Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras darboholikas

QUOTE(Ksesanko @ 2013 09 09, 12:20)
Bet as auginsiu 3 ar daugiau vaiku. vadinasi jie bus mokesciu moketuojais ir pakels musu valstybes demografini lygi  cool.gif  Beje mano vyras moka tieeek mokesciu, kuriais musu seima visiskai nepasinauduoja....Nes as pvz negaudavau ne cento is valstybes uz motinystes atostogas. O mano drauge isdirbusi vos 9 men. augina jau trecia vaika ir gauna pasalpa. Jos vyras jureivis nemoka mokesciu...Idomu uz kieno pinigelius gauna?? Ir uz kieno mokescius u vaikai lankys mokyklas, darzelius??? ir tokiu  eimu, kurie nauduojasi istatymu spragomis DAUG smile.gif Tad mano vyro mokesciai nezinia kur nueina...Mamai pensininkei jis taip pat padeda ir duoda per menesi antraja pensija. Mano teveliui - invalidui taip pat padeda, nes musu valstybei jis neatrodo nedarbingu!!! Tad apie mokescius patylekite...


Auginant 3, ar daugiau vaiku, dar nera faktas, kad jie liks Lietuvoje ir bus mokesciu moketojais. Lietuva yra laisva salis, joje niekas zmoniu neikalina, turi galimybe keliauti ir gyventi ten kur zmogui geriau. Tad kalbeti apie neva dar tik ateityje galimus mokesciu moketojus, demografija ir t.t. cia viskas baisiai salygina, burimas is kavos tirsciu.

Na ir kas kad jusu seima nepsinaudoja. Itariu, per du dirbancius mokesciu iplaukos susidaro dar didesnes, o jei dar jie abu karjeristai, tai ir ligiuotis su jais neverta.

O savo artimais rupinasi, anot jusu, tik tiek kurie augina daug vaiku, nera karjeristai?
O jusu manymu nerasime piktnaudziaujanciu ismokom daugiavaikiu tarpe, kur zmonos nedirba?
Rimtai nesuprantu, jusu pastovaus priespastatymo. Nepagaunu kampo kuo tai susije su aptariama tema.
O kodel apie mokescius negalima kalbeti? Jus gi karjeristu neva "objektyvu" ju gevensenos "paveiksliuka" vaizduojate.

Kad uzauginti DORUS zmones, o ne vien, neva mokesciu moketojus, nebutina atsisakyti karjeos. Karjera tam tikrai nemaiso, gal is saves pastangu, savo laiko planavimo reikia daugiau, mastanciam ir norinciam dirbti zmogui, nemanau, jog tai yra problema, ar minusas auginant vaikus.






Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 09 08, 07:00)
Jei as nenoriu ir nemoku islaikyti seimos, tai as ir radau sau vyra,

nu cia labai mieloji rizikuoji. net paaugliui sunui pasakysiu: gultis galeis i lova tik tuomet, jei busi pasiruoses finansiskai auginti pradeta vaika.
tas pats galioja ir moteriiai, ypac jai. ar ne moterys ir lieka su vaikais dazniausiai? ax.gif

gal tiesmukai, bet: jei "nemoki" islaikyti seima tai kaip galima leisti sau daugintis? ne, nu bet tikrai. o maza ka, ar vyras numirs, ar seneliai/tevai, kurie remia maistu is kaimo doh.gif tai kas tada? atiduosi vaikus valstybei?
Papildyta:
QUOTE(Ksesanko @ 2013 09 08, 07:00)
bet jei vyras grizta i jaukius, kvepiancius skaniu maistu namus. Kur ji pasitinka mylintis vaikai ir laiminga zmona. Nepavargusi ir nenervuota del darbibniu problemu, tai vargu ar toks vyras nores begti kazkur  lotuliukas.gif  Ir toks vyras nores dirbti ir uzdirbti del savo seimos.

gerai jei taip bus. kita vertus, gal vyra nerviuos visad chyzinis moters veidas, ji manys, kad nera su ja apie ka kalbetis (nebent pati moteris aktyviai domisi vyro veikla, problemom ar siaip svieciasi), vyras gal jaus, kad moteris visiskai nutolusi nuo jo darbo, ieskos tuomet kolegu/iu ir tt. visokie scenarijai gali buti 4u.gif vaje, ir dar kaip vyrai bega ne vien nuo karjerisciu, bet ir nuo namu seimininkiu, ypac nuo ju....net nezinau kodel...gal pasakojimu daugiau esu girdejus, netikslingas vaizdas. arba jei nebega, tai pajute valdia/valdzia ant bejeges zmonos, ja skaudina su kitais rysiai ir tt. - nes zino, kad ji nepajegi bus pabegti nuo jo su trim vaikais nedirbusi nnn metu....ir juolab jei be pajamu....

bet kokiu atveju - tu pasirinkai - esi laiminga bent pa kolkas - tai tavo teise ir pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 09 09, 12:20)
Bet as auginsiu 3 ar daugiau vaiku. vadinasi jie bus mokesciu moketuojais ir pakels musu valstybes demografini lygi  cool.gif  Beje mano vyras moka tieeek mokesciu, kuriais musu seima visiskai nepasinauduoja....Nes as pvz negaudavau ne cento is valstybes uz motinystes atostogas. O mano drauge isdirbusi vos 9 men. augina jau trecia vaika ir gauna pasalpa. Jos vyras jureivis nemoka mokesciu...Idomu uz kieno pinigelius gauna?? Ir uz kieno mokescius u vaikai lankys mokyklas, darzelius??? ir tokiu  eimu, kurie nauduojasi istatymu spragomis DAUG smile.gif Tad mano vyro mokesciai nezinia kur nueina...Mamai pensininkei jis taip pat padeda ir duoda per menesi antraja pensija. Mano teveliui - invalidui taip pat padeda, nes musu valstybei jis neatrodo nedarbingu!!! Tad apie mokescius patylekite...

Na ir kas? Ir dirbamos moterys uzaugina ne viena vaika, mokesciu. MOketoja.
Vyras islaiko ir jus ir jusu tevui. Gerai. Bet va jums asmeniskai nestinga daugiau....?
Atsakyti
Sudas tie pinigai, galiu pasakyt, jai del ju aukoji savo seima, neverti tiek. Savo kailiu patyriau, pats jureivis buvau naftos grezimo laive, meciau velniop puikiai apmokama darba, dabar pradejau nuo nulio, nors ir uz 10 kart mazesni atlyginima dirbu, bet esu nuolat su savo seima ir nors pinigu yra dabar nepalyginamai maziau, as esu (manoji taip pat) nepalyginamai laimingesni wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ozito @ 2013 09 09, 21:22)
Sudas tie pinigai, galiu pasakyt, jai del ju aukoji savo seima, neverti tiek. Savo kailiu patyriau, pats jureivis buvau naftos grezimo laive, meciau velniop puikiai apmokama darba, dabar pradejau nuo nulio, nors ir uz 10 kart mazesni atlyginima dirbu, bet esu nuolat su savo seima ir nors pinigu yra dabar nepalyginamai maziau, as esu (manoji taip pat) nepalyginamai laimingesni wink.gif


O jei pinigai ne tikslas, o bonusas uz kaifa, kuri tu gauni dirbdamas megstama darba?
Nori pasakyti, kad megstamas darbas, pinigai, priestarauja savokai - laiminga seima, dori vaikai?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2013 09 09, 21:30)
O jei pinigai ne tikslas, o bonusas uz kaifa, kuri tu gauni dirbdamas megstama darba?
Nori pasakyti, kad megstamas darbas, pinigai, priestarauja savokai - laiminga seima, dori vaikai?

taip, tam tikrais atvejais. labiau nei pinigai šeimai reikalingas dėmesys, buvimas kartu. Nei jūrininkų, nei tolimųjų reisų vairuotojų ir pan šeimos to neturi. Man asmeniškai geriau duoną graužt, bet kartu, nei kotletus - atskirai.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2013 09 08, 12:03)
Dar betruko, prie saves menkinimo priduti, kad moterys niekam tikusios vairuotojos ir aplamai joms mokslo nereikia, uzteks virtuves, vaiku, baznycios.


Kaizerį, kaizerį pamiršot!

Šiaip yra moterų, kurios sugeba suderinti stulbinančią karjerą su šeima (apie Marissa Mayer kalbu :)), tačiau tendencija, kad vis daugiau moterų iš vis vaikų nenori, pakankamai pastebima net čia, SM forume. O tai jau didžiulė problema visai visuomenei. Gal tie trys Lietuvoje gimę ir užaugę vaikai ir emigruos, o gal ir ne, to dar niekas nežino (Švedija prieš 50 metų irgi susidūrė su didžiule emigracijos problema), bet užtat tikrai galima pasakyti, kad negimę vaikai Lietuvos pensininkų nemaitins. Aš iš vis už tai, kad didžiuoji pensijos dalis būtų mokama iš vaikų mokamų mokesčių. Sovietmečiu bent specialus mokestis buvo vaikų neturintiems, dabar gaunasi taip, kad vaikus auginantys parūpina pensiją "karjeras darančioms". Esmė tame, kad nebus vaikų - niekam nebus įdomu kiek ten jūs per savo karjerą mokesčių sumokėjot, pas mus yra ne kaupiamoji, o skirstamoji pensijų sistema. Taigi, gerus vaikus užauginanti namų šeimininkė, mano manymu, visuomenei (bent lokaliai, t.y. šios šalies) atneša daugiau naudos, nei bevaikė, kad ir daug uždirbanti karjeristė.


P.S. Man asmeniškai "basa, nėščia, virtuvėje" nėra idealas, ir aš - už dirbančias moteris ir prieš užsidarymą tarp keturių sienų. Bet bevaikė moteris, mano manymu - tiesiog grėsmė visuomenės egzistavimui. Kažkodėl, deja, tos bevaikės - kaip tik išsilavinusios ir gerus vaikus galėjusios užauginti, o vat kad kažkokia asociali būtų bevaikė - tai net nežinau, ar tokių būna. Ir tai labai, labai liūdna.


Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 09 06, 18:36)
Vadinasi, savirealizacija, buvimas visateisiu visuomenes nariu, na, gal neteisingai sakau, ne visateisiu, o lygiu vyrui, nera siekiamybe?



drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Ksesanko @ 2013 09 08, 10:00)
Cia mes susiduriame su skirtinga vertybiu sistema. As jauciu savirealizacija ir tai, kad esu visavertis visuomenes narys duodama visuomenei puikius, kulturingus, protingus vaikus.


O tai dirbančių moterų vaikai prasti, nekultūringi ir kvaili? lotuliukas.gif Oi, įdomiai čia jūs. Kol vaikai dar neužauginti, sakyti, kad jūsų vaikai geresni nei kažkokios dirbančios moters vaikai, gal per drąsu g.gif O tai kaip jūsų nuomone, auginti ,,gerą" mergaitę? jai mokytis nėra tikslo, nes ,,gera" mergaitė vis tiek norės ,,teisingai" sėdėti namie ir auginti kitus ,,gerus vaikus"? tai ,,geros" mergaitės pasižymi tuo, kad išmoksta ,,kedenti plunksneles" vardan gero vyro susiradimo, gražiai elgtis prie stalo ir skaniai gaminti? Tai gal apskritai grįžtam 80 metų atgal, ir lauk moteriškes iš organizacijų bei įstaigų vardan ,,geresnės" visuomenės hihihi.gif

Aš nesakau, kad visos turi dirbti ir moteris neturi teisės būti namų šeimininke. Žinoma, turi, bet jūsų pasisakymai labai kategoriškai nukreipti prieš visas ,,karjeristes", t.y. dirbančias moteris apskritai. Lyg tai moterys turėtų nedirbti, arba tik vaidinti kad dirba, bet tik nepersistengti (na, 3 valandas 2 k. per savaitę pakaukšėti kablais po vyro nupirktą jai butyką geriausiu atveju g.gif )


kalbant į temą, tokios moteriškės, kurios skundžiasi, kad vyras per daug dirba (turiu omenyje darbą, už kurį mokamai pinigai, o ne tai kai vyras prisigalvoja visokių nenormalių, tik laiką ėdančių darbų, pvz. sodininkauja velnias žino kam vietoje to kad būtų su šeima), kai jis nori užtikrinti geresnę buitį (ko beje, tos priekaištaujančios, dažniausiai iš jų ir reikalauja, tik jos norėtų, kad vyrui pinigai ateitų iš niekur ir dideli, t.y. būtų ir laiko, ir pinigų, kas retai suderinama) yra tiesiog PADLOS, atsiprašau už išsireiškimą. na, tai tiesiog negarbinga ir nesąžininga turint omeny šalies ekonominę situaciją ir t.t.
O šiaip šeimoje turėtų būti susitarta dėl tokių visokių dalykų. Norit turtingo vyro kuris nedirba - ieškokite kokio mafuko arba turtingų tėvų vaikelio. Nenorit dirbančio vyro - sakykit: ,,brangusis, nereikia mums to namo, liksime 5 asmenų šeima geriau gyventi 2 kambarių bute, tik tu, mielasis, kasdien grįžk iš darbo 18 valandą ir nedirbk savaitgaliais, nes buvimas su tavimi mums daaaug svarbesnis nei gera buitis".
O dar geriau pabandyti pačioms uždirbti tuos pinigus be viršvalandžių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bride: 10 rugsėjo 2013 - 23:45
nu siaip nebutinai dirbt iki isnaktu kad uzdirbt gerai, vat ikale mums nuo mazens, kad norint gerai uzdirbt reikia ilgai ir sunkiai dirbt, briedas kaskoks. Gerai uzdirbt galima ir is vis nieko nedirbant, svarbu, kad kiti daug dirbtu uz tave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2013 09 10, 23:29)
kalbant į temą, tokios moteriškės, kurios skundžiasi..

Logiška, kai skaitai..

Ale būna dienų (čia aš apie save), kai emocijos ima viršų ir logika pasimiršta..
Grįžti iš darbo, pasiimi vaiką, kūreni namus, valgyt darai, ūkį apeini.. Viskas ok, kai vaikas geba ramiai pažaisti.. O kai atėjęs nuolat tampo už rankų rėkdamas doh.gif
Norisi tikrai nusišaut..
Va tokiom dienom ir gauna vyras malkų lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 07 lapkričio 2013 - 11:54
mes remontuojam nama , tai buna taip kartais kad užsiciklina ir pareina tamsoje , tada jau nervinuosi kad su mumis nepabuna , juk vaikas nesupranta kad tetis negali , užsiėmes visa diena . nežinau, jai tai testusi nuolatos -negalečiau taip gyvent , kam tada šeima jaigu jai skiriama mažiausiai demesio , taip viena diena gali pamatyti kad nieko bendro jau nebera apart to namo ....
Atsakyti
Mano ex -darboholikas juodas, o dar be darbu rasdavo ir kitu pramogu kol "dirbdavo" smile.gif
Atsakyti