Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras radikaliai pasikeitė

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2011 03 12, 15:05)
Skirtinga patirtis...nera blogai,bet ...dar yra ne tik patirtis,bet ir vyru, ir moteru psichologija...ar ir tai jums atrodo nesamone... lotuliukas.gif


Tai jusu sivados, is to ka perskaitet, bet nebutinai tai as norejau pasakyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 03 12, 14:01)
Va butent jei negali, nenori ivertinti, tai gal ir nereikia vertinti.


Va butent...pritaikykite ir sau tai... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2011 03 12, 13:01)
Va butent,negaleciau...ne tik i lova,bet atgal i savo i gyvenima...jus is tokiu tipu,kur galvojate,jei moteris sako ne,tai jums atrodo,kad sako -taip...deja,tik neapsirikite taip mastydamas... lotuliukas.gif

prie ko cia mano tipas? kalba ne apie mane ir ne vyrus, kaip jie pasielgtu, o apie jus-moteris. Atsakymus rasite sitame forume ir pamatysite, kad daugiau as teisus, negu jus:
http://www.supermama...?...de=show&st=
jus negalite sakyti nei taip, nei - ne, kol tokioje situacijoje neatsidurete. Taciau statistika rodo, kad ir pries tai arsiausiiai deklaravusios-ne, pasako-taip
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2011 03 12, 15:10)
Va butent...pritaikykite ir sau tai... mirksiukas.gif


console.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 03 12, 16:08)

Moonte,naujais apatiniais, grazu . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia31 @ 2011 03 12, 18:09)
Moonte,naujais apatiniais, grazu . smile.gif


Dekui flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 03 12, 17:12)

Tikrai labai gražu ir šilta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 03 12, 14:52)
prie ko cia mano tipas? kalba ne apie mane ir ne vyrus, kaip jie pasielgtu, o apie jus-moteris. jus negalite sakyti nei taip, nei - ne, kol tokioje situacijoje neatsidurete. Taciau statistika  rodo, kad ir pries tai arsiausiiai deklaravusios-ne, pasako-taip


Pasakydama zodi "tipas" -kategorija vyru...
Nei jus pazistate mane,nei ka...todel negalite tvirtinti,to ko nezinote...o kai zmones,kaip jus, remiasi statistikomis...apgailetini jie man atrodo...ir tiek... dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 03 12, 17:12)

Kad nelabai iseina dabar flirtuoti sitap va flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 03 12, 16:08)
console.gif


dirol.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti