Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 5

cia yra caca daineliu gal rasi ko reikia:
http://www.filecrop....2193/index.html
Atsakyti
QUOTE(*Kristinute* @ 2011 03 15, 20:06)
sveikutes,

gal kas gali padeti su siuo kompaktu  ax.gif ?

user posted image


negi niekas nesiklauso tokiu suaniu daineliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristinute* @ 2011 03 23, 20:05)
negi niekas nesiklauso tokiu suaniu daineliu  g.gif

as italijoj tongue.gif o cia tokiu nera ax.gif .neradau viso kompakto persisiuntimui.gal zinai kokios ten dainos?gal atskiru dainu turiu parsisiuntu...... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galit man padeti susirasti Egles Jurgaitytes dainos "Ela Bela" fonograma. Sia savaite pas mergaite darzelyje bus karaoke vakaras ir ji nori butent sita dainele dainuoti. Is anksto jums aciu. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!

man labai reikia vabaliuku daineles karaokes versijos, ruosiames su dukrytemis darzelio koncertukui.
ankstesnese temelese buvo ideta , bet ta nuoroda nebeveikia.

Jei nesunku, prasau prasau idekite 4u.gif
Atsakyti
oi kaip gaila, kad niekas mums negali padeti sad.gif(((
Atsakyti
QUOTE(gieruze @ 2011 04 07, 10:54)
oi kaip gaila, kad niekas mums negali padeti sad.gif(((

Siūskitės iš čia
mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
nu ir kvaila gi as ,nert nepagalvojau,kad ten yra fonograma.......aciu nerute!!!!!!!!!1 ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2011 04 07, 11:02)



Aciu labai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar cia yra turinciu Storpirscio albumu daugiau nei "Bijau varles"? Perziurejau visas temeles, lyg ir maciau, kad buvo daineliu dar jo, bet nuorodas aktyvios nemaciau. Labai noretume, dekui!!
Atsakyti
Mielos mamytes smile.gif

Gal kas turite Robio daineliu zodzius? Man reikia to CD dainu zodziu, kur yra daina apie ruoniuka, boruzele ir t.t. 4u.gif Gal kas turit ir galite nufotografavusios ikelti 4u.gif Buciau begalo dekinga thumbup.gif
Atsakyti
merginos man labai reikia lietuvisku dainu karaoke midi formatu,italijoje daromai lietuviu sventei.....aciu....
4u.gif
Atsakyti