Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: orginalūs ar padirbti

Turiu Chance edp (ne Chance eau tendre) ir man irgi atrodo viskas ok.
Atsakyti
Turiu Chance ir Chance eau fraiche. Kvepaliukai jusu idetose foto man atrodo originalus 4u.gif
Atsakyti
ne taip parašiau - CHANCE'ų visai neturėjau... blush2.gif

AČIŪ, mergaitės, jūs pačios šauniausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif ...
Atsakyti
Kaip galvojate, ar pigu.lt, parfumexpress.lt, olialiashop.lt ir kitose kvepaliukai originalus? Mane prigasdino, kad ir parduotuvej galima nusipirkti "padielka"?
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2011 03 05, 09:42)
Kaip galvojate, ar pigu.lt, parfumexpress.lt, olialiashop.lt ir kitose kvepaliukai originalus? Mane prigasdino, kad ir parduotuvej galima nusipirkti "padielka"?



Žinoma, kad originalūs smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Prasau jusu pagalbos: kaip manote, ar sie kvepalai yra originalus? Is anksto dekoju 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2011 03 05, 09:42)
Kaip galvojate, ar pigu.lt, parfumexpress.lt, olialiashop.lt ir kitose kvepaliukai originalus? Mane prigasdino, kad ir parduotuvej galima nusipirkti "padielka"?

Be abejo, kad originalūs.
Beje, aš nesuprantu, iš kur čia tie gandai vis bangom kyla ir sklando. Mane prieš kelias dienas bandė brolis įtikint, kad Sarmoj vien padielkės. g.gif
Atsakyti
QUOTE(CINEMA @ 2011 03 05, 10:41)
Sveikos, merginos. Prasau jusu pagalbos: kaip manote, ar sie kvepalai yra originalus? Is anksto dekoju 4u.gif

Koks kiekis? Sunku is tokios foto kazka pasakyti. Reiktu ivairiapusiskesniu foto. Bet kvepia originalu biggrin.gif Dailus buteliukas kiek izvelgia mano akys bigsmile.gif
Atsakyti
merginos help.gif originalus? (pardaveja sako cia testeris bet is nugareles ner foto o as nesusidurus) prisibijau, nes labai jau daznai situs padirbineja, o dar 90ml.. g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2011 03 07, 19:24)
merginos help.gif originalus? (pardaveja sako cia testeris bet is nugareles ner foto o as nesusidurus) prisibijau, nes labai jau daznai situs padirbineja, o dar 90ml.. g.gif

Manau, originalus. Kad tai testeris, isduoda nugarinej pusej esanti ingredientu litanija biggrin.gif Paprasykit daugiau foto, kad ramiau butu. Is nugaros ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 07 kovo 2011 - 19:34
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 07, 20:34)
Manau, originalus. Kad tai testeris, isduoda nugarinej pusej esanti ingredientu litanija  biggrin.gif  Paprasykit daugiau foto, kad ramiau butu. Is nugaros ir t.t.


smile.gif manau originalus 4u.gif
Atsakyti
Tikrai originalūs, bent buteliukas originalių, nebent buvo atidarytas ir kažko pripilta smile.gif
Atsakyti