Įkraunama...
Įkraunama...

Apsisprendimas ir brandumas įvaikinimui

 i 
Sveikos merginos/mamos.

Beskaitant temą ''Žingsnis į priekį link įvaikinimo'' paskutiniu metu diskutuojama apie brandumą įvaikinimui. Todėl sukūriau šią temą tokioms ir panašioms diskusijoms. Perkėliau tam tikras žinutes iš anos temos į šią, ir diskutuokite toliau.
Vienintelis prašymas, kad ši tema būtų DISKUSIJOS; nebandykite pakeisti kito žmogaus, neįžeiskite jo savo pasisakymais, bet dalinkitės savo patirtimi ir patarimais APGALVODAMOS tai ką rašote. Atsiminkite, kad svarbu ne KĄ bet KAIP pasakote  :)

Moderatorė Getter




QUOTE(vaikai4 @ 2011 02 17, 15:53)

  na siaip visada galvojome pradziai gauti bent viena  blush2.gif  blush2.gif gal labiau atsipalaidavus dar pavyktu ir pastoti bei pagimdyti-tada butu jau du  blush2.gif  blush2.gif

o nenorėtumėte palaukti ir susitaikyti su likimu. nes panašu kad vltis įvaikinti dabar - kaip surogatas tikram, kurio dar gal susilaukit - jūsų viltis. o jeigu susilauksit - kas lauks to surogato?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 01 kovo 2011 - 02:05
QUOTE(Karusia @ 2011 02 17, 20:34)
o nenorėtumėte palaukti ir susitaikyti su likimu. nes panašu kad vltis įvaikinti dabar - kaip surogatas tikram, kurio dar gal susilaukit - jūsų viltis. o jeigu susilauksit - kas lauks to surogato?

nea, Jus neteisi ir tai mane net siek tiek viduj uzgavo blush2.gif blush2.gif blush2.gif
vaikucio mes norime tam, kad esame pasiruose atiduoti savo meile -kuriam ji reikalinga ir jis mums reikalingas. Net nezinau kaip Jums atsakyti...
Ir nevartokite daugiau sito nemielo zodzio kalbant apie vaikucius...cia tik prasymas... O viltimi mes visi gyvename, as netikiu kad jus neturite vilties kazkam gyvenime...tai butu absurdiska...viltis mus visus veda i prieki...tik ne tokia apie kuria Jus kalbate, is kur jums dar tokia mintis gime galvoje blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikai4: 17 vasario 2011 - 20:01
QUOTE(vaikai4 @ 2011 02 17, 19:57)
is kur jums dar tokia mintis gime galvoje

iš jūsų teksto.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2011 02 17, 21:02)
iš jūsų teksto.

tuomet visiskai neteisingai ji perskaiciusi supratote...o gal issireiskimas buvo jums ne iki galo aiskus, atsiprasau tuomet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikai4 @ 2011 02 17, 20:39)
4u.gif  as nelankiau psichoterapijos, galbut del to taip gaunasi  tongue.gif

labai geras dalykas pažįstant save, savo jausmus ir emocijas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lukrinda @ 2011 02 17, 12:31)
niu turim mes rupesti ir nezinom kaip ji spresti tikrai butu smagu isgirsti patarima jei kas susiduret, kaip ji spesti ar cia tik laikas gali padeti. Musu vaikinui uzeina kaip ir pykcio priepoliai, atrodo viskas gerai zaidzia ir neaisku del ko puola i asaras. klausi kas vaikui yra o atsakymas buna nezinau. arba kartais del menkiausios pastabos tokios kaip su slepetemis i lova lipti negalima, reikia jas nusimauti lipant i lova... kartais nieko nusimauna slepetes ir duodas po lova, o kartais pradeda taip verkti, saukti iki springimo...

praeis. supras namų taisykles ir praeis 4u.gif vistik papuolė į kitą aplinką, nepažįstamą teritoriją, reikia laiko kad apsiprastų ir suvoktų, ko iš jo norima.
iš patirties - tam tikras krizinis momentas buvo 2 dienos, 2 mėnesiai. Draugė sako, kad ir po dviejų metų - krizė ir naujas persilaužimas...
Papildyta:
p.s. kažin kaip einasi Osan?
Atsakyti
QUOTE(vaikai4 @ 2011 02 17, 10:39)
aciu nuosirdziai Jums uz nuosirdzius jusu patarimus  4u.gif  as nelankiau psichoterapijos, galbut del to taip gaunasi  tongue.gif


oi,brangioji,cia tik pradzia...jeigu "nepataikysi"pasakyt,tai gali ir dar skaudziau uzgauti...jeigu jau "ateini",tai uzsidek vezlio sarvus lotuliukas.gif

as tai suprantu-tokia nedrasa pradzioje blush2.gif jau kaip ir apsisprendet,bet dar turit abejoniu,baimiu.manau dauguma is musu sita praejo...judekit pamazu,galvokit,abejokit ir rasit...
ir dar manau,kad sitas noras-susilaukti bio vaiku-niekur nedingsta?! g.gif gal viskas igauna kiek kitokias"spalvas",bet ...

na nebent jums simtas metu...ir dar keletas "nesusipratimu" blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sri lanka: 17 vasario 2011 - 21:05
QUOTE(vaikai4 @ 2011 02 17, 21:26)
parasysiu tik tiek musu tikslas yra bent vienam vaikuciui sudaryti salygas uzaugti ji mylincioje, siltoje seimoje. turime savyje daug ko ir norime tuo is vidaus dalintis. Kadangi esu naujoke jusu temoje gal dar nesupratau kaip apie tai, kad butu suprasta teisingai issireiksti.



hm, nelaikau save lengvabudiska, bet jauciausi lygiai kaip jus ir kai mane visi atkalbinejo nuo vaiko "emimo" (negraziai skamba, bet lietuviu kalba nera gimtoji, todel atsiprasau), as sakiau kaip jus - t.y. "musu tikslas yra bent vienam vaikuciui sudaryti salygas uzaugti ji siltoje seimoje. turime savyje daug ko ir norime tuo is vidaus dalintis"- ir tikrai nemanau kad vaikai , kuriuos "priima" seimos, netekusios vilties susilaukti savo vaiku, yra nuskriausti likimu ir gauna maziu meiles ir silumos nei vaikai , kurie gyvna seimose , kurios turi savo bio vaiku.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2011 02 17, 20:56)

Labai šiltą paaiškinimą paaugusiam vaikui girdėjau, tiesiog jam kodėl jį įsivaikinti nori.
Kad va vaikus gandras atneša, tai netiesa, bet truputį tiesa- va jį jo gandras truputėlį ne ten nunešęs buvo, bet dabar jau jie( vaikas ir įtėviai) susitiko, surado vieni kitus, ir gyvens. Man iš tiesų labai patiko.

user posted image

"raganėlė ir kiti" yra ir lietuviškai - vienas gražiausių ir Braškės mėgstamiausių filmukų - apie tai kaip gandras suklyso ir nunešė mergaitę kitiems. na ir nuotykiai, mokantys išminties smile.gif

p.s. Knygų mugėje mačiau knygutę 'kaip kiškutį įvaikino"
Papildyta:
QUOTE
ir tikrai nemanau kad vaikai , kuriuos "priima" seimos, netekusios vilties susilaukti savo vaiku, yra nuskriausti likimu ir gauna maziu meiles ir silumos nei vaikai , kurie gyvna seimose , kurios turi savo bio vaiku.

ne esmė, kiti vaikai šeimoje - esmė motyvas - vaikas imamas, nes norima jam padėti ar dėl to, kad gal atsipalaidavus pavyks susilaukti savų vaikų.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2011 02 17, 22:04)
user posted image

"raganėlė ir kiti" yra ir lietuviškai - vienas gražiausių ir Braškės mėgstamiausių filmukų - apie tai kaip gandras suklyso ir nunešė mergaitę kitiems. na ir nuotykiai, mokantys išminties smile.gif

p.s. Knygų mugėje mačiau knygutę 'kaip kiškutį įvaikino"
Papildyta:




nemačiau smile.gif , bet jei tai eina į apyvartą- tai yra labai gerai. Duksis dabar jau filmus žiūri visai šeimai. Labiausia mėgstami yra tie, kur Kalėdom vaikas susiranda mamą arba šeimą, arba tėtį. čia toks mudviejų laikas.
Kiek vyresniems vaikams ne braškė labai yra gera knyga" Vėjo pamušalas". Ji jau vien tuo yra labai gera, kad tikra lietuvių kalba parašyta, o toliau jau turi didelę psichoterapinę vertę.
Papildyta:
QUOTE(MamaMia @ 2011 02 17, 22:05)
cia visos koleges - nepykit uz toki pavadinima -bendramintes - tokios brandzios, tokios apsiskaiciusios, jausciuosi prascioke smile.gif bet siulau jums vaikai4 neisizeisti i kai kurius komentarus, nes zmones pataria is geros valios ir tikrai galit suzinoti daug naudingo ir gauti peno pamastymams (tikiuosi teisingai parasiau)tai kad jus norit ivaikinti - as pvz. labai joms dekinga uz suteikta info, net neasmeniskai- labai pravercia


kaip čia dabar taip pasakyti, kad pasijustumėt geriau smile.gif buvo visokių daug ir temų buvo, ir širdžių ant lėkštutės dedančių buvo ir pasiryžimas kalnus nuversti buvo pas daugelį- bet visa tai deklaracijos lygyje. Tiesiog toliau už to deklaravimo didelė tuštuma jautėsi. Ir kažkodėl taip jau nutinka, kad tuos iš tolo ir atskiri. Nagi ne kiekvienai sako- tu nepasirengus. O toms, kurioms taip sakėm, ir pačiom noras vėliau praėjo, va savų susilaukė, tai dar kas nors tokio. Na, bent jau jums nepamenu, kad ką būčiau sakius smile.gif
Atsakyti
Nors ir del daug ko sutinku su patyrusiomis senbuvemis biggrin.gif , vis delto man atrodo, kad jei net ir motyvai ivaikinti nera visiskai teisingi musu akimis ziurint, bet kuriam vaikui bus geriau seimoj nei vaiku namuose. Ivaikinti galimu vaiku, kokiu 1-3 metuku amziaus, kaip raso busimoji mamyte, bent jau siuo metu man regis yra daugiau nei norinciu ivaikinti seimu, taigi visiems tik i nauda, kad vaikas augs seimoje 4u.gif

Vaikai 4, koks gi skirtumas, kaip jus priima kazkokiam forume, zmones internete visada linke rasyti daug atviriau, o kartais net ir daug pikciau, nereikia imti i plaucius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2011 02 17, 22:23)
Papildyta:
kaip čia dabar taip pasakyti, kad pasijustumėt geriau smile.gif buvo visokių daug ir temų buvo, ir širdžių ant lėkštutės dedančių buvo ir pasiryžimas kalnus nuversti buvo pas daugelį- bet visa tai deklaracijos lygyje. Tiesiog toliau už to deklaravimo didelė tuštuma jautėsi. Ir kažkodėl taip jau nutinka, kad tuos iš tolo ir atskiri. Nagi ne kiekvienai sako- tu nepasirengus. O toms, kurioms taip sakėm, ir pačiom noras vėliau praėjo, va savų susilaukė, tai dar kas nors tokio. Na, bent jau jums nepamenu, kad ką būčiau sakius smile.gif


ai nieko nereikia, man ir taip gerai smile.gif ne prascioke turejau omeny, o naivuole, nors moteriskei jau virs 30 smile.gif bet man atrodo cia nepagydoma biggrin.gif o kartais net padeda pazvelgti su optimizmu i visai neoptimistiskus dalykus...nu , as visada su tokiu upu priimu viska -"t. sakant pasitikiu avansu", "visi zmones yra geri" "sako tik tiesa" ir pan - skamba juokingai ,bet taip dazniausia ir mastau smile.gif
Papildyta:
to vaikai 4 -turiu pazistamu, kurie negali susilaukti savo vaiku, bet jie net nemasto apie galimybe vaikintis. todel vien tai kad jus jau galvojate apie tokia galimybe ar turite toki nora, jau labai gerai, jau perzengete tam tikra riba. o kaip bus toliau -matysite ir suprasite.
Atsakyti
QUOTE(MamaMia @ 2011 02 17, 22:46)
ai nieko nereikia, man ir taip gerai smile.gif ne prascioke turejau omeny, o naivuole, nors moteriskei jau virs 30 smile.gif bet man atrodo cia nepagydoma  biggrin.gif o kartais net padeda pazvelgti su optimizmu i visai neoptimistiskus dalykus...nu , as visada su tokiu upu priimu viska -"t. sakant pasitikiu avansu", "visi zmones yra geri" "sako tik tiesa" ir pan - skamba juokingai ,bet taip dazniausia  ir mastau  smile.gif


matot kaip, jei virtualiam pokalbyje tas tavo "tiesas" ir emocijas atmeta- yra du būdai, nieko nebegirdėti toliau, arba paklausti- o ką aš galvoju ne taip? Ką jaučiu?Kodėl taip jaučiu? Kodėl aš noriu, kad mano sprendimu džiaugtųsi tie- kurių aš nepažįstu, kodėl taip svarbu? Iš tokių ir panašių klausimų sau ir išsirutulios atsakymas- ko noriu, kokie tikri tie mono norai, tai geismas ar taip ir yra- tik deklaracija, daugiau nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfija: 17 vasario 2011 - 21:58