Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 5

QUOTE(Vilsonyte @ 2011 07 01, 14:04)
Atsisiunciau iš šio puslapio daineles, o jos beveik visos karaoke. Gal kas turite šias daineles ir su balsu sudainuotas???
Pagelbėkit kas galit 4u.gif

priklauso ar nori visu daineliu ar tik dalies....pasakyk ko nori,pabandysim padeti....

del kitu tai tikra inegaliu padeti,as italijoj tu laidu nematau,ir ne visad agaliu prisijungti priee lietuvisku serveriu........ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2011 07 02, 21:18)
priklauso ar nori visu daineliu ar tik dalies....pasakyk ko nori,pabandysim padeti....

del kitu tai tikra inegaliu padeti,as italijoj tu laidu nematau,ir ne visad agaliu prisijungti priee lietuvisku serveriu........ 4u.gif


Man reikėtų šitų dainelių su balsu įrašu sudainuotų:

Varvekliai; Laiškas saulutei; Paskutiniui skambučiui; Vaikystės takais; Debesėli; Nykštukas Tukas; Skambioji kalba; Dainelė mamytei; Mama; Traukinys; Vasaros draugai; Varpeliai; Do-re-mi-fa - Saulės zuikutis; Do-re-mi-fa-sparneliai ir rateliai;
Do-re-mi-fa - Ves vaikus rugsėjis;Džimba - trys miegaliai; Džimba- Žemė; Lietaus išdaigos; Pop sou - Vaivos juosta;

Daugoka, bet gal kas, nors kelias turit, BŪSIU LABAI DĖKINGA!!! 4u.gif
Atsakyti
DORĖMIFA: saulės zuikutis , VES VAIKUS RUGSĖJIS, sparneliai ir rateliai
Papildyta:
DŽIMBA: trys miegaliai, žemė,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipse: 04 liepos 2011 - 13:12
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 07 04, 13:59)
Man reikėtų šitų dainelių su balsu įrašu sudainuotų:

  Varvekliai; Laiškas saulutei; Paskutiniui skambučiui; Vaikystės takais; Debesėli; Nykštukas Tukas; Skambioji kalba; Dainelė mamytei; Mama; Traukinys; Vasaros draugai; Varpeliai;


kas atlikėjai?
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2011 07 04, 13:32)
kas atlikėjai?


LABAI LABAI Tau AČIŪ už daineles smile.gif 4u.gif

Žinok, net nežinau kas atlieka tas kitas daineles, tik žinau , kad jos yra iš "Vaikiškų dainų karaokės" verysad.gif
Atsakyti
gal ta , dar, dar, dar, dar- oi- karaoke tik. nepatikrinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipse: 04 liepos 2011 - 20:16
QUOTE(kipse @ 2011 07 04, 20:07)
gal ta , dar, dar, dar, dar- oi- karaoke tik. nepatikrinau.

Čia karaokės versija verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, neseniai radau šitą temą - puikus reikalas thumbup.gif tik daug laiko reik praleisti, kad viską susirinktum... Aš tai ieškau dainų: Neringos ir Vilniaus balto choro "Musė" ir "Rytoj skrisim", bet ne klipų ir keistuolių du maži balti pingvinai, žinau, kad pastarųjų buvo nuoroda, bet man pusės neatidaro blush2.gif
Kol kas tik permečiau akim ankstesnes temas, bet gal senbūvės pasakys ar buvo nuorodų į dainas apie Lietuvą, bet ne liaudiškas, o tokias kur skamba dainų šventėj ar per koncertus 16d. proga. Va kaip gudriai noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salta saule @ 2011 07 06, 00:22)
Sveikos, neseniai radau šitą temą - puikus reikalas  thumbup.gif  tik daug laiko reik praleisti, kad viską susirinktum... Aš tai ieškau dainų: Neringos ir Vilniaus balto choro "Musė" ir "Rytoj skrisim", bet ne klipų ir keistuolių du maži balti pingvinai, žinau, kad pastarųjų buvo nuoroda, bet man pusės neatidaro  blush2.gif
Kol kas tik permečiau akim ankstesnes temas, bet gal senbūvės pasakys ar buvo nuorodų į dainas apie Lietuvą, bet ne liaudiškas, o tokias kur skamba dainų šventėj ar per koncertus 16d. proga. Va kaip gudriai noriu  doh.gif

Musė
Rytoj skrisim
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2011 07 11, 15:46)


notworthy.gif esu be galo d4kinga - fainiai, kai nardot kaip žuvys interneto platybėse.
Dėl kitų dainelių gal dar kas galėtų padėti? ax.gif
Atsakyti
senienos:
nerija-2gaideliai.1980

nerija-ar nebuvai miške.1980m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipse: 26 liepos 2011 - 18:22
Sveikutės,

gal galit pasidalinti kuri n ors Kapitono Flinto dainele Su gimtadieniu?
Būčiau labai dėkinga.
4u.gif
Atsakyti