Įkraunama...
Įkraunama...

Poros laisvalaikis

kartais kartu gaminam,kol tai nera kasdienybe,tai labai smagu..dar kai gali liepti skusti morkas,lupti cesnakus vyrukui ir t.t biggrin.gif

siaip kinas,teatras,gamta,apsipirkt mum kartu patinka,nes abu nekantrus,galim greit ir smagiai praeit pro prekybos centra, filmai,vynas ir daziausiai draugu kompanija-man labiausiai patinka,nes labai norisi tarp zmoniu pabuti smile.gif

o ziema buna sunkiausia,neprivazinesi daznai i miesta g.gif
Atsakyti
Dažniausiai kartu einame į vandens parką - paplaukioti ir pirty pasikaitinti, o kai užeina adrenalino trūkumas, tai ir nučiuožiam vieną kitą kartą.

Dabar kai atšilo oras - einam pasivaikščioti. Bet ne taip už rankyčių susikibę, o greitai - a la sportuojam smile.gif jam arčiau širdies bėgimas, man ėjimas, tai būna nueinam į stadioną - jis bėga o aš einu smile.gif kiekvienas savo tempu, bet ten pat.

Išeinam pasivaikščioti po senamiestį - jis domisi istorija, tai praveda man ekskursiją biggrin.gif

Jei tik yra galimybė - keliaujam.

Dar karts nuo karto teatras, kinas, koncertas. Žiemą dažniau, dabar rečiau.

Kartu tvarkom namus ir gaminam valgyti smile.gif pasiskirstom darbais, bet dirbam kartu tuo pačiu metu.

Pradžioje buvo daug nesutarimų, o dabar žiūriu kuo toliau, tuo vis geriau einasi smile.gif

Naujos idėjos neprošal būtų smile.gif
Atsakyti
Mes tai vaziuojam dviraciu, super, ir paplepet, galva pravedinta, o jei dar kokia romantiska vieta atradus ir piknika pasidarius.. smile.gif va kas paskatino vazinet,
http://www.alfa.lt/s...11-04-20_17-57/ parodziau draugui, tai ta pati vakara lekem su dviraciais smile.gif)))

Atsakyti
Kazkaip noretusi isgirsti koknkreciu patariu, nes del to klausimo nuolat skauda galva... Aisku, po darbu jau nieko nesinori, bet lieka savaitgaliai...
Atsakyti
Daugumą dalykų čia išvardinot, bet pabandykit pasivažinėti po naktinį miestą, bent mums tai labai patinka... wub.gif
Atsakyti
dviese i gamta per nakti thumbup.gif mum tai labai patinka.arba vazinejimasis dviraciais, dar sumasto ir kokia dvylikta ar pirma nakties iseinam pasivaiksciot po miesta smile.gif
Atsakyti
mes tai ziema i vandens parka, baseina vaziuojam, o vasara tai ant divratuku daug laiko praleidziam- pasivazinejam palei neri ar vingio parke- super!!
Atsakyti
Dažniausiai kokį filmą žiūrim g.gif Išeinam kartais pavalgyti į miestą, pasivaikščioti, nuvažiuojam pas jį į sodybą, retai, bet nulekiam ir į klubą smile.gif Bet geriausia veikla tikriausiai mylėtis wub.gif
Atsakyti
Mes su mergyte apsieiname ir filma pažiurėje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deiritta @ 2011 08 03, 15:19)
dviese i gamta per nakti  thumbup.gif mum tai labai patinka.arba vazinejimasis dviraciais, dar sumasto ir kokia dvylikta ar pirma nakties iseinam pasivaiksciot po miesta smile.gif


Man irgi patinka miestas nakti, nu bet mums neiseitu taip iseit, nes girtu pilna visur buna, tai siek tiek baisu. Anglijos miestai naktimis tragedija kazkokio, jau nekalbu apie savaitgalius. doh.gif
Atsakyti
Na cia daugiau pramogos dviese bunant. o jei mes seima is tryju jau tai ka galmetu sugalvot laisvalaikiui?(treciam tik nepilni du metukai) smile.gif
Atsakyti
Vat dėl oro baliono, tai aš kartą vos tokios dovanos neįteikiau, gerai, kad sugalvojau paklaust - pasirodo jis visai nenori dėl auksčio. Bet gal kada įkalbėsiu...

Mes darbo dienomis susitinkam tik apie 22 val, kai MB grįžta iš mokymų. Tai darbo dienom pasižiūrim kokį serialą ar filmo gabalą ir miegot. O savaitgaliai - dviračiai, pasivaikščiojimai, mieste dažnai daug kas vyksta tai nueinam, abu mėgstam po sendaikčių turgus pasivaikščiot, nuvažiuojam į šalia esančiu miestus. Pasipirkt maisto irgi mėgstam, kol apeinam parduotuvę viską apžiūrinėdami, tai ir vakaras praeina biggrin.gif Žiema su savaitgaliai sunkiau, nes tingis kur eit, ypač kai oras nėra kažkoks super, tai šiais metais planuojam pasidovanoti sau Xboxą, abu labai mėgstam.

Vat pasiūlymą pagulėt kartu vonioje tai gal ir šiandien išbandyt reiks thumbup.gif
Atsakyti