai grieztas), tai kazkaip laikui begant viskas susitvarke (akys mato, skaito, galva supranta, pasijauciau mokykloje stipri) ir akiniai liko stalciuje.
Mano vaikas..tie patys mano akiniai, bet nuo 3 metuku...As ''maitinu'' ji tokiais pat ''reikia'', ir ''esi toks, busi anoks'', bet su ''priedu''...busi kaip tavo tetis...Be kurio mes augame. Tai va to ''priedo'' pasekmes jau turejome...desines seklides hidrocele.
Tai nera ka daugiau ir pridurti. doh.gif
Ir suprantu, ir zinau, bet taip sunku atprasti, persilauzti, bet stengiuosi. 4u.gif
Kazkur skaiciau, kad toleregiai bijo (matyti-jausti) ateities, o trumparegiams nepatinka matyti dabarti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dawi @ 2011 02 24, 15:06)
Pagal 5 temos paskutine minti apie regejima...
Buvau tolerege nuo 5 metuku,-kas man netiko seimoje,- ogi amzinai mamos priekaistai,-esu tokia, busiu anokia. Gerai, kad tetis vis didziuodavosi manimi (nors labai grieztas), tai kazkaip laikui begant viskas susitvarke (akys mato, skaito, galva supranta, pasijauciau mokykloje stipri) ir akiniai liko stalciuje.
Mano vaikas..tie patys mano akiniai, bet nuo 3 metuku...As ''maitinu'' ji tokiais pat ''reikia'', ir ''esi toks, busi anoks'', bet su ''priedu''...busi kaip tavo tetis...Be kurio mes augame. Tai va to ''priedo'' pasekmes jau turejome...desines seklides hidrocele.
Tai nera ka daugiau ir pridurti.  doh.gif
Ir suprantu, ir zinau, bet taip sunku atprasti, persilauzti, bet stengiuosi.  4u.gif
Kazkur skaiciau, kad toleregiai bijo (matyti-jausti) ateities, o trumparegiams nepatinka matyti dabarti. 4u.gif


Pagirtina! Ir puikiai suprantu ka isgyveni, bet svarbiausia nesustoti pusiaukeleje...o dar svarbiau nesigrezioti.Nutildzius prota, rimsta emocijos, nebelieka praeities ir tada atsiveria dabartis, kur tereikia istarti zodi ir vyksta manifestacija
Atsakyti
QUOTE(dawi @ 2011 02 24, 15:06)
Pagal 5 temos paskutine minti apie regejima...
Buvau tolerege nuo 5 metuku,-kas man netiko seimoje,- ogi amzinai mamos priekaistai,-esu tokia, busiu anokia. Gerai, kad tetis vis didziuodavosi manimi (nors labai grieztas), tai kazkaip laikui begant viskas susitvarke (akys mato, skaito, galva supranta, pasijauciau mokykloje stipri) ir akiniai liko stalciuje.
Mano vaikas..tie patys mano akiniai, bet nuo 3 metuku...As ''maitinu'' ji tokiais pat ''reikia'', ir ''esi toks, busi anoks'', bet su ''priedu''...busi kaip tavo tetis...Be kurio mes augame. Tai va to ''priedo'' pasekmes jau turejome...desines seklides hidrocele.
Tai nera ka daugiau ir pridurti.  doh.gif
Ir suprantu, ir zinau, bet taip sunku atprasti, persilauzti, bet stengiuosi.  4u.gif
Kazkur skaiciau, kad toleregiai bijo (matyti-jausti) ateities, o trumparegiams nepatinka matyti dabarti. 4u.gif

Tiktai kodel senatveje genda akys daug kam, maniau, jog nusidevi...
Gal tikrai, prisiminiau, juk senatveje dazniau buna toliaregyste? Jei neklystu?Gal tada jie bijo matyti ateiti - mirti...O ka tada reiskia, kai akys plevele apsitraukia. Pamirsau kaip vadinasi ta liga, operuoja nuo jos daug senu zmoniu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 24 vasario 2011 - 16:43
QUOTE(mėnulis @ 2011 02 24, 17:40)
Tiktai kodel senatveje genda akys daug kam, maniau, jog nusidevi...
Gal tikrai, prisiminiau, juk senatveje dazniau buna toliaregyste? Jei neklystu?Gal tada jie bijo matyti ateiti - mirti...O ka tada reiskia, kai akys plevele apsitraukia. Pamirsau kaip vadinasi ta liga, operuoja nuo jos daug senu zmoniu...

Tai kataraktas
O senejimas jau atskira tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 24 vasario 2011 - 16:45
blush2.gif Reikia būti nepakusniai, tada ir akys bus geros 4u.gif Ne taip paprasta viską pakeisti.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 02 24, 17:44)
Tai kataraktas
O senejimas jau atskira tema

ar katarakta turintys zmones irgi bijo kazka matyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 02 24, 17:40)
Tiktai kodel senatveje genda akys daug kam, maniau, jog nusidevi...
Gal tikrai, prisiminiau, juk senatveje dazniau buna toliaregyste? Jei neklystu?Gal tada jie bijo matyti ateiti - mirti...O ka tada reiskia, kai akys plevele apsitraukia. Pamirsau kaip vadinasi ta liga, operuoja nuo jos daug senu zmoniu...

visada viska galima paaiskinti smile.gif
pvz. senatveje zmones nebenori matyti erzinancias smulkmenas, bet nori matyti savo didelius padarytus gyvenime darbus.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 02 24, 17:56)
visada viska galima paaiskinti  smile.gif 
pvz. senatveje zmones nebenori matyti erzinancias smulkmenas, bet  nori matyti savo didelius padarytus gyvenime darbus.

svarbu į viską pažvelgti kūrybiškai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2011 02 24, 19:06)
svarbu į viską pažvelgti kūrybiškai  thumbup.gif


Na taip, lengviausia kūrybiškai žvelgti į akinių rėmelius ax.gif
Atsakyti