Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: orginalūs ar padirbti

Kodukas turetu buti isgraviruotas ant uzpakalines buteliuko sieneles, apacioj, arti dugno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2011 03 16, 16:44)
Kodukas turetu buti isgraviruotas ant uzpakalines buteliuko sieneles, apacioj, arti dugno  4u.gif

Taip, pardavėja sakė kad yra išgraviruoti, bet ant maniškių kur yra lipdukas ant dugno, tai nėra išgraviruota jokių skaičių g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 16, 16:51)
Taip, pardavėja sakė kad yra išgraviruoti, bet ant maniškių kur yra lipdukas ant dugno, tai nėra išgraviruota jokių skaičių g.gif

O gal nevisai atidziai pasiziurejot- nes as ant saviskiu Dune gal tik is kokio 3 bandymo suradau tuos skaiciukus, jie kartais buna labai neryskus ir juos sunku pamatyti mirksiukas.gif O siaip tai matau pagal dezute, kad tai yra senesnio (ir beja geresnio) leidimo Dune.
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2011 03 16, 16:56)
O gal nevisai atidziai pasiziurejot- nes as ant saviskiu Dune gal tik is kokio 3 bandymo suradau tuos skaiciukus, jie kartais buna labai neryskus ir juos sunku pamatyti  mirksiukas.gif  O siaip tai matau pagal dezute, kad tai yra senesnio (ir beja geresnio) leidimo Dune.

Nėra jokio graviravimo, nors ir pirkau iš patikimos SM narės, tad originalumu neabejoju, tik smalsu dabar pasidarė g.gif O tai tie "mano abejotini", kuo jie geresni nei naujesnio leidimo?
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 16, 16:31)
aš turiu 2 buteliukus dune...

Jei jau pati turit bent kelis buteliukus, tai už jus niekas geriau ir neįvertins, ar originalūs, ar ne. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuwari @ 2011 03 16, 17:02)
Jei jau pati turit bent kelis buteliukus, tai už jus niekas geriau ir neįvertins, ar originalūs, ar ne.  smile.gif

Jei aš turėčiau rankose tą buteliuką tai ir neklausinėčiau, beje jau išsiaiškinau kad originalūs.
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 16, 17:02)
O tai tie "mano abejotini", kuo jie geresni nei naujesnio leidimo?

Sodresnio aromato, nes is naujuju tam tikri naturalus komponentai buvo isimti/pakeisti i sintetinius. Senuju kvapas kiek maziau saldus, turi daugiau to specifinio "surumo".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 16 kovo 2011 - 16:16
QUOTE(AMARILIS @ 2011 03 16, 17:09)
Sodresnio aromato, nes is naujuju tam tikri naturalus komponentai buvo isimti/pakeisti i sintetinius. Kvapas kiek maziau saldus, turi daugiau to specifinio "surumo".

Supratau, ačiū 4u.gif
Keisčiausia, kai pardavėja sužinojo kad originalą pardavinėja, pradingo, dabar paprašys daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Jūsų nuomonė apie šituos, kiek žinau ant dugno turi buti išgraviruota visa info apie kiekį, turinį ir t.t., o ten tik juodi skaičiai g.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daniele: 16 kovo 2011 - 18:34
daniele, nuotrauku neatidaro, reikalauja prisijungimo duomenu.
Atsakyti
dabar turėtų buti gerai

http://win.mail.ru/c...=...nt&channel=


http://win.mail.ru/c...=...nt&channel=

http://win.mail.ru/c...=...nt&channel=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daniele: 16 kovo 2011 - 18:35
Lygiai tas pats.. gal tiesiog kelkite nuotraukas o ne nuorodas.
Atsakyti