Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras radikaliai pasikeitė

Nežinau, gal man paranoja? Praeitais metais mano vyras ėmė kardinaliai keistis. Nežinau, ką galvoti. Kita mano vietoje džiaugtųsi vyras tampa tokiu, kokiu jį norėjau visada matyti. Iš pradžių džiaugiausi, o dabar ėmiau nerimauti.
Iki tol jis nelabai kreipė dėmesį į tai, kuo rengiasi, kaip atrodo. Nuolat dėl to pykomės. Iš tų pačių džinsų neišlipdavo metus, striukę ar paltą nešiodavo tol, kol tie visiškai prarasdavo prekinę išvaizdą.
Dabar vis dažniau nusiperka naujų drabužių, ėmė rūpintis išvaizda, pradėjo sportuoti. Anksčiau negalėjau įsivaizduoti jo kilnojant svarmenis ar bėgiojant, dabar ėmė kalbėti, kad gerai būtų nusipirkti sporto klubo abonementą, o keletą kartų per savaitę su draugais (tą patikrinau) žaidžia kašę vaikų mokykloje.
Visa kita kaip įprasta. Grįžta namo laiku, kitur nenakvoja, bet kažko neramu. Vyras jis išvaizdus, moka bendrauti ir kasdien dėl darbo susitinka su daugybę žmonių...
Kažkas pasikeitė ir jo elgesyje, ir kalbose, dar nesuprantu kas ir kaip, bet negaliu nematyti tų pasikeitimų.
Kaip manote, ką man galvoti? smile.gif
Atsakyti
ar čia dėl juoko toks nikas ir istorija? Nes tai trafaretinė istorija, kai vyras susiranda kitą. Per daug akivaizdu ir banalu.
Atsakyti
Nikas toks iš piktumo, baisiai sunku buvo normaliu vardu užsiregistruoti.

smile.gif

O dėl istorijos, negi taip akivaizdu, kad susirado kitą? Velnias, o aš dar vyliausi, kad gal prasideda vidurio amžiaus krizė?
Negi taip negali būti?

P.S. Nemoku su tom šypsenėlėmis naudotis, man jos neveikia. Kaip įjungi. Rodo, kad įjungtos ir vistiek neveikia?
Atsakyti
dzin tos šypsenėlės. Vyro žiūrėkit. Niekas iš nieko neatsiranda ir nekinta. Jis įsimylėjo (nori patikti) arba jau turi ką dulkint.
Atsakyti
Aš irgi kartais taip galvoju, bet kartais galvoju ir kitaip. Yra dalykų, kuriuos darome kartu ir tai nepasikeitė, jis nerodo noro to atsisakyti.
Bet susinervinau labai. Draugė mane vis ramino, sakė, kad man paranoja, nzn, susipainiojau.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 02 26, 22:16)
dzin tos šypsenėlės. Vyro žiūrėkit. Niekas iš nieko neatsiranda ir nekinta. Jis įsimylėjo (nori patikti) arba jau turi ką dulkint.



o gal autore irgi eme keistis...o diedas issigando, kad zmona gali isplasnoti? o gal middle age crisis uzkure nora vytis jaunyste ax.gif
Atsakyti
baikit juokus. kažkas čia akivaizdžiai ne taip.
Neatsirado simpatijos jo darbe? biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau tuo tikėti. Dar iki tikro amžiaus viduriuko toli, bet kai perlipom 30, metai pradėjo bėgti, tik spėk vytis. Aš visada stengiausi palaikyti formą, vyras nelabai, bet dabar tokie jo norai sukelia minčių. Nežinau, kaip paklausti? Tiesa, jis už mane kiek vyresnis, gal dar dėl to. Bet vyras ir 40 - erelis, o moteris - apipešiota višta. (Jam iki jo keli metai liko). Atsiprašau, jei ką įžeidžiau. Čia aš taip juokauju.
Papildyta:
baikit juokus. kažkas čia akivaizdžiai ne taip.
Neatsirado simpatijos jo darbe?
QUOTE


Nežinau aš visko apie tai, kas jo darbe vyksta. Jis iš esmės dirba vadybininko darbą, nuolat ant ratų arba ofise su klijentais. Gal kokia klijentė į akį krito? Aš gi nežinau. Žinau tiek, kiek man papasakoja.
Forume tiek istorijų prisiskaičiau, kad plaukai pasišiaušė. Mirkt mirkt ir suvystė vyrelį kokia gražuolė.
Atsakyti
Pagalvojau dar kelis momentus:

Jis turi laisvų pinigų. Aš gi nežinau, kiek jis realiai uždirba. Niekada jo nekontroliavau, be to, tokia jo darbo specifika.

Jis turi laisvo laiko. Važinėja nauja pakankamai prabangia mašina ir nėra priverstas sėdėti ofise. Važinėja po visą Lietuvą, jei reikia.

Vadinasi, aš negaliu jo sukontroliuoti, jei ir norėčiau. Kad grįžta namo vakare nieko nereiškia.

Bet jis labai atsakingas ir sunkiai išmušamas iš pusiausvyros vyras. Pvz., visada stropiai vežioja vaikus į būrelius, nuperka reikalingus maisto produktus, daiktus, vykdo visus įsipareigojimus šeimai be išsisukinėjimų (to nepastebėjau)ir...noriai mylisi su manimi.

Visada stebėjausi, kodėl jam nesvarbu, kaip jis apsirengęs, bet svarbu, kokia mašina važinėja. Tokie kraštutinumai. Čia ne apie tai.
Tai kas gali būti, nesuprantu?
Atsakyti
Na... ir jei susirado, ner del ko plauku nuo galvos plesyti. Kodel gi nenusipirkus abonimento, jei jis taip nori, tik abiem kartu pasportuoti? Pavasaris ant nosies. O ir paciai, ar nelaikas pasipuosti? Tarkim, ar senai pirkote apatinius? Budama jusu vietoje butinai padaryciau taip, kad jis pastebetu nauja pirkinuka. Lai suka galva.
Atsakyti
Na... ir jei susirado, ner del ko plauku nuo galvos plesyti. Kodel gi nenusipirkus abonimento, jei jis taip nori, tik abiem kartu pasportuoti? Pavasaris ant nosies. O ir paciai, ar nelaikas pasipuosti? Tarkim, ar senai pirkote apatinius? Budama jusu vietoje butinai padaryciau taip, kad jis pastebetu nauja pirkinuka. Lai suka galva.
QUOTE


Geras patarimas. Kad aš ir taip sportuoju su drauge. Kartu nzn ar norėčiau. Matau, kaip sporto klube diedai į jaunus sportiškus kūnus reaguoja, ir mane kartais kalbina. Nebent eičiau už sarginį ciuciką, kad laiku už rankos sugriebti, bet nenoriu nervintis.

Maniškais į apatinius nereaguoja, jam gražiausias "Ievos kostiumas", bet mėgsta pikantiškus dalykėlius lovoje, juos išbandome noriai abu. Lovoje kaip tik abiems gerai, gal galėtų būti ir dažniau.
Neramina išvaizdos tobulinimo planai, jei būtų storas, suprasčiau, o dabar jokio pilvo, tokia prigimtis. Jeigu būtų pakeitęs darbą, suprasčiau. Bet dabar...galvos skausmas ir paranoja...arba ne.

smile.gif
Papildyta:
Jau dabar užuominas mėto, kad prie kompo per ilgai sėdžiu. Eisiu. Laukiu kometarų ir patarimų. Iki. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dura @ 2011 02 26, 22:57)
Geras patarimas. Kad aš ir taip sportuoju su drauge. Kartu nzn ar norėčiau. Matau, kaip sporto klube diedai  į jaunus sportiškus kūnus reaguoja, ir mane kartais kalbina. Nebent eičiau už sarginį ciuciką, kad laiku už rankos sugriebti, bet nenoriu nervintis.

Maniškais į apatinius nereaguoja, jam gražiausias "Ievos kostiumas", bet mėgsta pikantiškus dalykėlius lovoje, juos išbandome noriai abu. Lovoje kaip tik abiems gerai, gal galėtų būti ir dažniau.
Neramina išvaizdos tobulinimo planai, jei būtų storas, suprasčiau, o dabar jokio pilvo, tokia prigimtis. Jeigu būtų pakeitęs darbą, suprasčiau. Bet dabar...galvos skausmas ir paranoja...arba ne.

smile.gif


Na ir puiku, lai buna ciuciku. Vyrus labai kaitina, kitu vyru reakcija, atsiranda poreikis ginti savo teritorija, bijo ilgam pasisalinti mirksiukas.gif .

Ar kitas variantas, isejusi is namu pasakykite, kad uzmirsote apsivilkti kelnaites. Pamatysite jo reakcija hihihi.gif Jie yra labai manipuliuojami.

Zinoma, tik neperlenkite lazdos.
Atsakyti