Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(agnuzeb @ 2009 05 24, 22:33)
Na, bet man jokio diskomforto jie nesukele  schmoll.gif  Tik kaip tinimas atslugo jie labiau jautesi.



Nu gal, kai protinis yra gale- tai nieko tokio, bet kai man siūta 5, 6 dantų sritys- tai labai kliūna. g.gif Čia pas mane implantacija buvo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2009 05 24, 22:06)
Skalavimui galite nusipirkti Eludrili. Siaip po operacijos skalauti yra butina, ta gydytojas jums ir turejo pasakyti  mirksiukas.gif  Dar jei turit Ospamoxo pagerkite. Man labai keista, kad kai kurie gydytojai burnos ertmeje zaizdas susiuva su tirpstanciais siulais, nes burnoje jie gali per greitai istirpti,


Dėkui, agnuzeb! Žinai, dabar apsižiūrėjau, kad tikrai apsižioplinau. Man po operacijos ten davė tokį lapą su surašytom instrukcijom, ir tikrai ten buvo parašyta, kad praėjus vienai parai, skalauti vandeniu su druska arba ramunėlių nuovirų. O ir skaičiau tą lapą, bet kažkokiu būdu pražiūrėjau blush2.gif Dabar jau antrą puodelį ramunėlių arbatos išsiviriau, ir vis skalauju. Žodžiu, nuo žioplumo vaistų nėra. Bandysiu ir to skysčio nusipirkti..
Atsakyti
Sveikutes, ziuriu ne as viena vargstu su tais dantim.Man jau savaite praejo po operacijos o skausmas iki negaliu, nuskausminamieji padeda keliom valandom sad.gif , sestadieny neapsikentus nulekiau i Klinikas, iseme siulus idejo kazkoki knata i zaizda buvo lyg ir nieko, bet jis vakar iskrito, tikslaiu istraukiau , nes tabalavo jau per puse burnos ir vel prasidejo skausmai.Sedziu kaip miskinis apsimuturiavus ir laukiu sviesesnio rytojaus, nes sake problemu nera, reikia kenteti , bet atvykt rytoj apziurai.Beje del tos puslytes , nenoriu gazdint bet gali but kraujo susikaupe, man panasiai buvo po pirmos operacijos, kai prapjove rado sviezio kraujo, nors buvo jau gal kokia 10 dienu po operacijos, cia priklauso nuo zandenu.Tinimui nuimti ir skausmui mazinti , man rekomendavo kompresa, patept veida sviestu ar kuo riebiai, kad nenudegintu tada uzsideti degtines kompresa, ant jo koki naturalios vilnos medziagos lopineli ir aprist.Tinimas dingo po vienos nakties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 05 25, 21:34)
Sveikutes, ziuriu ne as viena vargstu su tais dantim.Man jau savaite praejo po operacijos o skausmas iki negaliu, nuskausminamieji padeda keliom valandom sad.gif , sestadieny neapsikentus nulekiau i Klinikas, iseme siulus idejo kazkoki knata i zaizda buvo lyg ir nieko, bet jis vakar iskrito, tikslaiu istraukiau , nes tabalavo jau per puse burnos ir vel prasidejo skausmai.Sedziu kaip miskinis apsimuturiavus ir laukiu sviesesnio rytojaus, nes sake problemu nera, reikia kenteti , bet atvykt rytoj apziurai.Beje del tos puslytes , nenoriu gazdint bet gali but kraujo susikaupe, man panasiai buvo po pirmos operacijos, kai prapjove rado sviezio kraujo, nors buvo jau gal kokia 10 dienu po operacijos, cia priklauso nuo zandenu.Tinimui nuimti ir skausmui mazinti ,  man rekomendavo kompresa, patept veida sviestu ar kuo riebiai, kad nenudegintu tada uzsideti degtines kompresa, ant jo koki naturalios vilnos medziagos lopineli ir aprist.Tinimas dingo po vienos nakties smile.gif


Niu ir baisus pasakojimai pas jumes doh.gif doh.gif doh.gif Sveikit merginos kuo greiciau 4u.gif
Atsakyti
Labutus, tai va suzinojau tikraja savo skausmu priezasty, per operacija atvere 7 dantuka iri ten yra skylute, uztai ir skauda nezmoniskai:(ryt lekiu pas dantiste.
Atsakyti
O as nusipirkau vakar skalavimo skysti ir siandien jau beveik praejes patinimas. Tik tiek, kad salia septinto danties pas mane pasidare lyg ir "skyle" dantenose, ten, kur buvo prapjauta. Ir aisku, ten maisto patenka ir nezinau ar ta skyle kada nors uzsitrauks.. ir ji net ne protinio danties vietoj, bet tiesiog greta septinto, turbut susidare siuvant..
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 05 26, 18:26)
Labutus, tai va suzinojau tikraja savo skausmu priezasty, per operacija atvere 7 dantuka iri ten yra skylute, uztai ir skauda nezmoniskai:(ryt lekiu pas dantiste.


Būna ir taip.
Atsakyti
Man gi daėjo, kodėl man ortodontė nesiūlė bėgt ir raut savo protinio danties doh.gif (kur čia prieš kelias savaites klausiau biggrin.gif ) Taigi ji sakė (rodė panoraminėj fotkėj), kad LABAI arti nervas yra, ir sakė jei raunant man jį užkabins, tai VISAM GYVENIMUI gali likti nutirpęs žandikaulis blink.gif Nu ir ką daryt TOKIU atveju??? unsure.gif Kai paskaitau apie jaunutes rovėjas, tai fantazija atšoka...... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 05 26, 20:29)
Man gi daėjo, kodėl man ortodontė nesiūlė bėgt ir raut savo protinio danties  doh.gif (kur čia prieš kelias savaites klausiau biggrin.gif ) Taigi ji sakė (rodė panoraminėj fotkėj), kad LABAI arti nervas yra, ir sakė jei raunant man jį užkabins, tai VISAM GYVENIMUI gali likti nutirpęs žandikaulis  blink.gif Nu ir ką daryt TOKIU atveju???  unsure.gif  Kai paskaitau apie jaunutes rovėjas, tai fantazija atšoka......  doh.gif


Tai eik pas vyresnius, juk visokių yra. O šiaip mano odontologas sakė, kad jau tapo taisykle, kad internete skelbiamos vien blogos ar baisios istorijos apie nuotykius pas odontologus, nors didžioji dalis atvejų būna geri. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 05 26, 21:29)
Man gi daėjo, kodėl man ortodontė nesiūlė bėgt ir raut savo protinio danties  doh.gif (kur čia prieš kelias savaites klausiau biggrin.gif ) Taigi ji sakė (rodė panoraminėj fotkėj), kad LABAI arti nervas yra, ir sakė jei raunant man jį užkabins, tai VISAM GYVENIMUI gali likti nutirpęs žandikaulis  blink.gif Nu ir ką daryt TOKIU atveju???  unsure.gif  Kai paskaitau apie jaunutes rovėjas, tai fantazija atšoka......  doh.gif


Pas mane irgi yra tokia situacija su apatiniais protiniais. Jie dar pakankamai toli nuo 7 danties, tai paliko metams laiko juos ramybeje stebeti. Ziema vaziuosiu pas savo gydytoja ir tada ziuresim ar jie pasislinke nuo nervo. Kaip bus toliau pasislinke, tada operuos.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti