Įkraunama...
Įkraunama...

Taurage2



Tai nei viena neatsakysit į mano klausimą g.gif Ar jis pasimetė tokioje diskusijų gausoje

Kam iš jūsų yra siūlę rinktis ne natūralų gimdymą, o CP konsultacijų (nėštumo) metu neesant būtinybei (kai sėdima padėtis ar pan.indikacijos kuomet CP būtinas nesiskaito) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 09 20, 16:50)

Tai nei viena neatsakysit į mano klausimą g.gif Ar jis pasimetė tokioje diskusijų gausoje

Kam iš jūsų yra siūlę rinktis ne natūralų gimdymą, o CP konsultacijų (nėštumo) metu  neesant būtinybei (kai sėdima padėtis ar pan.indikacijos  kuomet CP būtinas nesiskaito) rolleyes.gif


man nesiule, man tik naturalaus gimdymo privalumus sake ir CP minusus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 09 20, 16:50)
ax.gif čia tu šiek tiek neteisi - buvo ir keiksmų, bet irnesakyk.gif ...ko tik nebūna, kai įsiplieskia diskusijos smile.gif

Tai nei viena neatsakysit į mano klausimą g.gif Ar jis pasimetė tokioje diskusijų gausoje

Kam iš jūsų yra siūlę rinktis ne natūralų gimdymą, o CP konsultacijų (nėštumo) metu  neesant būtinybei (kai sėdima padėtis ar pan.indikacijos  kuomet CP būtinas nesiskaito) rolleyes.gif

blink.gif blink.gif ohmy.gif ohmy.gif mda... cia irgi is Taurages pletku skilties ar rimtai ohmy.gif nes nemaciau unsure.gif nu ka, tai tik parodo, kad nevisi stabilios psichikos yra, jei keiksmazodzius vartoja tokioj temoj unsure.gif

Gal man pasiulys lotuliukas.gif bet dar turbut per anksti tokiems pasiulymams. Bet jauciu tik pasvajot galima butu, jei noretum CP, vietoj naturalaus, kai tavo organizmas pats gali pagimdyt vaikuti. Nors ir nenoreciau as CP, nes zinau, kad as tikrai galiu pati pagimdyt ir kiek maciau TGN aparatura turi jie gera, daktarai tikrai ismano savo darba rolleyes.gif Tik aisku, reiks man susitart su savo mazyliu, kad jis nedrystu man pries nestuke.gif pabaiga sedet, nes tikrai nenoriu CP. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 09 20, 16:50)
ax.gif čia tu šiek tiek neteisi - buvo ir keiksmų, bet irnesakyk.gif ...ko tik nebūna, kai įsiplieskia diskusijos smile.gif

Tai nei viena neatsakysit į mano klausimą g.gif Ar jis pasimetė tokioje diskusijų gausoje

Kam iš jūsų yra siūlę rinktis ne natūralų gimdymą, o CP konsultacijų (nėštumo) metu  neesant būtinybei (kai sėdima padėtis ar pan.indikacijos  kuomet CP būtinas nesiskaito) rolleyes.gif

Man tai net neužsiminė, kad man reiks CP daryti. Mano gydytoja jų nedaro gimdyvės prašymu smile.gif Visą nėštumą save raminau, kad gimdysiu pati, be epidūro, nes čia jo nedaro. Bet kai nuvažiavau savaite anksčiau termino, iškart operavo, nes taip reikėjo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidajk: 20 rugsėjo 2012 - 16:14
QUOTE(vaidajk @ 2012 09 20, 17:13)
Man tai net neužsiminė, kad man reiks CP daryti. Mano gydytoja jų nedaro gimdyvės prašymu  smile.gif Visą nėštumą save raminau, kad gimdysiu pati, be epidūro, nes čia jo nedaro. Bet kai nuvažiavau savaite anksčiau termino, iškart operavo, nes taip reikėjo.  mirksiukas.gif


na kai nera pasirinkimo, kas belieka, tokiu atveju svarbiausia, kad kudikis ir mama liktu sveiki 4u.gif o trg kazkas daro uzsakomuosius CP., nes viena gimde susitarus is anksto CP, nors galejo ir pati, bet nenorejo kankintis unsure.gif na kaip kam, as tas kancias seniai pamirsau ir jei bus antras tikrai pati gimdysiu,taip kaip pirma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2012 09 20, 16:58)
blink.gif  blink.gif  ohmy.gif  ohmy.gif mda... cia irgi is Taurages pletku skilties ar rimtai ohmy.gif nes nemaciau unsure.gif nu ka, tai tik parodo, kad nevisi stabilios psichikos yra, jei keiksmazodzius vartoja tokioj temoj unsure.gif

Buvo smile.gif tiesiog ištrynė moderatorė darydama tvarką cool.gif

Man irgi nė su vienu niekada nesiūlė rinktis CP, tiesiog apie tokį gimdymo būdą nė jokios kalbos nebūdavo. Tiesiog natūraliai konstatuodavo kokia būna įprastai gimdymo eiga: kada ir į kokius požymius atkreipti dėmesį, bei sakydavo geriau jau atlėk į GN su "netikru" aliarmu jei kas nors kels nerimą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Lapute* @ 2012 09 20, 17:23)
gimde susitarus is anksto CP, nors galejo ir pati, bet nenorejo kankintis  unsure.gif na kaip kam

smile.gif Aš už laisvą žmogaus pasirinkimą. Bet argi CP mažesnė kančia? rolleyes.gif Ir pjūvis turi sugyti, ir anesteziją (dalinę ar pilną) organizmas turi atlaikyti, ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 09 20, 17:31)
Buvo  smile.gif tiesiog ištrynė moderatorė darydama tvarką  cool.gif

Man irgi nė su vienu niekada nesiūlė rinktis CP, tiesiog apie tokį gimdymo būdą nė jokios kalbos nebūdavo. Tiesiog natūraliai konstatuodavo kokia būna įprastai gimdymo eiga: kada ir į kokius požymius atkreipti dėmesį, bei sakydavo geriau jau atlėk į GN su "netikru" aliarmu jei kas nors kels nerimą smile.gif
Papildyta:

smile.gif Aš už laisvą žmogaus pasirinkimą. Bet argi CP mažesnė kančia? rolleyes.gif Ir pjūvis turi sugyti, ir anesteziją (dalinę ar pilną) organizmas turi atlaikyti, ir t.t.


na kai neina zmogui paaiskinti, nieko nepakeisi unsure.gif as po apendicito operacijos normaliai po men jauciausi, po gimdymo po poros sav jau normaliai jauciaus. sakoma, kad apendicitas labai panasu i CP biggrin.gif tai tada daug maz zinau kas CP, geriau jau naturaliai gimdyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 09 20, 15:28)

Papildyta:

nestumas trunka 40 sav +-2 sav -cia optimali trukme. Tam ir tikrinami tonusai, tam ir skaiciuojami judesiai, tam ir tiriama ultragarsu. Del vandenu jau irgi rasiau, konkreciai pamirsau bet yra ten kaz koks laikas 12 ar 24val kai visai saugu aisku vel atlikus visus tyrimus.
Susiuti sunkiau -gyja geriau. Bet cia turejau meny ne ttai,kads gydytojai geriau kerpa, nei leidzia plysti. O tai,kad skatinant beveik visada buna plysimu arba kirpimu.
Nu kad drauge sake,kad vonia buvo, bent jai leido buti per saremius gyd Narbutiene ir masazavo nugara ir is vis buvo viskas super, bet labai daug sukista ir ne viena karta, tai gal tai pasdejo  biggrin.gif

Aš kalbėjau ne apie nėštumo trukmę, o kiek laiko galima laukt nubėgus vandenims.. ax.gif nemanau, kad kuris gydytojas apsiims laukt 24val. kol prasidės sąrėmiai.. Skatinamieji toks pats "blogis/gėris" kaip ir epidūras... ax.gif

QUOTE(vaidajk @ 2012 09 20, 15:34)
Na, jei pačiai maloniau kankintis su sąrėmiais ir matyti, kad gimdymo veikla nepajudėjus iš vietos, nes nesidarinėja kaklelis - tai čia jau pačios reikalas.
Kartais nereikia nei tų optimalių 12 val. nuo vandenų nubėgimo, kai vaikelio tonusai ima staigiai kristi, va tada jau tikrai nei skatinimas nepadės, o tik ekstra CP. Nereikia čia taip jau nusikalbėti į lankas apie visus optimalumus. Kiekvienos organizmas yra skirtingas ir gimdymai labai skiriasi.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 09 20, 15:53)

TAi va ,kad tokiu nepazystu unsure.gif
TAip del savo noro vaziavau i Kauna, nes ten radau gydytoja,kuri agalejau pasitiketi.
Cia kiek jau paskaiciau, tai nei naujos temos nereikia, jei nera nauju gydytoju. O asmeniskai bendravau su Narbutiene, Batutiene, Vidriene , Stripeikiene ,Kalinausku, jei man nestumo metu jie pasirode nepatikimi, tai tikrai nenoreciau pas juo gimdyti. Urbonaviciu maciau tik 2 k per echoskopus, bet nelabai noreciau vyro gydytojo per gimdyma, cia jau mano asmeninis poziuris.
TAi taip ir stengiuosi per savo patirti rinktis, bet pries einant vis tiek pasiklausiu nuomones tu kas buvo.
Del Cezariu, taip, man buvo siulytas Cezario pjuvis, gan ikyriai pr pirma nestuma, taip, jo reikejo, bet jau rasiau ne planinio, o gydytojas nesutiko laukti saremiu pradzios, be to ka jau rasiau, buna atveju,kai vaikeli eina apversti gimdoj arba kai jis pats apsivercia, tai kam skubeti?. Per antra nestuma taip pat buvau uzsipulta gydytoju Tauragej, kad noriu naturaliai gimdyti, tiesiog sauke ant manes, kokia as neatsakinga ir t.t., gimdziau KGN ir viskas buvo gerai.
Del statistikos, manau ,jei noresit pati susirasit oficialia statistika is saltiniu,kurie jums bus priimtini. Sita informacija girdejau nesciuju kursuose, is savo gydytojos, dar sita,kur idejau ta pati raso(teigia gydytojas, ne zurnalistas), gal bus keli procentai paklaida, bet nemanau, kad labai zymi.
Zinau,kad ne visada galima laukti ilgai nubegus vandenim, bet mano viena drauge atvaziavo vandenys jau buvo nubege, tai jai kazkodel is vis neleido laukti Kalinauskas operavo ir dar su pilna narkoze, niekaip nesuprantu kam taip reikejo skubeti? Kiek zinau pilna narkoze duodama super ekstriniais atvejeis.Nieko blogo ten su vaikeliu nesidare, nei su moterimi.
Del abortu, isvalymu.Jei taip idomu mano nuomone -tai yra zmogaus nuzudymas ar su mamos noru ar be ar su kazkokiu vaikelio neigalumu. Kiekvienai cia spreti paciai. Bet jau sakiau situ gydytoju pasauleziura neatitinka manosios, todel bendrauti buna sunkiau, o kam tinka ,tai viskas gerai juk.Manau,kiekviena gydytoja gali atsisakyti daryti sita procedura esant vaisiui gyvam ir neesant pavojaus moters gyvybei.Bent gydytoja Kaune to nedaro ir ji uz tai,kad ivestu istatyma draudzianti abortus, isvalymus. Bet nejau tai vienintele gydytoja Lietuvoj?As tik paklausiau gal kas zino ka TAuragej, nu jei nezinai tai praleidi klausima ir tiek 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidajk @ 2012 09 20, 15:34)
Na, jei pačiai maloniau kankintis su sąrėmiais ir matyti, kad gimdymo veikla nepajudėjus iš vietos, nes nesidarinėja kaklelis - tai čia jau pačios reikalas.
Kartais nereikia nei tų optimalių 12 val. nuo vandenų nubėgimo, kai vaikelio tonusai ima staigiai kristi, va tada jau tikrai nei skatinimas nepadės, o tik ekstra CP. Nereikia čia taip jau nusikalbėti į lankas apie visus optimalumus. Kiekvienos organizmas yra skirtingas ir gimdymai labai skiriasi.

Ar jus specialiai nematot ka rasau?TAip yra situaciju,kada reikia naudoti skatinamuosius, Cp ir ivairius kitus dalykus.
Papildyta:
QUOTE(Vivia000 @ 2012 09 20, 22:31)
Aš kalbėjau ne apie nėštumo trukmę, o kiek laiko galima laukt nubėgus vandenims.. ax.gif nemanau, kad kuris gydytojas apsiims laukt 24val. kol prasidės sąrėmiai.. Skatinamieji toks pats "blogis/gėris" kaip ir epidūras... ax.gif
drinks_cheers.gif

Kiti laukia kazkiek bent.
Skatinamieji kartais reikalingi , o epiduras,manau, is vis nereikalingas biggrin.gif
Papildyta:
Bet juk skirtingi visai dalykai, kai nubega vandenys ir nera saremiu ar prasideda ir nustoja saremiai. Ir visai kas kita, kai saremiai vyksta ir nesidaro gimdos kaklelis. Aisku kiekvienoj situacijoj reikia stebeti vaikeli ir bandyti pirmiausia naturalius dalykus:masazus, mankstas, vaiksciojima, svarbu ir nusiraminti, nes saremiai nustoje vyke daznai , del to ,kad mama pasamonej jauciasi nesaugiai, reikia jai pabuti vienai su vyru, geriau maziau ryskiu sviesu ir t.t. Gimdos kaklelis irgi del panasiu priezasciu gali nesidaryti, reiki ataplaiduoti visa kuna kiek imanoma, pabuti vonioj ,duse nu daug yra budu sau padeti. Aisku jei niekas neveikia ir vaikelio sirdies tonusai silpsta reikia imtis skubiu priemoniu, bet ne nuo to pradeti,kai buna viskas gerai.
Kiek naturaliu metodu siulo TAuragej?
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 09 21, 11:07)

Bet juk skirtingi visai dalykai, kai nubega vandenys ir nera saremiu ar prasideda  ir nustoja saremiai. Ir visai kas kita, kai saremiai vyksta ir nesidaro gimdos kaklelis. Aisku kiekvienoj situacijoj reikia stebeti vaikeli ir bandyti pirmiausia naturalius dalykus:masazus, mankstas, vaiksciojima, svarbu ir nusiraminti, nes saremiai nustoje vyke daznai , del to ,kad mama pasamonej jauciasi nesaugiai, reikia jai pabuti vienai su vyru, geriau maziau ryskiu sviesu ir t.t. Gimdos kaklelis irgi del panasiu priezasciu gali nesidaryti, reiki ataplaiduoti visa kuna kiek imanoma, pabuti vonioj ,duse nu daug yra budu sau padeti. Aisku jei niekas neveikia ir vaikelio sirdies tonusai silpsta reikia  imtis skubiu priemoniu,  bet ne nuo to pradeti,kai buna viskas gerai.
Kiek naturaliu metodu siulo TAuragej?

ada21lt, ka jus baigus?

Atsakyti
Kuo labiau skaitau pasisakymus, tuo labiau susidaro ispudis, kad nemazai cia "medikiu" biggrin.gif ale viska ismanau smile.gif , kada skatinamieji reikalingi, po vandenu nubegimo kiek laiko laukti ir t.t. jeigu taip ir toliau, tai kam i tuos gimdymo namus dar vaziuot, gimdykim namie, jeigu taip viska ismanom thumbup.gif
Atsakyti
Totalus nesupratimas apie gimdymą, jo komplikacijas bei išvalymą, kai jis privalomas dėl mamos sveikatos ir gyvybės bei dėl tikrai labai didelių vaisiaus apsigimimų schmoll.gif

Jei jau, ada, žymiai geriau išmanot apie gimdymą nei medikai, tai gimdykit namie 4u.gif tada nebus ką kaltinti 4u.gif

P.S. tai čia pati neskaitot, kas yra rašoma, o laikotės savo kategoriškos ir tikrai kvailos nuostatos 4u.gif
Atsakyti